PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه بشه برای اولین بار در دنیا در P30 World خواهیم دید.

Bil Gits
13-06-2007, 05:35
سلام
چند وقت پیش یکی از بچه ها پرسید که آیا یه چیزی که Cach برنامه ی گوگل ارس رو داشته باشه
برای دانلود وجود داره؟
خب همه و از جمله خودم گفتن نه!
ولی یه چیزی به ذهنم رسید که اگه می شد برای اولین بارتودنیا بود اونم این بود که
به علت اینکه بیشتر مردم تو ایران از Dial Up استفاده می کنند و سرعت پایینی هم دارند واقعا نمی ارزه که از Google Earth یا Word Wind استفاده کنند.
به همین علت اگه کسایی که از اینترنت پرسرعت استفاده می کنند مکان هایی رو (کامل) Save کنند
و فشرده کنند تا کسایی که می خوان دانلود کنن، یه چیز جالب وتازه و توپی می شد!
اگر مدیران محترم هم با این کار موافق باشند و دوستان پهن ( شوخی کردم منظورم کسایی اند که خط پرسرعت دارن) هم همکاری کنند واین کاردر P30 World انجام بشه،...
شاید دوستان بگند چرا خودت شروع نکردی ؟چون خط من پر سرعته ولی سرعتش از 54KB بیشتر
نمی ره!
دوستانی هم که می خان شروع کنند لطف کنند
(1از مکان های مهم تر (آثار باستانی و... ی کشور عزیزمون)شروع کنند
(3 توجه داشته باشند که Save هاشون کامل باشه یعنی اگه جایی رو در نظر دارند باید صبر کنند تا اون پایین صفحه 100% لود شه.
(2 لطف کنند علامت و اسم و... به تصویر اضافه نکنند!
البته همه ی این کارها در صورتیه که همه موافق باشند!
امیدوارم دوستان کمک کنند.
ممنون

Jalal
13-06-2007, 09:36
اینجا انجمن درخواست نرم افزاره به نظرمن توبحث های نرم اافزاری می زدی تا اول به تصویب برسه بعد بچه ها شروع کنن انشاالله که شما م پهن می شی و خوت این کارو انجام می دی :46:

ممنون

Balrog
28-06-2007, 14:55
پروژه‌ى بسيار جالبيه، مخصوصا اگه با تمام لايه‌ها عمل كش كردن انجام بشه.

البته اين رو هم مد نظر داشته باشين كه هر اندازه كه كش حجيم‌تر باشه، سرعت كار كردن با برنامه خيلى مى‌ياد پايين. يعنى كسى كه مى‌خواد يه كش كامل رو بچپونه تو برنامه‌ش، سيستمس بايد بكشه. مخصوصا از نظر رم!

*NashenaS*
28-06-2007, 18:50
به انجمن بحث های نرم افزاری انتقال یافت.

موفق باشین :)

Balrog
29-06-2007, 00:16
كسى پايه‌ى اين كار هست؟

Bil Gits
29-06-2007, 09:00
از همه ممنونم.
امیدوارم عملی بشه.

Behroooz
29-06-2007, 11:14
دقيقا بايد چه كار كرد؟

Balrog
29-06-2007, 13:37
حتما يه نگاهى به اين تاپيك بندازين: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahed
02-07-2007, 17:25
لطفا یکی از دوستان Adsl دار! دست به کار بشه.
من که آرزوی همچین چیزی رو داشتم!
ممنون.........................