PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و سؤالات درباره ی مجله ی الکترونیکی بــازیـــخــور

saeed_cpu_full
13-06-2007, 11:22
* سلام می کنم خدمت دوستان عزیز *

خوب کم کم داریم به تاریخ انتشار مجله ی بازیخور نزدیک می شیم. اعضای این مجله از یک گروه حرفه ای تشکیل شده اند. اعضای گروه رو در زیر می بینید:

سردبیر: آرمین شیرخانی Okami
دبیر تحریریه: علی مظاهری Ali_Bahal
اعضای تحریریه:
علی مظاهری Ali_Bahal
سعید رجب زاده saeed_cpu_full
حمید نوریان Hamid_hitman
احمد رضا ناطق الهی
هادی ایزدی
حمید رضا عباسی
حمید محمدی H@mid
آرش رستمی ( آرش_19)
خبر ها: احمد رضا ناطق الهی
برنامه ساز: مهبد جانانی
صفحه آرایی: آرمین شیر خانی Okami

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب توی مجله ما همه چیز گذاشتیم. از والپیپر و دمو و تریلر گرفته تا پیش نمایش و نقد بازی و 14 مینی گیم و 100 بازی سگا و شبیه ساز کنسول ها و ... توش داریم. این مجله 24 خرداد منتشر می شه. در دو سی دی و قیمت هم هنوز معلوم نیست ولی توش اطلاعات بسیار مفیدی هست. راستی چند صفحه هم گذاشتم حال کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سؤال داشتید حتما بپرسید

V A H I D
13-06-2007, 11:28
ببخشید این مجله پولی هست؟
خوب چه جوری می شه تهیه ش کرد؟

okami
13-06-2007, 11:39
ببخشید این مجله پولی هست؟
خوب چه جوری می شه تهیه ش کرد؟

بله وحید جان پولی خواهد بود
البته به قیمتی که خیلی ها توانایی تهیه اش رو داشته باشند

در مورد تهیه هم تا آخر خرداد در تمام کشور پخش میشه
البته فروش آنلاین هم خواهیم داشت

Oracle_Eldorado
13-06-2007, 11:51
امیدوارم این مجله سروقت منتشر بشه و به عاقبت بازی رایانه مبتلا نشه !

saeed_cpu_full
13-06-2007, 12:07
امیدوارم این مجله سروقت منتشر بشه و به عاقبت بازی رایانه مبتلا نشه !

بستگی به ناشر داره و فکر کنم شماره ی 2 اواخر تیر منتشر میشه :46:

Sam Fisher 11
13-06-2007, 12:17
تبلیغات تو انجمن اونم تو روز روشن :46:
بن نشی سعید جان
دوستان غصه قیمت رو هم نخورید، خودم یکی میگیرم و لینکش رو براتون میذارم ، فکر نمیکنم کپی رایت داشته باشه :31:

Oracle_Eldorado
13-06-2007, 12:17
بستگی به ناشر داره و فکر کنم شماره ی 2 اواخر تیر منتشر میشه :46:
حالا قیمتش چقدره ؟
راستی فقط مجله هستش و یا سی دی و پوستر داره ؟

V A H I D
13-06-2007, 12:19
حالا قیمتش چقدره ؟
راستی فقط مجله هستش و یا سی دی و پوستر داره ؟

اقا الکتونیکی مجله هم مگه داره:31: :10:

Oracle_Eldorado
13-06-2007, 12:19
بن نشی سعید جان
دوستان غصه قیمت رو هم نخورید، خودم یکی میگیرم و لینکش رو براتون میذارم ، فکر نمیکنم کپی رایت داشته باشه :31:
با این فکر هم موافقم !
یکی بگیره لینک دانلود رو واسه همه بزاره !!!!!

V A H I D
13-06-2007, 12:26
با این فکر هم موافقم !

بن نشی سعید جان

اقا سردیبیر و... این مجله همین جان می خواهی به اون ها هم بده :31:

saeed_cpu_full
13-06-2007, 12:32
این تاپیک جنبه ی تبلیغ نداره
فقط برای اطلاع رسانی هست. توی بازی سنتر و ... کلی تاپیک وجود داره و هیچ کس هم گیر نداده. واسه پی سی ورلد افت داره کم بیاره و به ما گیر بده. حالا خود مدیران می دونند :46:

saeed_cpu_full
13-06-2007, 12:34
با این فکر هم موافقم !

این مجله یک قفلی داره که هیچ کسی حتی مایکروسافت هم نمی تونه بازش کنه :31: :31:

راستی همونطور که گفتم والپیپر و تریلر و مینی گیم و ... هم داریم :46:

پس از دریافت مجله خوب آن را مطالعه کنید و نظر هاتون رو توی این تاپیک بگید. هرچی انتقاد هم دارید بگید. چون شماره ی اوله می دونم ممکنه نقص هایی داشته باشه. ان شاء الله با کمک شما بر طرف می شه

hojjat_game_carbon
13-06-2007, 12:46
نظر من :
برای اولین بار مجانی بدین چون من با میثم دوستم النم تو ادلیستامه حتی با پارسا!
البته توی سایت Bazihome ها!

saeed_cpu_full
13-06-2007, 12:48
نظر من :

ما به نظرهاتون احترام می زاریم اما آیا می ارزه مجله ای که 3 ماه به خاطرش زحمت کشیدیم اعضا جمع کردیم و ... رو مجانی بدیم؟؟؟؟ مگه بازی نما یا بازی رایانه اولین مجلشون رو مجانی دادن ؟؟؟؟ :46:

Sam Fisher 11
13-06-2007, 12:53

پس از دریافت مجله خوب آن را مطالعه کنید و نظر هاتون رو توی این تاپیک بگید. هرچی انتقاد هم دارید بگید. چون شماره ی اوله می دونم ممکنه نقص هایی داشته باشه. ان شاء الله با کمک شما بر طرف می شه

اوه اوه اوه... مایکروسافت :38:
من مجله CGEM رو کپی کردم یعنی این از اون سخت تره :27:

saeed_cpu_full
13-06-2007, 12:57
اوه اوه اوه... مایکروسافت :38:
من مجله CGEM رو کپی کردم یعنی این از اون سخت تره :27:

سم فیشر خواهش می کنم بحث راه ننداز حالا کپی کردی آفرین خواهش می کنم بحث تاپیک رو بهم نریز :46: :10:

Oracle_Eldorado
13-06-2007, 14:49

دوست عزيز مگه مجله الكترونيكي هستش ؟

ما به نظرهاتون احترام می زاریم اما آیا می ارزه مجله ای که 3 ماه به خاطرش زحمت کشیدیم اعضا جمع کردیم و ... رو مجانی بدیم؟؟؟؟ مگه بازی نما یا بازی رایانه اولین مجلشون رو مجانی دادن ؟؟؟؟ :46:
با اين جمله ي آخر معلوم ميشه كه اين مجله هم مثل بقيه مجله هاست . يعني هيچ تغييري با بقيه نكرده .

سم فیشر خواهش می کنم بحث راه ننداز حالا کپی کردی آفرین خواهش می کنم بحث تاپیک رو بهم نریز :46: :10:
خوب چرا ناراحت ميشي ؟!!!!
بزار نقص مجلتون بگه ديگه !

saeed_cpu_full
13-06-2007, 15:01
دوست عزيز مگه مجله الكترونيكي هستش ؟

با اين جمله ي آخر معلوم ميشه كه اين مجله هم مثل بقيه مجله هاست . يعني هيچ تغييري با بقيه نكرده .

مجله الکترونیکی هستش

فرقش رو وقتی گرفتی می فهمی چیه بعدش پستتو ویرایش می کنی :46: :31:

خوب چرا ناراحت ميشي ؟!!!!
بزار نقص مجلتون بگه ديگه !

من که ناراحت نشدم کدوم نقص؟؟؟ اول بزار مجله بیاد بعدش انتقاد کنید ممنون :46: :10:

V A H I D
13-06-2007, 15:35
من که ناراحت نشدم کدوم نقص؟؟؟ اول بزار مجله بیاد بعدش انتقاد کنید ممنون
این پیش گیری قبل از در مان بود

جله الکترونیکی هستش

فرقش رو وقتی گرفتی می فهمی چیه بعدش پستتو ویرایش می کنی
من این یه تیکه رو نفهمیدم مگه چی نوشته بود که ویرایش کرد؟

saeed_cpu_full
13-06-2007, 15:48
این پیش گیری قبل از در مان بود

من این یه تیکه رو نفهمیدم مگه چی نوشته بود که ویرایش کرد؟

اولی رو قشنگ گفتی ایول!!!
دومی منظورم این بود که دیگه نمی گی این مجله مثل مجله های دیگه هست :46:

T O O M A J
13-06-2007, 16:26
نظر من :
چه ربطي داره.منم با ميثم و پارسا دوستم.اين همه زحمت كه نميشه هدر بره.
اميدوارم كارتون خوب از آب در بياد.:31:
اين گل هم به خاطر تمام زحماتي كه كشيديد:11: :20:
منتظر مجله هستم.:46: :10:

gogole magole
13-06-2007, 17:17
اقا واقا دستتون درد نکنه
دمتون گرممم

saeed_cpu_full
13-06-2007, 17:17
چه ربطي داره.منم با ميثم و پارسا دوستم.اين همه زحمت كه نميشه هدر بره.
اميدوارم كارتون خوب از آب در بياد.:31:
اين گل هم به خاطر تمام زحماتي كه كشيديد:11: :20:
منتظر مجله هستم.:46: :10:

ایول توماج جان
نترس خوب از آب در میاد آخر خرداد رو بچسب :46:

saeed_cpu_full
13-06-2007, 17:18
اقا واقا دستتون درد نکنه
دمتون گرممم

حالا واسید مجله بیاد بعد این قدر ازش تعریف کنید خواهش می کنم. راستی الان می تونید در مورد صفحه آرایی مجله بحث کنیم چون چند صفحه از مجله رو گذاشتم توی پست اول :46:

hojjat_game_carbon
13-06-2007, 17:21
ایشا... به ما مجانی بدن!!!!!!!!!!!!!!!!
آقا نمیشه دفعه اول مجانی ودین!!!!!!!
یا بذارین تو سایت!!!
در ضمن من دارم بازیه دزد و پلیس می سازم میشه تو مجله تبلیغش کرد یا پولیه؟؟؟
یا بازیای دیگه؟؟

V A H I D
13-06-2007, 17:28
یا بذارین تو سایت!!!
یا بازیای دیگه؟؟

در قسمت اول پرسش شما همون اول بحث شد

okami
13-06-2007, 17:53
از لطف عزیزان تشکر میکنم :11:
فقط اگه شماره اول دارای مشکلاتی بود سعی میکنیم با پیشنهادات کارساز شما رفعش کنیم :10:

Mohsen6558
13-06-2007, 18:13
موفق باشین

Ali-Bahal
13-06-2007, 18:22
موفق باشین

بسیار ممنون ولی بیشتر سعی کنید نظرات خود را اعلام کنید تا ما برای شماره بعد بهترین شماره رو بیرون بدیم

راستی ما به دلایلی با تاخیر انتشار مواجه شدیم که ممکن هست بعضی از پیش نمایش ها قدیمی باشد اما باز هم خیلی خوب هست که در شماره بعد اصلاح میشود

موفق باشید :46:

Ali-Bahal
13-06-2007, 18:31
یا بذارین تو سایت!!!
دیگه چی؟ یه پپسی هم برای من وا می کنی؟

یا بازیای دیگه؟؟
همه افراد جهان می توانند بازیهایشان را به صورت مجانی (فعلا) در مجله ما بزارند

برای اطلاعات بیشتر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
13-06-2007, 18:58
بسیار ممنون ولی بیشتر سعی کنید نظرات خود را اعلام کنید تا ما برای شماره بعد بهترین شماره رو بیرون بدیم

راستی ما به دلایلی با تاخیر انتشار مواجه شدیم که ممکن هست بعضی از پیش نمایش ها قدیمی باشد اما باز هم خیلی خوب هست که در شماره بعد اصلاح میشود

بزارید بیاد بریم بخریم یه نگاه بکنیم بعد نظر بدیم:20:

*hamedkhatar*
13-06-2007, 19:55
سلام
به به من میمیرم برای مجله بازی
آقا من خریدارم هر وقت منتشر شد خبرم کنید که پول رو واریز کنم.
در مورد اونهایی هم که میخواهند مجله رو مجانی بگیرند بگم که بابا این بنده خدا ها خوب کلی زحمت کشیدند برای چی باید مجانی بدند؟
آخه آدم هم باید یکمی دیگرون رو درک بکنه.
البته قیمت باید مناسب باشه
امیدوارم مجلتون اینقدر خوب باشه که من اینجا هنوز ندیده ازتون دفاع کردم :31:
متشکرم :20:

saeed_cpu_full
13-06-2007, 20:36
سلام
در مورد اونهایی هم که میخواهند مجله رو مجانی بگیرند بگم که بابا این بنده خدا ها خوب کلی زحمت کشیدند برای چی باید مجانی بدند؟

سلام خیلی ممنون خبرت می کنم توی همین تاپیک :31:

صفحه آرایی در لینک هایی که توی اولین پست گذاشتم چطور بود؟ :46:

Ali-Bahal
16-06-2007, 14:25
سلام

دمت گرم خیلی با مرامی
خستگی کل سال از تنم رفت بیرون دمت جوش

مجله هنوز منتشر نشده ولی حتما توی این هفته منتشر میشه 9999999999999999%

هر وقت منتشر شد همه همه همه اطلاعات را در اختیارتان می گذاریم :46:

MAXXX
17-06-2007, 03:55
سلام کاره جالبیه من پیشنهاد میکنم ورژن dvd رو هم داشته باشین چون دیگه الان بیشهر بچه ها dvdrom دارن هم حجمش بیشتر و برایه شما که احتمالا اینترنت پر سرعت دارین کاره سختی نیست که 4 تا تریلر گیم اضافه که کلی طرفدار داره رو دانلود کنید و رو dvd بزنید اینطوری نه فضا برایه فایل هایه دیگه کم میارین هم در عوض کلی طرفدار پیدا میکنید(فکر میکنم بیشتر خریداران مجله شما دیالآپ داشته باشن ) .......... در مورد طراحی صفحه ها هم بسیار جالب بود ولی فکر میکنم از اسکرین شات هایه بازی کم استفاده شده بود و در آخر فکر میکنم اگه به جایه مینی گیم یه دمویه قابل بازی از یه گیم درست و حسابی بزارین خیلی جالب تر باشه و نکته دیگه اینکه میدونم بیشترتون کنسول باز هستین ولی بازی هایه pc تو ایران بیشتر طرفدار دارن و فکر میکنم بیشتر به اونا بپردازین بهتر باشه و میتونید نسخه هایه فشرده مجله هایه خارجی گیم که فکر کنم حجمشون 10-20 مگ بیشتر نیست رو هم تو برنامه تون جا بدین که لینکاشون رو راحت میتونید پیدا کنید (اگه خواستین چند تا لینک بدم) و والپیپر هایه سایت معروفش رو هم که احتمالا تا حالا تو برنامتون جا دادین موفق باشین

saeed_cpu_full
17-06-2007, 10:22
سلام کاره جالبیه من پیشنهاد میکنم ورژن dvd رو هم داشته باشین چون دیگه الان بیشهر بچه ها dvdrom دارن هم حجمش بیشتر و برایه شما که احتمالا اینترنت پر سرعت دارین کاره سختی نیست که 4 تا تریلر گیم اضافه که کلی طرفدار داره رو دانلود کنید و رو dvd بزنید اینطوری نه فضا برایه فایل هایه دیگه کم میارین هم در عوض کلی طرفدار پیدا میکنید(فکر میکنم بیشتر خریداران مجله شما دیالآپ داشته باشن ) .......... در مورد طراحی صفحه ها هم بسیار جالب بود ولی فکر میکنم از اسکرین شات هایه بازی کم استفاده شده بود و در آخر فکر میکنم اگه به جایه مینی گیم یه دمویه قابل بازی از یه گیم درست و حسابی بزارین خیلی جالب تر باشه و نکته دیگه اینکه میدونم بیشترتون کنسول باز هستین ولی بازی هایه pc تو ایران بیشتر طرفدار دارن و فکر میکنم بیشتر به اونا بپردازین بهتر باشه و میتونید نسخه هایه فشرده مجله هایه خارجی گیم که فکر کنم حجمشون 10-20 مگ بیشتر نیست رو هم تو برنامه تون جا بدین که لینکاشون رو راحت میتونید پیدا کنید (اگه خواستین چند تا لینک بدم) و والپیپر هایه سایت معروفش رو هم که احتمالا تا حالا تو برنامتون جا دادین موفق باشین

DVD رو خودمون توی فکرش بودیم ولی بیشتری ها CD Rom دارند. شاید توی چند شماره ی بعدی که طرفدار پیدا کردیم مجله رو DVD کنیم.

درسته توی طراحی صفحه ها از اسکرین شات کم استفاده کردیم چون اون عکس پس زمینه ی باحال رو خراب نکنه.

احتمالا توی شماره های بعدی یه دموی قابل بازی می زاریم. مثلا دموی قابل بازی Lost Planet نسخه ی PC خوبه؟

در کل متشکرم از نظر شما :46: :10:

Ali-Bahal
21-06-2007, 08:06

ممنون از پیشنهاد شما ولی ما از اول تو فکر دیویدی بودیم ولی آماری که زدیم دیدیم سیدی بیشتر میگیره
توی این سیدی هم هم تریلر هست و هم والپیپر و هم بازی فلاش و موبایل و ترینر و هر چی که فکرشو بکنی توش هست تعدادش هم فوق العاده هست مثلا بیش از 350 تا ولپیپر با کیفیت و حدود 20 تا تریلر جدید و با کیفیت و حدود 200 تا ترینر و چیت های فارسی همه کنسول ها و تعدادی موسیقی بازیها و.....

انشاالله در حدود 4 ماه دیگر مجله ما شاید به مجله کاغذی تبدیل بشه! (ممکنه) دعا کنید
موفق باشید

MAXXX
21-06-2007, 16:56
البته منم نگفتم که cd رو کلا بزارین کنار گفتم dvd هم در کنارش باشه موقع سفارش مشخص کنن چی میخوان آخه به غیر از حجم بیشتر دوام dvd هم خیلی بالا تره و مثل cd بعد از یه مدت غیر قابل استفاده نمیشه
راستی یه پیشنهاد دیگه اگه سایت گیم اسپات رو کلا دانلود کنید و فشرده شدش رو بزارید تو سی دی مجلتون 2 تومن بیشتر می ارزه

*hamedkhatar*
21-06-2007, 17:12
البته منم نگفتم که cd رو کلا بزارین کنار گفتم dvd هم در کنارش باشه موقع سفارش مشخص کنن چی میخوان آخه به غیر از حجم بیشتر دوام dvd هم خیلی بالا تره و مثل cd بعد از یه مدت غیر قابل استفاده نمیشه
راستی یه پیشنهاد دیگه اگه سایت گیم اسپات رو کلا دانلود کنید و فشرده شدش رو بزارید تو سی دی مجلتون 2 تومن بیشتر می ارزه

خوب دیگه چی؟
امری بود بگید دوستان در خدمت هستند
خداییش اگه یکی این حرف رو به من میزد با کله میرفتم تو مانیتور.
آخه مرد حسابی شما میدونی سایت گیم اسپوت چقدر فایل روشه؟
که البته عمرا بشه دانلودش کرد.
من چند تا تریلر ازش گرفتم 700 مگ شد اونوقت میگند کل سایتشو

البته ببخشید که فضولی کردم اصلا به من هیچ بطی نداره ولی خواستم بگم که به حرفی که میخواهید بزنید کمی فکر کنید و بعد بگید.
امیدوارم از لحن من ناراحت نشده باشید کلا چاکر همتونم :11:

Oracle_Eldorado
21-06-2007, 17:58
خوب دوستان یه مجله هنوز نیومده ؟ کی منتشر می کنید ؟

Ali-Bahal
21-06-2007, 21:28

اون موقع دیویدی که هیچ باید 10 تا Blue Ray بزنیم!

مجله هم پردیس گفته تو این هفته خواهد زد

احتمالا سه هفته دیگه هم شماره دوی مجله در میاد!

akharwarbaz
21-06-2007, 23:28
دوستان عالیه
به غیر از سفارش ما باید از کجا تهیه کنیم
یعنی دکه های روزنامه فروشی بقالی قصابی و... :23: شوخی کرم
اگه میشه قیمت و هم بگید ممنون میشم :11:

hojjat_game_carbon
22-06-2007, 01:10
اين مجله رو با چي ميسازين؟؟

MAXXX
22-06-2007, 02:56
راست میگی خیلی سنگینه ولی همون قسمت PC رو دانلود کنید کافیه ! !!! حالا اینو بی خیال ولی حد اقل راجب هر بازی که مینویسید یه پوشه مخصوص اسکرین شات هاش بزارید نمیدونید این گیم اسپات کلا سایت سنگینیه چه برسه بخوای بری اسکرین شات هاشو ببینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( البته ببخشید ما میخوایم به زور در بهبود مجلتون کمک کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]م!!!حالا میگه آقا نخواستیم نظر بدین بسه دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed_cpu_full
22-06-2007, 12:17
راست میگی خیلی سنگینه ولی همون قسمت PC رو دانلود کنید کافیه ! !!! حالا اینو بی خیال ولی حد اقل راجب هر بازی که مینویسید یه پوشه مخصوص اسکرین شات هاش بزارید نمیدونید این گیم اسپات کلا سایت سنگینیه چه برسه بخوای بری اسکرین شات هاشو ببینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( البته ببخشید ما میخوایم به زور در بهبود مجلتون کمک کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]م!!!حالا میگه آقا نخواستیم نظر بدین بسه دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک چهارم بخش PC هم نمی تونیم دانلود کنیم.
نمی دونم چرا ناشرمون اینقدر لفت می ده. :13:
خدا کنه مجله زودتر بیاد مشتاق زیاده :31: