PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پسورد اول كامپيوترم هر چه مي زنم نمي ياد . چكار كنم؟!

Mehran
14-08-2005, 19:45
پسورد اول كامپيوترم هر چه مي زنم نمي ياد . چكار كنم؟

با تشكر مهران :arrow:

Navid
14-08-2005, 19:49
اگه ویندوز XP داری 2 بار ALT+ CTRL + DEL رو بزن تا یه پنجره باز بشه . اون تو در قسمت اسمش بنویس :

administrator

بعد قسمت پسورد رو خالی بزار . اگه برای ادمینت قبلا پسورد نزاشته باشی وارد می شه و اونجا می تونی بری قسمت مربوط به یوزر خودت و پسوردت رو پاک کنی .

Iranian_sports
14-08-2005, 20:03
سلام
smmn_203, جان این چه وضع عنوان تاپیک زدن
البته منظور همون اول که تو setup میذاری یا نه
اگر اینه که شما یکبار کیس رو باز کن اون باتری که رو مادربرد قرار داره رو بردار کامپیوتر رو روشن خاموش کن و بعد اون رو بذار و دیگه کامپیوتر پسورد نداره
اگر هم که اونی که navid_kashani, جان گفتند منظورت که دیگه نوید گفت دیگه :mrgreen:
موفق باشید
فعلا

Mehran
02-12-2005, 03:23
خوب اگه براي ادمين پسورد گداشته باشه چي؟

HR
02-12-2005, 03:26
در موردش بحث شده ..search کن

alaodin1
02-12-2005, 03:56

مهران جان
ابتدا ويندوز را با زدن كليد f8 به حالت safe mode بالا بياور سپس statr/run ودر قسمت run تايپ كن
control userpasswords2 وسپس ok درقسمت user for this computer بر روي يوزر خود كليك كن وسپس بر روي كليد reset password كليك كن وبجاي پسورد جديد فقط اينتر را بزن وسيستم را ريست كن ديگر ويندوز در بالا آمدن از شما پسورد نمي خواهد :blink: :blink:
اگر هم پسورد setup منظورت است بايد باطري مادربرد را برداري وبعد از 10 دقيقه دوباره سر جاي خودش بگذاري

alaodin1
02-12-2005, 04:00

با پوزش از همه دوستان دوبار تكرار شد :

HR
02-12-2005, 04:18
مهران جان
ابتدا ويندوز را با زدن كليد f8 به حالت safe mode بالا بياور سپس statr/run ودر قسمت run تايپ كن
control userpasswords2 وسپس ok درقسمت user for this computer بر روي يوزر خود كليك كن وسپس بر روي كليد reset password كليك كن وبجاي پسورد جديد فقط اينتر را بزن وسيستم را ريست كن ديگر ويندوز در بالا آمدن از شما پسورد نمي خواهد :blink: :blink:
اگر هم پسورد setup منظورت است بايد باطري مادربرد را برداري وبعد از 10 دقيقه دوباره سر جاي خودش بگذاري
همیشه با safe mode نمیشه وارد شد ....

alaodin1
02-12-2005, 04:51
همیشه با safe mode نمیشه وارد شد ....

روي سيستم من كه بسيار عالي جواب مي دهد و بعد از اين كار در حالت نرمال سيستم ديگر پسورد نمي خواهد :rolleye:

baba barghi
04-12-2005, 20:57
سلام ایرانین اسپورت
منظورت اون باطری کوچک هست که مال ساعت هست؟

ممنون
بای

R£ɀД
04-12-2005, 21:05
alaodin1 جان بايد بگم روي سيستم من حتي وقتي كه بخوام وارد safe mode بشم پسورد مي خواد.( فكر نكنم اگه روي Administrator پسورد گذاشته باشيم بشه وارد حالت safe mode شد. البته قبلنا توي يكي از اين تاپيك ها برنامه اي گذاشته بودن كه پسورد رو حذف مي كرد من خودم امتحان كرده بودم و كارش درست بود. البته خيلي پيچيده بود.)

ولي زاده جان درست گفتي منظور همون باتري كوچك داخل مادربرد هست. ( براي ساعت و حفظ اطلاعات بايوس)

alaodin1
04-12-2005, 23:03
alaodin1 جان بايد بگم روي سيستم من حتي وقتي كه بخوام وارد safe mode بشم پسورد مي خواد.( فكر نكنم اگه روي Administrator پسورد گذاشته باشيم بشه وارد حالت safe mode شد. البته قبلنا توي يكي از اين تاپيك ها برنامه اي گذاشته بودن كه پسورد رو حذف مي كرد من خودم امتحان كرده بودم و كارش درست بود. البته خيلي پيچيده بود.)

ولي زاده جان درست گفتي منظور همون باتري كوچك داخل مادربرد هست. ( براي ساعت و حفظ اطلاعات بايوس)

reza_s جان حرف شما كاملا درست است ولي بيشتر در نصب ويندوز براي Administrator پسورد نمي گذارند براي چنين روزهايي
درمورد باتري هم صحبت شما درست است ولي با برداشتن باتري بايد اطلاعات setup دوباره تنظيم كرد.

baba barghi
05-12-2005, 08:14
دوستان
لطفا جواب منو بدید
باطری ساعت کامپیوتر رو برای این کار باید بردارم

ممنون
بای

R£ɀД
05-12-2005, 08:39
ولي زاده جان توي پست هاي قبلي جواب شما رو دادم .
بله ما اگر در بايوس كامپيوتر پسورد بزاريم كه بخواهيم موقع بالا اومدن از ما پسورد را بپرسد براي حذف اين پسورد كافي هست كه باطري موجود در مادربرد كه براي حفظ اطلاعاتي نظير پسورد و تنظيمات بايوس هست را بر داريم و يك بار سيستم رو بدون باطري روشن كنيم.
اين كار باعث ميشه كه پسورد از بين بره. البته اين روش براي حذف پسورد ويندوز كار نميكنه.

baba barghi
05-12-2005, 12:09
سلام رضا جان
من تا حالا 2 بار تو این تاپیک پست دادم که دفعه ی قبل جواب ندادی دوباره پست دادم به هر حال ممنون دمت گرم

ممنون
بای

Mehran
23-12-2005, 07:14
سوال من اينه:

خوب اگه براي ادمين پسورد گداشته باشه چي؟

baba barghi
23-12-2005, 10:03
سلام دوست عزیز
خب برای این کار باید فاتحه ی ویندوزت رو بخونی
باید بری ویندوز رو پاک و دوباره نصب کنی
اگر در دسکتاپ چیزی داشتی باید با دستورات مخصوص در داس آنها رو cut و به درایوی غیر از ویندوز ببری

ممنون
بای

masoud_35_teh
24-12-2005, 12:36
مهران جان
البته فکر کنم منظور این دوستمون 1 دقیقه باشه نه 10 دقیقه .چون همون 1 دقیقه کافیه .

baba barghi
24-12-2005, 13:02
سلام دوستان
می شه با استفاده از این کار برنامه هایی که پولی هستند رو کاری کنیم که دیگه باز بشند اونایی که بیشتر از مثلا 4 بار در روز نمی شه بازشون کرد رو منظورم هست

ممنون
بای

Mehran
06-01-2006, 05:02
سلام دوستان
می شه با استفاده از این کار برنامه هایی که پولی هستند رو کاری کنیم که دیگه باز بشند اونایی که بیشتر از مثلا 4 بار در روز نمی شه بازشون کرد رو منظورم هست

ممنون
بای
ميشه چند مورد نام ببري؟

baba barghi
06-01-2006, 16:30
سلام دوست عزیز
این تاپیک قدیمی بود ولی نمی دونم چه برنامه هایی ولی خیلی برنامه ها هستند

ممنون
بای

Mehran
13-01-2006, 09:23
ممنون از همهگي دوستان.

pegasus
24-01-2006, 18:06
مهران جان

من بر روی یک سیستم با زدن F8 وارد safe mode شدم ولی با پنجره ای مواجه شدم که پسورد می خواست!
حالا گزینه run را از کجا بیاوریم؟! :blink:

hesam
25-01-2006, 00:24
با این برنامه می توانید password اول کامپیوتر را پاک کند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud_35_teh
25-01-2006, 11:29
Erd Commander 2005
برنامه ای برای پاک کردن پسورد و خیلی کارهای دیگر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lover20
30-08-2006, 20:30
با سلام
بنده يكي از اعضا جديد هستم ميخواستم از لينك مربوطه برنامه erd commandre2005 را كه آدرس داديد دانلود كنم ولي نميدونم چرا هنگام دانلود پيغام ( اين صفحه را قط مدير ميتونه دريافت كنه وشما اگر دوباره تكرار كنيد اخراج ميشويد!!!!!
آقاي مدير سايت من به اين برنامه خيلي احتياج دارم لطفا كمك كنيد تا بتونم آنرادانلود كنم

ashiex
30-08-2006, 23:35
شما ميتوانيد كليدهاي آلت و كنترل و دليت را بگيريد سپس در قسمت يوزرنيم بنويسيد:(administrator)
البته در قسمت پسورد چيزي ننويسيد.