PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای تکه تکه کردن فیلم لطفا

@shahram@
13-06-2007, 21:16
با سلام
دوستان چند مدت پیش من در گوگل سرچ کردم در مورد نرم افزاری برای قطه قطه کردن فیلم و بعد به هم چسباندنشان
مثل و.ی سی دی کاتر بعد گوگل یه لینک داد مربوط به این فرم من هم اومدم یه نفر پست زده بود و یه برنامه گزاشته بود حدود 2 مگا بایت هم بیشتر نبود واقا برانامه خوبی بود و چند روز پیش هارد کامپیوترم خراب شد و تمام برنامهام رو از دست دادم خیلی دنبال همون برنامه در این فروم گشتم ولی پیدا نکردم اگر امکان داره لینک اون برنامه یا برنامهای که این کارای رو داشته باشه و ساده هم باشه برای من بزارید پیشاپیش از لطف شما ممنون جتی اسمش هم نمی دونم ولی یه برنامه بود که احتیاج به نصب هم نداشت روی ایکن کلیک میکردی و فایل رو اوپن میکردم بعد هر قسمتی از فیلم رو که به خاستی حدا و ثبت می کردم بعد چند تا تکه رو با هم وصل میکرد و روی هارد دیسک ذخیره میکرد واقا برنامه خوبی بود

V A H I D
13-06-2007, 21:37
HJSplit 2.2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا

یا

WooKMaN
13-06-2007, 22:49
همین بالایی ، لینک مستقیم :

;)

@shahram@
13-06-2007, 23:07
با سلام
و تشکر از تمام دوستان که وقت میزارید و پاخ مدهید ولی مثل اینکه درست منظور من رو متوجه نشدید
دوستان من این برنامه رو دارم و در زمانی از این برنامه استفاده میکنم که بخام یه فایل رو که هجمش سنگینه
تبدیل به چند تکه تبدیل کنم کاری که مثلا vzip هم یا رار انجام میده این برنامه توسط یکی از یوزرهای شبگرد بهم داد برنامه 7-zip رو هم همین دوست عزیز wookman برام گزاشت
ولی من یه برنامه می خام که بتونه یه فیلم رو بعضی از قسمتهاش رو که دوست ندارم از روی فیلم بردارم و باز فیلم رو به هم بچسبونم مثل یولید یا ادوبی پرمریر
ولی چون کار با اونها یه کم سخته من با این برنامه که یکی ازدوستان گزاشته بود استفاده کردم و خیلی م راضی بودم تا اینکه ...
مرسی اگه سراغ دارید لطفا

@shahram@
14-06-2007, 20:10
خبری نیست چیزی پیدا نشد
ممنون

WooKMaN
14-06-2007, 20:32
ببین به کارت میاد ...

بريدن قطعات دلخواه از فيلم توسط Video Cutter & Splitter In Depth 1.2

;)

@shahram@
14-06-2007, 21:54
سلام
دوست عزیز از لطف شما ممنون شما خیلی با معرفتین
من هنوز نگرفتم باید برم کافی نت بگیرم دیال اپه با هزار عیب
همون که لطف کردید خیلی ممنون

WooKMaN
14-06-2007, 21:59
سلام
دوست عزیز از لطف شما ممنون شما خیلی با معرفتین
من هنوز نگرفتم باید برم کافی نت بگیرم دیال اپه با هزار عیب
همون که لطف کردید خیلی ممنون
خواهش ...

توضیحاتش رو بخون اگه دیدی بدردت میخوره ، وقت بذار دانلود کن ...

;)