PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رقیب ان95 می آید>>>> k850

fery joon
15-06-2007, 00:17
شرکت سونی اریکسون بالاخره گوشی 5 مگا پیکسلیشو بیرون خواهد داد :19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahyarSAMSUNG
15-06-2007, 02:12
میگم خوش بحال این ان 95 که هر چی سونی داره میزنه میشه رقیب اون . هنوز این گوشی در حد طرح . همه ی عکساشم انیمیشنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
15-06-2007, 02:30
میگم خوش بحال این ان 95 که هر چی سونی داره میزنه میشه رقیب اون . هنوز این گوشی در حد طرح . همه ی عکساشم انیمیشنه .

به به مهیار خان کم پیدایی

والا من تو سایت جی اس ام آرنا دیدم :20: فکر نکنم دروغ باشه

مشخصاتشم تقریبا توضیح داده میتونی بری ببینی

Sasan Info
15-06-2007, 02:52
حالا كي گفته كه با n95 رقابت ميكنه شايد دوربينش به اندازه n95 باشه ولي بقيه چيز هاش مثل بقيه گوشي هاي سوني اريكسون آشغاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين گوشي و گوشي هايي كه به قول خودشون امكانات زياد داره شايد فوق بالاش با 6280 رقابت كنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه سوني اريكسون كي ميخواد يه گوشي خوب توليد كنه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال مبارك باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
15-06-2007, 02:57
ضاهرش که اصلا با ان95 قابل مقایسه نیست
فیلم بردارش فککنم نوشته بود qcif اگه اشتباه نکنم

mahyarSAMSUNG
15-06-2007, 03:22
آخه چه گوشیی که باید عکس انیمیشنی ازش باشه ؟؟؟ این نشون میده که شرکت سونی هنوز یه دونه هم ازش تولید نکرده .
من گوشی ان 99 رو هم توی سایت معتبر mobile-review دیدم ولی اخرش دروغ از اب در اومد . امان از نوکیا و سونی با این کاراشون .

Sasan Info
15-06-2007, 03:27
اوني كه ميگي n98 هست كه بعدا تاپيكشو ميزنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nima_989
15-06-2007, 09:41
آخه چه گوشیی که باید عکس انیمیشنی ازش باشه ؟؟؟ این نشون میده که شرکت سونی هنوز یه دونه هم ازش تولید نکرده .
من گوشی ان 99 رو هم توی سایت معتبر mobile-review دیدم ولی اخرش دروغ از اب در اومد . امان از نوکیا و سونی با این کاراشون .

یه سر کلوپ سونی اریکسون و Gsmarena بزن به اطلاعاتت افزوده بشه
برات خوبه.

nima_989
15-06-2007, 09:47
حالا كي گفته كه با n95 رقابت ميكنه شايد دوربينش به اندازه n95 باشه ولي بقيه چيز هاش مثل بقيه گوشي هاي سوني اريكسون آشغاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين گوشي و گوشي هايي كه به قول خودشون امكانات زياد داره شايد فوق بالاش با 6280 رقابت كنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه سوني اريكسون كي ميخواد يه گوشي خوب توليد كنه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال مبارك باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می بینم که لرزه بر اندام نوکیایی ها افتاده
اینو نمی گفتین چی می خواستین بگین.
بهتره یه نگاه به مشخصات W960 بندازی تا متوجه بشی گوشی خوب یعنی چه؟
دوربین 3 با اتوفکوس
مموری 8 گیگ
واکمن پلیر 3 سمبین UIQ
ال سی دی بزرگ و لمسی
همینا بسه . حالا یه گوشی نوکیا بگو که همه اینا رو با هم داشته باشه .
مشخصات کامل توی Gsmarena هست.

در ضمن جناب آقای ساسان شرکت ها سود خودشون رو می کنند و ما اینجا دعواشو . بهتره ادبیات صحبتتون رو درست کنید و چشمتون رو روی حقایق نبندید . آشغال کلمه درستی نیست .

armin_goooodboy
15-06-2007, 09:52

دوست من لینک از خود سایت سونی اریکسون بدم راضی میشی؟
بفرما

Silwestern
15-06-2007, 11:04
اصلا n95 در حدو اندازه ای نیست که بخوایم با یک گوشی تمام عیار مثل 850 مقایسش کنیم !!!

خدایی گوشی اندازه ماشین لباسشویی حتی اگه دوربین 10 مگ هم داشته باشه ارزش داره؟؟؟؟؟

اگه قرار بود سونی هم از اندازه های تخیلی نوکیا استفاده میکرد به راحتی میتونست گوشی با ویندوز موبایل 10 و LCD 21 اینچ و صدای اکوچنگ با دوربین 14 مگ با زوم 52x Optical zoom تولید میکرد !!!!!

اصلا قابل مقایسه با هم نیستن !!!

Saman-tci
15-06-2007, 11:27
ببخشید N95 مثل ماشین لباسشویی یا p990 ؟
شما اصلا N95 رو تا حالا دستت گرفتی ....؟ تا وقتی که دست نگیری متوجه کوچیک بودنش نمیشی ....
ثانیا شما که هنوز K850 رو هم از نزدیک ندیدی و فقط در حد یه عکس دیدی چطور فهمیدی که اولا تمام عیاره و ثانیا قابل مقایسه با N95 نیست .....؟

meddler
15-06-2007, 11:36
من شنیدم کیفیت عکس N95 اصلاً در حد دوربین 5مگاپیکسلی نیست و کیفیتش (نه سایزش) از عکسهای N73 هم پایینتره، این درسته؟

بیلچه
15-06-2007, 12:15
k850 از مهر وارد بازار می شه در حالی که n95 آذر پارسال وارد بازار شده. سونی توی دوربین یک سال از نوکیا عقبه.

من مشخصاتشو خوندم جز دوزبینش هیچ چیز خاص و جدیدی نسبت به k800 نداره . حتی در مورد کیفیت فیلم برداریش اطلاعاتی در دست نیست.(یه شرطی همون qcif باشه در حالی که n95 با کیفیت dvd فیلم بردلری میکنه )

n95 جی پی اس داره . جدید ترین سیمبین موجودو داره شما با k850 مقایسش می کنید.

برای این گوشی آینده خوبی آرزو می کنم.

Kolang
15-06-2007, 12:20
رقيب؟!!!
اين حرف ها يعني چي؟
از عنوان تاپيك معلومه كه قراره چي بشه اينجا
در تاپيك زير فقط ميتونيد در مورد K850 نظر بديد

نه اينكه دعوا بشه سر N95‌و ...
در صورت مشاهده، شديدا برخورد ميشه

قفل شد