PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Y! Messenger جدید با RAM!

Sadjad Sharifian
14-08-2005, 12:19
سلام!! آقا فقط یه عکس بدون شرح میفرستم!! خودتون قضاوت کنین!! جریان چیه؟! چرا آخه؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

scream
14-08-2005, 12:39
عزيزم براي همه ما اينجوري هست نشونه فعاليت نرم افزار ياهو در پس زمينه ويندوزه( پايين سمت راست ويندوز

Mehdi_Best
14-08-2005, 12:46
scream جان منظور سجاد جان اينه كه چرا اينقدر زياد رم رو اشغال مي كنه. وگرنه خودش مي دونه اين صفحه براي چيست.
--------------------
سجاد جان براي من اينقدر زياد نيست. همين الان كه نگاه كردم يكيش 6 بود و ديگري 9
البته بعضي اوقات بيشتر مي شه ولي بيشتر از 20 نشده. فكر كنم اشكال از سيستم شماست.

Sadjad Sharifian
14-08-2005, 12:48
سلام! خوب منم نگفتم که فقط برای من اینطوریه!! میپرسم چرا اینطوریه؟! چرا یه Messenger ساده باید اینقدر قاتل RAM باشه؟!
مادامی که تو نسخه قبلی به هیچ عنوان (لااقل ایندفعه دیگه واسه من) اینطور نبود!!!

Sadjad Sharifian
14-08-2005, 12:53
scream جان منظور سجاد جان اينه كه چرا اينقدر زياد رم رو اشغال مي كنه. وگرنه خودش مي دونه اين صفحه براي چيست.
--------------------
سجاد جان براي من اينقدر زياد نيست. همين الان كه نگاه كردم يكيش 6 بود و ديگري 9
البته بعضي اوقات بيشتر مي شه ولي بيشتر از 20 نشده. فكر كنم اشكال از سيستم شماست.

سلام مهدی جان..آقا مرسی بابت جواب!!! ولی آخه چرا؟! چیکار کنم به نظر شما؟! ممکنه که MultiYahoo خراب کرده باشه Messenger رو؟! آخه من از MultiYahooای که برا نسخه 6 بود استفاده کردم و جواب داد!! مشکل از کجا ممکنه باشه؟! به نظرتون Messenger رو Unisntall کنم و ReInstall کنم درست میشه؟! خیلی عجیبه 41 MB فضا برای Y!Messnger آخه؟!

Mehdi_Best
14-08-2005, 13:19
سجاد جان سلام
من هم از مولتي ياهو استفاده مي كنم. اما اين مشكل رو ندارم.
فكر نمي كنم به خاطر اون باشه.
در ضمن يك بار سيستمت رو ريستارت كن ببين باز هم همينطوره؟.
در ضمن اگه فكر مي كني به خاطر مولتي ياهو هست يك بار آنيستال كن و دوباره نصب كن ولي اين بار از مولتي ياهويي كه من آپلود كردم و لينكش رو در تاپيك نرم افزارهاي معروف گذاشته ام استفاده كن. چون اون مطمئنم كه مشكلي نداره.

Sadjad Sharifian
14-08-2005, 14:14
سلام...مهدی جان آقا خدا عمرت بده....لطف کردی... یا علی :wink:
عزت زیاد.

mpsjavad
15-08-2005, 03:44
با ســـلام ..

دوست عزيز البته ربطي نداره ها ولي فكر ميكنم فايل ي كه با نام ISSVC.EXE در حافظه رم شما مشغول پردازش هست يک ويروس يا تروجان باشه ..

درست يادم نيست اما گفتم که متذکر بشم :|

Sadjad Sharifian
15-08-2005, 12:17
با ســـلام ..

دوست عزيز البته ربطي نداره ها ولي فكر ميكنم فايل ي كه با نام ISSVC.EXE در حافظه رم شما مشغول پردازش هست يک ويروس يا تروجان باشه ..

درست يادم نيست اما گفتم که متذکر بشم :|

سلام ..آقا من فکر میکردم که این یکی از Processهای Norton هستش!!! چیکار باید بکنم؟! من در آن واحد دارم از Norton 2005 و Ewido استفاده میکنم!! جایی Online سراغ دارید که کاملتر از این 2 تا واسم Search کنه سیستممو؟!
مرسی.
عزت زیاد.

Sadjad Sharifian
15-08-2005, 12:26
سلام...آقا من اصلا کلا UnInstall کردم Messenger رو...ایندفعه MultiYahoo رو هم نریختم!!! بازم ببینین Messenger نو هم 36 مگ Ram گرفته!!!
یه بار هم RunTime Error داد راستی اون اول اول!!

عزت زیاد.

Cracki
15-08-2005, 17:07
ISSVC.exe یکی از Processer های Norton Personal Firewall Assistant هستش.اگر از آنتی ویروسش استفاده میکنی پس حتما قبلا فایروالش رو داشتی که به خوبی از سیستم شما پاک نشده. و یک احتمال دیگه اینکه شاید متاسفانه از فایروالش هم استفاده بکنید.

بهر حال من بهت پیشنهاد میکنم که از یاهو 6 استفاده بکنی . لینک های دانلودش هم تا از بین نرفتند بهتره که بگردی و پیدا کنی چون با این یاهوی جدیدی که من دیدم سر تا پاش دچار مشکله و مشکلی که شما داری یکی از مشکلاتش میباشه که ممکنه بوجود بیاره.

و یک مورد تخصصی هم به اهل فن ها بگم که یاهو مسنجر نسخه 7 الان برای وصل شدن به سرورش از پورتهایی استفاده میکنه که قبلا استفاده نمیکرد. و تا جایی که خبر دارم فعلا هیچ فایروالی هم نسخه جدیدش رو از زمان آمدن یاهو مسنجر جدید بیرون نداده.

این بدان معنی است که فعلا فایروال ها یاهو مسنجر جدید رو نمیتونند ساپورت کنند یعنی اینکه به ناچار مجبور میشوند که Allow All Connection را برای یاهوی شما برای وصل شدن به سرور در نظر بگیرند. خب اگر اینطور باشه فایروال میخواید چیکار بندازید تو سطل آشغال ویندوزتون.:)

بای

Sadjad Sharifian
15-08-2005, 22:56
Cracki, عزیز سلام!!
آقا مرسی از جواب...آره من از Norton Personal FireWall استفاده میکنم!! ولی آخه چرا متاسفانه؟! الان مدتهاست (از سال 2002 تقریبا) که دارم بصورت مداوم از محصولات امنیتی Norton استفاده میکنم و بجز یک مورد (Blaster) دیگه به مشکلی نخوردم به لطف خدا!! میدونم که دارم محافظه کارانه عمل میکنم و اصلا نمیخوام درباره FireWallها و AntiVirusها بحث کنم ..ولی تصور نمیکردم که Notron بجز مشغول کردن بی اندازه سیستم به خودش از نظر امنیتی هم ضعف داره!! حالا اگه اینطوره میشه لصفا خواهش کنم بفرمایید که اگه بخوام از Kerio استفاده کنم صرفا اگه Personal FireWall رو Disable کنم (از Norton Internet Security 2005 استفاده میکنم) کافیه؟! و مشکلی برام پیش نمیاد؟!
مرسی. یا علی.
پ.ن. رفتم که دوباره Messenger نسخه 6 رو نصب کنم که این جدیده داره اذیت میکنه ..فقط این یه مورد نبود...چند بار (زیاد) هم RunTime Error داده تا حالا!!! راستی مگه این نسخه Full نیست...پس آخه چرا؟! اینطوری میخوان با Google رقابت کنن؟! من یکی که اگه Google یه Messenger درست و حسابی بده یک لحظه هم دیگه وقتمو با Yahoo! Messenger تلف نمیکنم!!
یا هشت!
عزت زیاد.

mpsjavad
16-08-2005, 00:01
با سلام ..

من از محصولات نورتون استفاده نميكنم اما توي قسمت پروسسرها اسم ISSVC.EXE بود كه فكر كنم مكافي بود كه به من خبر داد ( زنگ زد خونمون ) و من هم ازش پزيرايي كردم :mrgreen:

در هر صورت از دوست خوبمون اقا Cracki, هم بابت توضيخات كامل و شيواشون تشكر ميكنم :wink:

Mehdi_Best
16-08-2005, 07:16
سجاد جان سلام
اگه مي خواهي حتما از آنتي ويروس نورتون استفاده بكني، بهترين كار اينه كه نورتون اينترنت سكوريتي رو كاملا آنيستال كني و سپس نورتون آنتي ويروس 2005 رو نصب كني. بعد يك فايروال كاردرست مثل kerio يا outpost نصب كني.
در مورد ياهومسنجر هم بايد بگم كه من از نسخه بتا هم كه استفاده مي كردم هيچ مشكلي نداشتم الان كه نسخه final اومده كه اصلا مشكلي نيست. نمي دونم چرا براي شما اين مشكلات پيش اومده.
در مورد مسنجر گوگل، من هم دوست دارم وقتي بياد ازش استفاده كنم اما يه مساله اي كه مهمه اينه كه بقيه هم بايد استفاده كنند. چون الان اكثر كساني كه در ايران هستند از ياهو مسنجر استفاده مي كنند. اگه مسنجر گوگل بياد و بهترين هم باشه اما خيلي ها ازش استفاده نكنند فايده اي نداره. چون حداقل براي خود من مهمتر از همه مسايل اينه كه از اون چيزي استفاده كنم كه بقيه هم داشته باشند تا بتونم در ارتباط باشم. اصلا دليل وجود مسنجر هم همينه.

اون فايل مولتي ياهو رو هم كه مي خواستي اينجا آپلود كردم:

Sadjad Sharifian
16-08-2005, 13:22
سلام...مهدی جان سپاس از پاسخ و همینطور File. پاینده یاشید!
عزت زیاد!

Gangster_Benington
16-08-2005, 14:00
من از Norton Anrivirus 2005 استفاده مي كنم قبلا هم ورژناي پايينترش رو داشتم اما خداكثر رم اشغال شده توسط Yahoo! Pager 8 مگه!!؟؟

mpsjavad
16-08-2005, 14:07
من از Norton Anrivirus 2005 استفاده مي كنم قبلا هم ورژناي پايينترش رو داشتم اما خداكثر رم اشغال شده توسط Yahoo! Pager 8 مگه!!؟؟
من از Norton Anrivirus 2005 استفاده مي كنم قبلا هم ورژناي پايينترش رو داشتم اما خداكثر رم اشغال شده توسط Yahoo! Pager 8 مگه!!؟؟با ســلام ..

من هم همين الان ياهو مسنجر 7 فينال رو نصب كردم ديدم كه مقدار فضاي رمي كه اشغال كرده 39 مگابايت هست :shock:

از دوستان كسي كه هنوز ياهو مسنجر بتا داره و يا ياهوش 6 هست لطف كنه و بگه كه مقدار رم استفاده شده توسط برنامه بر روي سيستم اون چقدره :!:

تشكر

doyenfox
16-08-2005, 14:37
سلام دوستان..من هم از yahoo messenger 7 BETA استفاده ميكنم و ميزان استفاده از رم 35-مگ هستش!
:!: :?:

Mehdi_Best
16-08-2005, 14:42
جواد جان سلام
من فكر نمي كنم به خاطر ورژن ياهو باشه.
من ورژن 5 يا 6 يا بتا رو هم كه داشتم همين قدر كه الان كه نسخه نهايي 7 رو نصب كردم رم اشغال مي كردند.
ثابت هم نيست
مثلا الان 6 و 8 هست.

Cracki
16-08-2005, 20:53
دوستان مصرف کردن رم زیاد یک برنامه ممکنه به دلایلی زیادی باشه که بیشترین دلیلی که میتونه درست باشه.

1 >> درست نصب نشدن برنامه

2 >> مشکلات در رجیستری ویندوز که پیشنهاد میشود برنامه کاملا پاک شود و بعد رجیستری تمیز شود و بعد از آن برنامه را دوباره نصب کنید.

3 >> درگیر بودن برنامه با یک برنامه دیگر که آن هم همزمان با این برنامه بصورت فعال باشد.

در ضمن کمترین رمی که یاهو مسنجر 6 در سیستم من اشغال میکنه 2 مگ هستش و بیشترینشم 4 مگ هستش که شما میتونید میزان مصرف کردن رم رو در سیستم من مشاهده کنید.

البته این میزان در صورتی است که هیچ PM ی باز نشده باشد و تنها خود یاهو مسنجر باشد. چون در آن صورت مسلما میزان مصرف کردن رم هم افزایش خواهد یافت.

doyenfox
16-08-2005, 22:35
كركي جان ممنون از توضيحاتت ...ولي با اطمينان به درست نصب شدن برنامه ....و اينكه برنامه با هيچ برنامه ي ديگر درگير نيست مثل مولتي ياهو....
مشكل از چي ميتونه باشه؟
:!:

Ali_k
16-08-2005, 23:03
دوستان راست میگید برا منم همینطوره در حدود 27 مگ رم گرفته :shock:

mpsjavad
17-08-2005, 02:54
با ســـلام ..

ممنونم از اقا مهدي و Cracki, عزيز بايت توضيحاتشون ...

Cracki, جان نسخه ياهو مسنجر شما چند است :?:

مهدي جان من با نسخه 6 از ياهو مسنجر 32 مگابايت افزايش استفاده از حافظه رم رو نديدم .. :|

دوستان فكر نميكنند نسخه 7 مشكل دار باشه :!:

Sadjad Sharifian
17-08-2005, 03:23
سلام...دوستان من نسخه 7 رو UnInstall کردم و از نو نسخه 6 رو ریختم...البته این وسط یک بار هم Clean Registry و Restart هم کردم!! ولی عجیبه!! الان نسخه 6 هم RAM زیادی رو داره به نسبت خودش اشغال میکنه!!! 22 مگ!! عجیبه واقعا!! من شدیدا معتقد شدم که Y! Messenger با یه برنامه تو سیستم من Conflict داره که اینطوری شده!! ولی هر چی فکر کردم که چه چیزی جدیدا نصب کردم فکرم به جایی نرسید!! امیدوارم این Conflict نرم افزاری باشه حالا!! وگر نه که وای بر برنامه نویسای یاهو با این گندی که زدن!! آخه نمیدونم!! اصلا قاطی کردم!! قبلا اینطوری نبود!! چی شده آخه؟! من که Registry رو تمیزش کردم!! پس دیگه نسخه 6 چرا اینهمه Ram گرفته؟! جریان چیه؟! من که به کلی گیج شدم!! :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:

:|
عزت زیاد!

Arashi
17-08-2005, 07:37
ببخشيد يه سوال اين مولتي ياهو چيه ؟؟؟

در ضمن هم اينجا و هم و در ليست Statrup دو تا ياهو پيجر هست . چرا ؟؟؟

Ali_k
17-08-2005, 07:40
ببخشيد يه سوال اين مولتي ياهو چيه ؟؟؟
در ضمن هم اينجا و هم و در ليست Statrup دو تا ياهو پيجر هست . چرا ؟؟؟
آرش جان مولتی یاهو برنامه ای است که باعث میشه شما به هر تعداد که بخوای یاهو مسنجر را باز کنی و مثلن همزمان با 4 تا آیدی که داری آن بشی :wink:

Arashi
17-08-2005, 07:49
آها مرسي داش علي

ولي سوال دوم ؟؟
(در ضمن من از اين برنامه استفاده نمي كنم :arrow: )

Mehdi_Best
17-08-2005, 11:55
آرش جان سلام
جواب سؤال اول رو كه علي جان دادند
در مورد سؤال دومت هم بايد بگم كه وقتي من با 2 تا آيدي آنلاين مي شم خب توقع داري چند تا Ypager باز بشه؟ :wink: :wink:

Gangster_Benington
17-08-2005, 14:48
من از Yahoo Beta استفاده مي كنم الانم ديدم 8 مگ بود؟؟؟مشكل از سيستماتونه!! :wink:

30naa
17-08-2005, 15:32
راجع به بحث آنتی ویروس من کاسپراسکای رو ریختم تا به اینترنت وصل میشدم ریست میشد.
آخرش اینو که پاک کردم درس شد

mpsjavad
18-08-2005, 01:37
راجع به بحث آنتی ویروس من کاسپراسکای رو ریختم تا به اینترنت وصل میشدم ریست میشد.
آخرش اینو که پاک کردم درس شدبا ســلام ..

من رو ويندوز قبليم يك بار اين مشكل برام پيش اومد ولي حالا ديگه اين مشكل رو ندارم ... ويندوز من الان WIN XP SP2 هست . هم كاسپر و هم زونالارم دارم .

30naa
18-08-2005, 15:59
منم اتفاقا هم کاسپر و هم زون الارم داشتم راستی این عکسم قشنگ بود گفتم واستون بذارم حال کنین

Arashi
18-08-2005, 16:15
سينا جان اين سايت ----- ه :arrow: :arrow:

Sadjad Sharifian
18-08-2005, 16:23
Arashi, سلام!! عکسه عین همینیه که خودت تو امضات داری!! شیطونکا که بالا و پایین میپرن :wink: