PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا...منو...راهنمايي...كنيد... .

Mehran
15-08-2005, 05:16
آقا!چه جوري مي شه در حالي كه دارم يه فايل تصويري با WMP يا Jet... مي بينم .
از اون فيلم يا هر چيز ديگه كه دارم مي بينم با دكمه ي Print عكس بگيرم و بعد در paint ويندوز ظاهرش كنم؟؟؟ :?:

با تشكر مهران :arrow:

vahid_666
15-08-2005, 07:31
دوست عزیز این کار ساده است توی WMP فقط کافی از ترکیب دو کلید CTRL+I استفاده کنی تا پنجره Save Capture File ظاهر شه
در Jet audio هم کافی FullScreen کنی و از ترکیب دو کلید Alt+PRN SCREEN استفاده کنی و در paint دو کلید Ctrl+V رو برای پیست بزنی!

drweblog
15-08-2005, 11:03
سلام دوست من
آقا وحيد گل توضيحات كافي رو به شما دادن ولي اين رو هم من به اون توضيحات اضافه كنم كه شما مي تونيد از نرم افزار هاي مخصوص اين كار هم استفاده كنيد مثل Msi DvD و .....
موفق باشي :lol:

Mehran
15-08-2005, 14:05
آره فهميدم وحيد جون مرثي و همين طور drweblog,
عزيز .

با تشكرمهران :arrow:

siavash alavi
15-08-2005, 17:16
ميشه از يه برنامه ديگه هم استفاده كرد
اگزينXingMPEG Player 3.3
اين خيلي جالبه
عكسهايي كه ميگيره توپ توپه

Mehdi_Best
15-08-2005, 18:10
سلام
البته با برنامه اي كه سياوش جان معرفي كردند من كار كردم و عكس هم گرفتم. عكسهاش در سايز كوچك ذخيره مي شه.
در ضمن اين برنامه چند سالي است كه ورژن جديد بيرون نداده.

siavash alavi
15-08-2005, 18:26
مهدي جان
همون ورژن قديميش خيلي عاليه
اكثر فرمت هاي تصويري رو هم ساپورت ميكنه
مرسي از توجه شما

drweblog
15-08-2005, 23:12
سلام دوستان
البته نرم افزارهاي زيادي هستند كه شما مي توانيد براي اين كار از اونا استفاده كنيد مثلا همين MSI DvD كه گفتم در ضمن اين برنامه جون ميده واسه نگاه كردن به سي دي هايي كه خش زيادي دارند(با كيفيت تر از بقيه نشون ميده)
در ضمن برنامه Power DvD هم هست كه هم مي شود با اون از فايل هاي تصويريتون عكس بگيريد هم اينكه بدون اينكه شما DvD Rom يا DvD RW داشته باشيد مي تونيد با اين نرم افزار DvD نگاه كنيد اون هم با كيفيت خوب
موفق باشيد
:mrgreen: :mrgreen:

Friend
15-08-2005, 23:46
سلام دوسته خوبم
از همون پرینت اسکیرین استفاده کن اول دکمه یه پرینت اسکرین رو بزن بعد تو پینت کنترل + وی بزن بعد عکست میاد راحت ترش اینه که برنامه یه پاور دی وی دی رو نصب کنی

Arashi
16-08-2005, 19:20
اين كاري كه Friend جان گفتن عملي نيست چون اون عكس هم تغيير مي كنه يعني شما يه پرينت اسكرين بگير و تو Paint كپي كن بعد فيلم رو پلي كن ... اون موقع فيلم تو همين Paint پخش ميشه

Mehran
17-08-2005, 16:14
ولي فكر كنم همون پيشنهاد اولي كه وحيد داد از همه بهتر باشه :wink:

با تشكر مهران :arrow: