PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Okami

Ar@m
15-06-2007, 21:22
سلام
کی okami رو بازی کرده؟
من گیر کردم
یه جا هست که یه لیست 6 نفره از خونه کنار دره moon cave می گیری که باید همه اون 6 نفر رو پیدا کنی و بکشی اما هیچ راهنمایی نمی کنه جز اینکه می گه اونا شبا می یان بیرون
من خودمو کشتم 2 تاشون رو شانسی پیدا کردم یعنی تمام شب رو هی دویدم اینور و اونور تا یه دفعه خوش اومد و مبارزه شد
دیوانه ام کرده
تازه نمی تونم چوب برای پهن کردن لباسهای پیرزن دهکده هم پیدا کنم!!!
کلا از capcom انتظار نداشتم بازی به این مزخرفی بده بیرون
فقط به احترام اون همه بازی خوب اینم می خوام تا تهش برم

T O O M A J
15-06-2007, 21:47
من كه تا به حال اسمش رو هم نشنيده بودم.در ضمن اين داخل پرانتز مي گم.
آرام جان اگه ميشه يه تاپيك براي اين بازي باز كن و اطلاعاتي رو راجع بهش بده.
ممنون
توماج

Ali-Bahal
15-06-2007, 22:19
من كه تا به حال اسمش رو هم نشنيده بودم.در ضمن اين داخل پرانتز مي گم.
آرام جان اگه ميشه يه تاپيك براي اين بازي باز كن و اطلاعاتي رو راجع بهش بده.
ممنون
توماج

توماج جان چطوری نام این شاهکار رو نشنیدی؟ !!!!!

یکی از بهترین بازیهای تاریخ کنسول ps2 همین بازی OKAMI هست که گرافیک هنریش و کلا همه همه همه چیش واقعا عالی هست

موفق باشید :46:

Ar@m
15-06-2007, 22:27
در اینکه از نظر گرافیک و سبک بازی یه چیز منحصر به فرده هیچ شک ندارم ( یک سال براش صبر کردم)
اما این لوس بازی هاش رو هم نمی تونم تحمل کنم
این سوسک هنرمند !!! ( issun ) چیه بازی رو مسخره کرده!!!
من فکر می کردم بازی کاملا جدی باشه

Ar@m
15-06-2007, 22:35
چند تا عکس از okami:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ar@m
15-06-2007, 22:51
داستان بازی در یک دهکده اتفاق می افته که دچار نفرین یک دیو 8 سره ( اژدها بود اما بجای dragon بهش می گفتن beast ) و این دیو ازشون می خواد برای اینکه کاری به دهکده نداشته باشه زیباترین دختر اونجا رو براش قربانی کنن اما پسری که اون دختر رو دوست داره ( شرمنده اسمای ژاپنی یادم نمی مونن) قبل از اجرای مراسم قربانی می ره به محل زندگی دیو که اسمش دره moon cave هستش و با اون می جنگه اما دیوه قوی تر از این حرفاست ولی قبل از اینکه پسره شکست بخوره سگ سفید بزرگی مداخله می کنه و با کمک قدرت سگ ( که خدای جنگله) و نیروی شمشیر پسر موفق می شن دیو رو بکشن اما سگ سفید زخمی می شه بخاطر نفس زهرآگین دیو می میره و ازش در دهکده یه یاد بود می سازن و شمشیر افسانه ای اون پسر هم در دره ماه ( moon cave ) باقی می مونه
صد سال بعد یه دزد احمق اون شمشیر رو از خاک بیرون می کشه و دیو به دنیا برمی گرده درحالیکه قدرتش خیلی زیاد شده و تمام دنیا رو در تاریکی فرو می بره.
فرشته ای ( نمی دونم خدای چی بود یادم رفته ) به مقبره یاد بود سگ سفید می یاد و مجسمه ای رو که از روی سگ ساختن زنده می کنه ( توجه کنین نه خود سگ رو بلکه مجسمه اش رو) این سگ اسمش okami هستش و می خواد دیو رو نابود کنه
اینا همه داستان اول بازی بود هیچی از وسطاش نگفتم!!!

Blue Ray
15-06-2007, 23:08
چه گرافیک عجیبی داره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ps2 ندارم.میشه بگید زاویه دوربین تو این بازی چه طوریه ؟

NINTENDO_DS
15-06-2007, 23:24
منم کلا از بازی های بچه بازی خوشم نمیاد مثل ماریو و اینو و بازی های نینتندو وی

T O O M A J
16-06-2007, 06:42
توماج جان چطوری نام این شاهکار رو نشنیدی؟ !!!!!

یکی از بهترین بازیهای تاریخ کنسول ps2 همین بازی OKAMI هست که گرافیک هنریش و کلا همه همه همه چیش واقعا عالی هست

موفق باشید :46:
آخه من ps2 ندارم.:41:
از آرام جان هم به خاطر توضيحات و عكسها تشكر حسابي مي كنم.:11:

اگه بچه بازي بود كه هيچ كس گير نمي كرد.اما همونطور كه مي بيني بعضي ها مثل آرام جان گير كردند.پس نميشه گفت بچه بازيه.اگه شما مي توني بخر و تمومش كن.(بدون كمك):21:

NINTENDO_DS
16-06-2007, 08:04
ایشون بگه از کجا خریده؟
این بازی ها که کاری نداره توماج جان من بدون کمک سخت ترین بازی های پلی استیشن 2 رو هم تموم کردم

NINTENDO_DS
16-06-2007, 08:06
خود ایشون خط یکی مونده به آخر گفته این بازی مزخرفه
تازه درجه سنیش هم teenager هست یعنی یک نیمچه خونریزی

T O O M A J
16-06-2007, 08:59
تازه درجه سنیش هم teenager هست یعنی یک نیمچه خونریزی
خوب ايشون عصباني بودند اين رو گفتند.در ضمن مزخرف بودن بازي كه مبني بر بچه گونه بودن اون نيست.
به هر حال اين بحث رو همينجا تموم كنيم.:46: :10:

Ali-Bahal
16-06-2007, 13:11
اما بازیش بازیه ولی به Zelda نمیرسه
گرافیکش هم عالیه کی بود گیر داده بود؟

Ar@m
17-06-2007, 12:05
من ps2 ندارم.میشه بگید زاویه دوربین تو این بازی چه طوریه ؟

برخلاف اونچیزی که بنظر می یاد بازی کاملا سه بعدیه و حرکت دوربین هم در تمام جهت ها آزاده

این بازی بچه ها نیست شما اگه سبک شناسی همون داستان اولش رو گوش کنی می فهمی درک لازم این بازی در چه سطح و سنیه
بفرض هم که مال بچه ها باشه من توی بازی کردنش مشکلی نمی بینم

از آرام جان هم به خاطر توضيحات و عكسها تشكر حسابي مي كنم

خواهش

من بدون کمک سخت ترین بازی های پلی استیشن 2 رو هم تموم کردم

ببین شما کد داوینچی رو بازی کردی؟ اگه کرده باشی می تونی بگی واقعا سخته
من اون بازی رو برای جایزه ای که گذاشته بودن بازی کردم یعنی جز اولین کسانی بودم که توی مشهد بازیش کردن تا آخرش. قبل از اینکه توی هزار تا مجله جواب معماهاشو بنویسن
اگه بنا به کری خوندن باشه منم بلدم از این حرفا بزنم خب؟ ولی خوشم نمی یاد حالا که اومدم گیر کردم یکی بیاد بگه من هیچوقت گیر نمی کنم!!!
این بازی رو از ساعت 7 جمعه رفتم یکسره تا عصر مشکلی که هست اینه که معما نیست و توضیحی هم براش نداده و منم وقت ندارم 6 شبانه روز الکی اینور و اونور برم تا هرشب یکی شون در بیاد بیرون ( آخرشم می دونم همین کارو باید بکنم ) از اون آدم هایی هم هستم که تا جایی که بشه خودم می گردم تا جواب سوال رو بفهمم
لطف کن جلوی من اینطوری حرف نزن چون من خیلی زود بهم برمی خوره منظورم نداشته باشی به منظور می گیرم با هم دعوامون می شه خب؟
مرسی
بازی رو هم از همونجایی خریدم که بقیه بازی ها رو می خرن

اگه اشون منم باید بگم بله این بازی مزخرفه
شما توی game spot اخبار بازی رو خونده بودی قبل از اینکه بیاد؟ هیچ فکر نمی کردم اصلا اینطوری باشه
رده سنی اش رو که اصلا نگاه نکردم تا اینکه شماها گفتین
انتظار یه بازی حماسی داشتم ولی مثل اینکه گول داستان و گرافیکش رو خوردم

خوب ايشون عصباني بودند اين رو گفتند

به هر حال الانم می تونم بگم مزخرفه البته نه خیلی ولی سطح بازی به همون تین ایجر کاملا می خوره
بعدشم دلیل نمی شه که من بازی مزخرف تا حالا خیلی کردم شماها نکردین؟
اکثریت بازی های desktop ی مال بچه هایت می خواین بگین شما ها بازی نمی کنین؟
چه ربطی داره
بازی اگه خوب باشه در حد بچه 2 ساله هم باشه من بازی می کنم

Blue Ray
17-06-2007, 16:17
فک نکنم به بازی که تو گیم اسپات امتیاز 9 گرفته بشه گفت مزخرف ! (حالا من کاسه ی داغ تر از آش شدم!)

DaRiOuShJh
17-06-2007, 22:33
این بازی خیلی معروف و پر طرفداره!

من تا به حال چند بار گرفتمش ولی متاسفانه مشکل داشته و بالا نیومده

گویا تو محرومیت به سر میبرم و خودم هم نمیدونم!:11:

Ar@m
17-06-2007, 23:25
فک نکنم به بازی که تو گیم اسپات امتیاز 9 گرفته بشه گفت مزخرف ! (حالا من کاسه ی داغ تر از آش شدم!)

خب برای این مزخرفه که امتیاز 9 گرفته اما در حد امتیاز 9 نیست!!!
حالا ول کنین این چیزا رو اصلا همون 6 شبانه روز بازی رو برم زودتر به جواب می رسم

NINTENDO_DS
18-06-2007, 22:21
برخلاف اونچیزی که بنظر می یاد بازی کاملا سه بعدیه و حرکت دوربین هم در تمام جهت ها آزاده

این بازی بچه ها نیست شما اگه سبک شناسی همون داستان اولش رو گوش کنی می فهمی درک لازم این بازی در چه سطح و سنیه
بفرض هم که مال بچه ها باشه من توی بازی کردنش مشکلی نمی بینم

خواهش

ببین شما کد داوینچی رو بازی کردی؟ اگه کرده باشی می تونی بگی واقعا سخته
من اون بازی رو برای جایزه ای که گذاشته بودن بازی کردم یعنی جز اولین کسانی بودم که توی مشهد بازیش کردن تا آخرش. قبل از اینکه توی هزار تا مجله جواب معماهاشو بنویسن
اگه بنا به کری خوندن باشه منم بلدم از این حرفا بزنم خب؟ ولی خوشم نمی یاد حالا که اومدم گیر کردم یکی بیاد بگه من هیچوقت گیر نمی کنم!!!
این بازی رو از ساعت 7 جمعه رفتم یکسره تا عصر مشکلی که هست اینه که معما نیست و توضیحی هم براش نداده و منم وقت ندارم 6 شبانه روز الکی اینور و اونور برم تا هرشب یکی شون در بیاد بیرون ( آخرشم می دونم همین کارو باید بکنم ) از اون آدم هایی هم هستم که تا جایی که بشه خودم می گردم تا جواب سوال رو بفهمم
لطف کن جلوی من اینطوری حرف نزن چون من خیلی زود بهم برمی خوره منظورم نداشته باشی به منظور می گیرم با هم دعوامون می شه خب؟
مرسی
بازی رو هم از همونجایی خریدم که بقیه بازی ها رو می خرن

اگه اشون منم باید بگم بله این بازی مزخرفه
شما توی game spot اخبار بازی رو خونده بودی قبل از اینکه بیاد؟ هیچ فکر نمی کردم اصلا اینطوری باشه
رده سنی اش رو که اصلا نگاه نکردم تا اینکه شماها گفتین
انتظار یه بازی حماسی داشتم ولی مثل اینکه گول داستان و گرافیکش رو خوردم

به هر حال الانم می تونم بگم مزخرفه البته نه خیلی ولی سطح بازی به همون تین ایجر کاملا می خوره
بعدشم دلیل نمی شه که من بازی مزخرف تا حالا خیلی کردم شماها نکردین؟
اکثریت بازی های desktop ی مال بچه هایت می خواین بگین شما ها بازی نمی کنین؟
چه ربطی داره
بازی اگه خوب باشه در حد بچه 2 ساله هم باشه من بازی می کنم

منم مثل شما اولش فکر می کردم بازی های کپ کام همه عالین ولی بعد از انتشار سری جدید بازی های این شرکت فهمیدم که این کپ کام همونی نیست که چند سال پیش بود
اگر بازی های 2 ساله رو هم انجام میدی پس barbie , fitness fun رو هم انجام بده برات خوبن چون کامل می ری سر کار
بله داوینچی رو هم خیلی وقته تموم کردم

Ar@m
18-06-2007, 23:13
منم مثل شما اولش فکر می کردم بازی های کپ کام همه عالین ولی بعد از انتشار سری جدید بازی های این شرکت فهمیدم که این کپ کام همونی نیست که چند سال پیش بود

اینو موافقم
اصلا بازی های کپ کام یه چیزی شده در حد فیلم های افراطی چشم بادومی ها
امیدوارم این بلا سر رزیدنت اویل و دویل می کرای نیاد

درضمن خودم ردش کردم دیگه کمک نمی خوام!

kratos1
21-06-2007, 00:57
سلام
کی okami رو بازی کرده؟
من گیر کردم
یه جا هست که یه لیست 6 نفره از خونه کنار دره moon cave می گیری که باید همه اون 6 نفر رو پیدا کنی و بکشی اما هیچ راهنمایی نمی کنه جز اینکه می گه اونا شبا می یان بیرون
من خودمو کشتم 2 تاشون رو شانسی پیدا کردم یعنی تمام شب رو هی دویدم اینور و اونور تا یه دفعه خوش اومد و مبارزه شد
دیوانه ام کرده
تازه نمی تونم چوب برای پهن کردن لباسهای پیرزن دهکده هم پیدا کنم!!!
کلا از capcom انتظار نداشتم بازی به این مزخرفی بده بیرون
فقط به احترام اون همه بازی خوب اینم می خوام تا تهش برم

ببخشيد من هم غير از اولي و آخري غولهاي تو ليست رو گير نمي يارم.
لطفا راهنمايي كنيد.
راستي كلا مزخرف نيست ولي كنترل دوربينش خيلي افتضاحه. هر كي مرده
تو كمتر از 5 دقيقه گردو و فندق و كندو رو ببره بالاي كوه واسه خرسه.:21:

kratos1
21-06-2007, 01:30
داستان بازی در یک دهکده اتفاق می افته که دچار نفرین یک دیو 8 سره ( اژدها بود اما بجای dragon بهش می گفتن beast ) و این دیو ازشون می خواد برای اینکه کاری به دهکده نداشته باشه زیباترین دختر اونجا رو براش قربانی کنن اما پسری که اون دختر رو دوست داره ( شرمنده اسمای ژاپنی یادم نمی مونن) قبل از اجرای مراسم قربانی می ره به محل زندگی دیو که اسمش دره moon cave هستش و با اون می جنگه اما دیوه قوی تر از این حرفاست ولی قبل از اینکه پسره شکست بخوره سگ سفید بزرگی مداخله می کنه و با کمک قدرت سگ ( که خدای جنگله) و نیروی شمشیر پسر موفق می شن دیو رو بکشن اما سگ سفید زخمی می شه بخاطر نفس زهرآگین دیو می میره و ازش در دهکده یه یاد بود می سازن و شمشیر افسانه ای اون پسر هم در دره ماه ( moon cave ) باقی می مونه
صد سال بعد یه دزد احمق اون شمشیر رو از خاک بیرون می کشه و دیو به دنیا برمی گرده درحالیکه قدرتش خیلی زیاد شده و تمام دنیا رو در تاریکی فرو می بره.
فرشته ای ( نمی دونم خدای چی بود یادم رفته ) به مقبره یاد بود سگ سفید می یاد و مجسمه ای رو که از روی سگ ساختن زنده می کنه ( توجه کنین نه خود سگ رو بلکه مجسمه اش رو) این سگ اسمش okami هستش و می خواد دیو رو نابود کنه
اینا همه داستان اول بازی بود هیچی از وسطاش نگفتم!!!

حالا جزييات داستانو از من بشنويد :31: :
" اين ديو فرمانرواي تاريكيه و هر ماه وقتي كه قرص ماه كامل ميشه يك تير به
خونه ي قرباني مي خوره و اون بايد غذاي اژدها بشه. و اگر مردم شهر اونو تحويل
ندن طبق افسانه شهر نابود ميشه... براي همين nagi به جنگ ديو ميره و اونو شكست ميده. :5:

درست در جشن 100 سالگي اون واقعه يه گاو واقعي به نام :2: susano براي اينكه ثابت كنه
تمام عقايد مردم غلطه شمشيرو برميداره و ديو زنده ميشه و اونو يه عنوان خدمتكارش انتخاب
ميكنه. سوسانو بين مردم به nagi دوم معروفه و اين اتفاق باعث ميشه سوسانو قاطي كنه.

يك روح الهي مادر درختهاي محافظ سرزمين، براي كمك به مردم روح Amaterasu ريشه ي خوبيها و
مادر تمام خدايان "Origin of all the good and the mother to Gods all " رو وارد مجسمه گرگ سفيد
ميكنه تا اون زنده بشه.

منم فقط اولاش رو گفتم ولي مي تونم تقريبا تا آخرش رو هم بگم. من الان دارم تو قلعه اژدها در
moon cave براي imp ها ( خدمتكارهاي اژدها ) كار ميكنم. ( دارم تو آشپزخونه نقش بانوي آشپزخانه ي
دربار يا بهتره بگم گرگ آشپزخانه ي دربار رو ايفا ميكنم .)

راستي Issun رو لطفا با نامهاي سوسك ، حشره ، نخود ، تپه و گردي صدا نكنيد.

Ar@m
21-06-2007, 13:54
ببخشيد من هم غير از اولي و آخري غولهاي تو ليست رو گير نمي يارم.
لطفا راهنمايي كنيد.
راستي كلا مزخرف نيست ولي كنترل دوربينش خيلي افتضاحه. هر كي مرده
تو كمتر از 5 دقيقه گردو و فندق و كندو رو ببره بالاي كوه واسه خرسه.:21:

اگه نتونی همه غول های توی لیست رو پیدا کنی یعنی هنوز یه جاهای دیگه کارهای ناتموم داری
منم فعلا سر همون دو تا موندم
توی جنگلم

حالا جزييات داستانو از من بشنويد :31: :
" اين ديو فرمانرواي تاريكيه و هر ماه وقتي كه قرص ماه كامل ميشه يك تير به
خونه ي قرباني مي خوره و اون بايد غذاي اژدها بشه. و اگر مردم شهر اونو تحويل
ندن طبق افسانه شهر نابود ميشه... براي همين nagi به جنگ ديو ميره و اونو شكست ميده. :5:

درست در جشن 100 سالگي اون واقعه يه گاو واقعي به نام :2: susano براي اينكه ثابت كنه
تمام عقايد مردم غلطه شمشيرو برميداره و ديو زنده ميشه و اونو يه عنوان خدمتكارش انتخاب
ميكنه. سوسانو بين مردم به nagi دوم معروفه و اين اتفاق باعث ميشه سوسانو قاطي كنه.

يك روح الهي مادر درختهاي محافظ سرزمين، براي كمك به مردم روح Amaterasu ريشه ي خوبيها و
مادر تمام خدايان "Origin of all the good and the mother to Gods all " رو وارد مجسمه گرگ سفيد
ميكنه تا اون زنده بشه.

منم فقط اولاش رو گفتم ولي مي تونم تقريبا تا آخرش رو هم بگم. من الان دارم تو قلعه اژدها در
moon cave براي imp ها ( خدمتكارهاي اژدها ) كار ميكنم. ( دارم تو آشپزخونه نقش بانوي آشپزخانه ي
دربار يا بهتره بگم گرگ آشپزخانه ي دربار رو ايفا ميكنم .)

راستي Issun رو لطفا با نامهاي سوسك ، حشره ، نخود ، تپه و گردي صدا نكنيد.

تو که ردش کردی اونجا رو!!!
تازشم من کامل تر گفتم داستان رو
تا آخرشم بگی دعوامون می شه ها
می خوام خودم بفهمم ( هرچند معلومه آخرش چی می شه دیگه!!!)
ایسون هم یه سوسک بی مزه است که روی اعصابم راه می ره

Ar@m
21-06-2007, 15:56
اون گردو گنده هه رو باید ببرم برای اون خرس دماغو؟؟؟؟
پس چرا هیچ راهنمایی نکرد؟
شاید هنوز نباید اینکارو بکنم
انقدر هم با خودم اون گردوی گنده رو همه جا بردم

kratos1
17-07-2007, 21:10
اون گردو گنده هه رو باید ببرم برای اون خرس دماغو؟؟؟؟
پس چرا هیچ راهنمایی نکرد؟
شاید هنوز نباید اینکارو بکنم
انقدر هم با خودم اون گردوی گنده رو همه جا بردم

نه اصلا ربطی به راهنمایی نداره. باید گردو و فندق و کندوی زنبور ها
رو ببری بالای کوه. بعد خرسه از روی چیزی که واستاده میپره روی
جدیده و دوباره میخوابه. البته این وسط هر دفعه چند امتیاز godhood
بهت اضافه میشه.

( هرچند معلومه آخرش چی می شه دیگه!!!)
ایسون هم یه سوسک بی مزه است که روی اعصابم راه می ره

اصلا هم معلوم نیست. من رفتم طبقه بالا همون دیو 8 سر lord orochi میاد
سراغم. بعد یکم مبارزه میکنیم که سوسانو میاد و orochi بهش میگه تو نوه ی
nagi هستی و طبق قول خودت باید خونت رو برای من بریزی تا من مالک دنیا و
صاحب قدرت بینهایت بشم. بعد ییهو سوسانو سالم میشه و میاد کمک یکی
یکی سرهای orochi رو نابود میکنه.( البته اون رد میشه و من تو صحنه آهسته
power slash میکنم سر هاش رو.)
وقتی orochi میمیره waka نگهبان معبد moon cave میاد و یه تشکر خشک و
خالی هم نمیکنه. بعد میگه این تازه اول ماجراست و تو ول میشی تو نقشه .
تا داستان رو تا بینهایت ادامه بدی.

البته issun فقط برای راه روی اعصاب و روان ساخته شده.

B O L O T
17-07-2007, 21:50
Okami ماجرای آمدن الهه‌ی خورشید (Amaterasu) را به زمین، و ظهورش در قالب گرگی سفید روایت می‌کند. البته ماجرا کمی پیچیده‌تر از این است. در دهکده‌ای شاد و سرسبز به نام Kamiki، مشکلی بزرگ وجود دارد و هیچ‌کدام از ساکنانش نیز به آن اعتراض نمی‌کنند. همه‌ی ساکنان این دهکده، هر ساله باید به مار هشت‌سری به نام Orichiباج بپردازند تا آرامش داشته باشند. هر سال Orochi با پرتاب تیری به سمت یکی از خانه‌های دهکده، دختری را به عنوان قربانی خود انتخاب می کند. این روند به مدت سال‌ها ادامه می‌یابد تا این‌که در صدمین سال، دختری که به عنوان قربانی انتخاب می‌شود، معشوقه‌ی جوانی شجاع به نام Nagi است. پذیرفتن قربانی شدن معشوقه‌ی Nagi به شدت برای او سخت است. در همین سال، شب‌ها گرگی سفید به نام Shiranui در دهکده پرسه می‌زند و Nagi نیز از او خوشش نمی‌آید. زیرا تصور می‌کند که آن گرگ یکی از ماموران Orochi است. اما حقیقت چیز دیگریست. چرا که این گرگ برای نجات دهکده آمده است.

Nagi برای جلوگیری از مرگ معشوقه‌اش به Orochi حمله می‌کند اما با تمام شجاعت و رشادتی که از خود نشان می‌دهد، مغلوب Orochi می‌شود. در این میان Shiranui به کمک Nagi می‌آید و با اعطای قدرت به Nagi موجب می‌شود تا Orochi شکست بخورد. Nagi، Shiranui را به دهکده می‌رساند اما Shiranui می‌میرد. مردم دهکده برای زنده نگاه‌داشتن یاد او، معبدی برایش بنا می‌کنند و شمشیر Nagiرا هم در آن قرار می دهند. صد سال بعد Orochi باز می‌گردد و قصد نابودی دنیا را دارد. برای جلوگیری از نابودی دنیا Sakuya درخت محافظ دهکده، به معبد Shiranui می‌رود و باعث ظهور الهه‌ی خورشید در قالب مجسمه‌ی Shiranui می‌شود و از آن به بعد Amaterasu وظیفه دارد با پیدا کردن سیزده روش استفاده از قلم‌مو، یعنی همان تکنیک‌های استفاده شده توسط Shiranui در مبارزه باOrochi ، دنیا را نجات دهد. او به دهکده‌ی Kamiki می‌رود تا با کمک نواده‌ی Nagi یعنی Susano بار دیگر Orochi را نابود کند.

Ar@m
17-07-2007, 22:52
چه فایده!
ps2 من دیگه از دور خارج شد Okami نصفه موند این همه من صبر کردم براش
پس تو از moon cave هم رد شدی
فکر می کردم اونجا آخرشه
اما به هر حال معلومه آخرش چی می شه

kratos1
18-07-2007, 18:54
چه فایده!
ps2 من دیگه از دور خارج شد Okami نصفه موند این همه من صبر کردم براش
پس تو از moon cave هم رد شدی
فکر می کردم اونجا آخرشه
اما به هر حال معلومه آخرش چی می شه

بابا تو دیگه کی هستی؟ :19:
من کلی جون کندم بگم آخرش معلوم نیست بعد میگی که آخرش معلومه.
البته هنوز 4 فن قلم مونده که به گفته waka سخت ترین ها هستند و برای
یاد گرفتن اونها باید زحمت کشید.
من الان نزدیک 26 ساعتش رو رد کردم.
موفق باشید.

kratos1
14-08-2007, 00:08
اين تاپيك مرده ؟ نـ . . . .ـه غلام.

DaRiOuShJh
14-08-2007, 22:34
اين تاپيك مرده ؟ نـ . . . .ـه غلام.

هه هه هه:20:
چه طور مگه؟ هم بازی قدیمی شده هم زیاد خواهان نداره!:46: و ...

خوب تاپیکا هم یه عمری دارن دیگه:10:

kratos1
03-09-2007, 20:39
هه هه هه:20:
چه طور مگه؟ هم بازی قدیمی شده هم زیاد خواهان نداره!:46: و ...

خوب تاپیکا هم یه عمری دارن دیگه:10:

خب خیلی بازیها قدیمی شدن. مگه کانتر قدیمی تر نیست؟

DaRiOuShJh
03-09-2007, 21:34
آخه بستگی به بازیش هم داره و طرفداراش

کانتر هم جزوه این مقولس البته ورن هاش هم هی اومده بالا

war craft ]م همینطور و ...

saye
27-10-2007, 21:56
سلام
من تو این بازی تو قسمتی موندم که
یه جایی هست که یه سری درخت هستند که میوه های سمی
به طرف ادم پرتاپ میکنن که اونا رو باید تبدیل به درخت سیب بکنیم
بعد وارد یه غار میشه که وسط غار یه گیاهی به صورت مارپیچ قرار داره
و بالای گیاه یه گل هست که در حال چرخشه
من باید چیکار کنم !!!
کسی میتونه راهنمائیم کنه ؟

saye
28-10-2007, 18:19
کسی نبودددددددددد؟

MohammadZero
05-06-2008, 15:43
اوکامی یک بازی ژاپنی است که بر اساس برخی افسانه های ژاپنی برای پلی استیشن 2 و وی که تو نسخه ویش راحت ترید ساخته شده است در این بازی نقش اول یک سگ قهرمان است که توانسته یک روستا رو از نابودی نجات بده و این توانایی رو داره که با یک قلم چیزی رو بکشه و اون رو در واقعیت زنده کنه.

*PiNk PaNTHeR*
05-06-2008, 15:54
سلام.
من این بازی رو رفتم... اوراچی رو از بین بردم... به اون Blockhead توی اون جزیره ی متحرک که اسمش یادم نیست(به درخواست ملکه ی پایتخت ژاپن رفته بودیم) اما لعنتی 6 تا نقطه داشت اصلا نتونستم بکشمش.
در هر صورت پایان اصلی بازی رو دیدم و 11 از 12 قلم رو گرفتم. حتما یک پست میزنم در مورد داستان و گیم پلی بازی منتظر باشید.

MohammadZero
05-06-2008, 16:07
سلام.
من این بازی رو رفتم... اوراچی رو از بین بردم... به اون Blockhead توی اون جزیره ی متحرک که اسمش یادم نیست(به درخواست ملکه ی پایتخت ژاپن رفته بودیم) اما لعنتی 6 تا نقطه داشت اصلا نتونستم بکشمش.
در هر صورت پایان اصلی بازی رو دیدم و 11 از 12 قلم رو گرفتم. حتما یک پست میزنم در مورد داستان و گیم پلی بازی منتظر باشید.
سلام pink جان در اول قبول داری بازی باحالیه من خودم 2 بار فتحش کردم اگه یکم واضع تر بهم بگی کجاش گیر کردی می توانم کمکت کنم یا خودت گفتی فتحش کردی.

حالا فهمیدم تو داخل زمان قدیمی یا جدید چون 1 بار تو زمان جدید اون اوراچی را باید از بین ببری و 1 بار هم تو زمان قدیمی و در آخر اگه دقت کرده باشی 1 کشتی به یخ نشسته به آسمان می ره که داخل اون همه ی غولهایی که در طول بازی از بین بردی دوباره باید از بین ببرید و بعد از اون هم 1 غول توپی شکل که به 5 و 6 مورد شکلی در می یاد که کشتنش خیلی سخته سوالی بود کوتاهی نکنید موفق باشید.

*PiNk PaNTHeR*
05-06-2008, 16:30
نه قضیه قبل و بعد نداره. همش یک زمانه.
در هر صورت من سیوها رو پاک کردم... نمیدونم بازیهای زیاد دیگه ای بود که میشد بازی کرد زیاد خودم رو علاف نکرد.
---------------------------------------------------
داستان بازی:
100 سال پیش ازین، قهرمانی به نام شیرانویی نام با گرگش به نام نگی در دهکده ای به نام کمیکی، که شیطان بزرگ اوراچی بر نیپون(=ژاپن) غالب آمده و هرج و مرج همه جا را گرفت. خدایان ضعیف شدند و نگهبانان جنگل نمیتوانستند بر تاریکی فائق آیند. شیرانویی و نگی با اوراچی جنگیدند و نگی اوراچی را در "معبد ماه" زندانی و با جادویی جلوی معبد راگرفته و اوراچی دیگر بیرون نیامد.
در این هنگام بود که مردم انتظار یک صلح بی پایان را داشتند، اما هنوز 100 سال نشده بود که اتفاقی افتاد: شیاطین برگشتند و طبیعت را سیاه نمودند و نیپون دوباره پر از تله های شیطانی و مناطق طلسم و اهریمنی شد. در این هنگام، روح جنگل، ساکویو، به حرم شیرانویی و نگی در دهکده ی کمیکی آمد و روح اماتورسو، منشع هر آنچه خوبست و مادر همه، را در مجسمه ی نگی دماند. آماتورسو با یک آدم بسیار کوچک به نام ایسونو همراه میشوند تا بدی را در نیپون بزدایند. در این حین، به اشخاص زیادی بر میخورند که هرکس در آزادی اوراچی از زندانش نقش داشته است.

البته نقطه ی عطف بازی قلم آسمانی(کلستیال براش) هست که توی پست بعدیم شرح میدم کل گیم پلی و کلستیال براش رو.

MohammadZero
06-06-2008, 00:17
نه قضیه قبل و بعد نداره. همش یک زمانه.

پس تو تو بازی دقت نکردی چون اگه دقت کرده باشی وقتی می یاد تو زمان قدیم مثل اول بازی همه ی ساکنین روستا نمی شناسنش و دوباره همان کاره ایی که در زمان خودت انجام دادی داخل زمان قدیم هم باید انجام بدی تازه من 12 قلم رو گرفتم وقتی فتش می کنی بهت چندین مدل سگ و گرگ می ده و...
ولی من نفهمیدم این دایره هایی که می گیره چی هستن.
:10:

این هم چند تا عکس از این بازی برای شما دوستان عزیز.

MohammadZero
15-06-2008, 23:19
اگه کسی در این بازی زیبا البته طولانی گیر کرده روی کمک من حساب کنه؟
چون من این بازی رو 2 بار فتحش کردم موفق باشید.

MohammadZero
24-06-2008, 23:12
نه بابا انگار کسی با این بازی به این سختی با مشکل مواجه نشده یا کسی این رو بازی نکرده خلاصه گفته باشم اگر کسی Ps2 داره ولی این بازی رو نکره نصف عمرش بر فناست؟

omid2800
29-06-2008, 15:08
داداش حال كرديم اون جاكه براي خرسه سه تا جسم مي ياري اوردم بعد بالاي درخت ها يك چيزهاي هست نميشه زدشون بيفتن چكار كنم اگه بازي ico ميخواهي باپست بايد برات بفرستم چه قدر ميشه پولش نميدونم بعد تو به ما چي ميدي....؟

MohammadZero
29-06-2008, 15:15
داداش حال كرديم اون جاكه براي خرسه سه تا جسم مي ياري اوردم بعد بالاي درخت ها يك چيزهاي هست نميشه زدشون بيفتن چكار كنم اگه بازي ico ميخواهي باپست بايد برات بفرستم چه قدر ميشه پولش نميدونم بعد تو به ما چي ميدي....؟
فکر کنم تو آنجایی هستی که پسره سگش رو گم کرد و براش تو ماهی گیری می کنی
خوب برای گرفتن اون قنچه های بالای درخت تو باید اون قلمی که تو رو جا به جا می کنه
مثل طنابه رو گرفته باشی و بعد دیگه بقیش مشخصه
خوب برای من پست کن فکر کنم 500 تومان بشه
در ضمن تو چه بازی ای می خواهی فقط نام ببر؟
:10:

omid2800
29-06-2008, 16:47
درسته ولي چه جوري قلم طناب رو بگيرم درضمن نتونستم از رود خونه رد شم

MohammadZero
30-06-2008, 15:22
درسته ولي چه جوري قلم طناب رو بگيرم درضمن نتونستم از رود خونه رد شم
همان جایی که برای پسره بچه ماهی گیری می کنی بعد اینکه ماهی بزرگ را گرفتی از دهان ماهیه 1 لوهی در میاد که تو ورش می داری و پسره ناراحت میشه که وقتی می ری طرفش با مشت می زنه تو سرت:27:خلاصه لوحه رو بر می داری می ری قسمتی که 1 در نسبتا بلند هست لوح رو می ذاری و بقیش مشخصه کمک بازم خواستی در خدمتم:11:
برام پست نکردی امید؟

omid2800
30-06-2008, 16:00
مرسي داداش

MohammadZero
01-07-2008, 00:16
مرسي داداش
خواهش می کنم بازم کمک خواستی در خدمتم؟:11:

MohammadZero
27-10-2008, 15:42
انگار کستی تا حالا این بازی بزرگ رو که ساخت شرکت CapCom هست رو بازی نکرده؟
نصفه عمرتون در فناست!
این بازی مال کنسول Ps2 هستش و در ضمن سال 2006 ساخته شده.
و در سال 2007 وارد بازار ایران شد من که با هاش حال کردم
2 بار فتحش کردم
کمکی خواستید در خدمتم؟