PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيغام مكرر ويندوز......

coralisland_17
13-06-2007, 03:29
سلام دوستان
من ديروز سيستمم را فرمت كردم و بعد ويندوز xp فارسي نصب كردم(البته من قبل از فرمت هم از اين ويندوز استفاده ميكردم)
ولي بعد از نصب به طور مكرر پيغام زير نشان داده مي شود :
There is no disk in the drive.pleas insert a disk into \Device\harddisk1\DR8.
كه من حق انتخاب گزينه هاي زير را دارم :
cancel Try Again Continue
نميدونم چكار كنم هر كاري ميكنم همين طور پشت سر هم اين پيغام ظاهر ميشه.........
منظورش ازاينكه ديسك در درايو نيست چيه؟ من بايد چه سي دي را در كدام درايو قرار بدم(cdrom-writer-floopy)??????
كسي ميدونه بايد چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش ميكنم كمكم كنيد!!!!!!!

Blue Ray
13-06-2007, 11:48
Dr8 به نظرم میشه درایو J .

چون Dr1 درایو C هست.

Vahed
13-06-2007, 17:27
سی دی ویندوز رو داخل Cd Rom بزار و بعد گزینه ی Continue رو بزن!

H A M E D
13-06-2007, 17:31
احتمالا شما همه گزينه هاي بوت رو روي cd rom گذاشتي و به همين خاطره كه وارد ويندوز نميشه.

Jalal
13-06-2007, 17:53
این طور برنامه های فارسی همین بساط رو دارن شما اگه سی دی رام و رایتر با هم دارین کابل یکی رو بکشین این بهترین راهه

SANR
13-06-2007, 22:57
سلام.من که کامل متوجه نشدم اگه ویندوز رو نصب کردید و با این مشکل روبرو شدید برید توی ستاپ مادربرد و بوتش رو از هارد کنید.ولی اگه نصب نکردید به احتمال بوت از فلاپی هست با این که نبایستی اینطوری باشه.یعنی خودش اتوماتیک سی دی رو شناسایی می کنه.

coralisland_17
14-06-2007, 01:10
سلام دوستان
من سي دي ويندوزرا گزاشتم ولي نشد......
درايو j هم نبود(و درايو هاي ديگر)
من ميتونم وارد ويندوز بشم و به كارهاي عادي خودم برسم ولي تكرار مكرر اين پيغام اعصابم را خورد كرد.....
گزينه بوت هم به هارد تنظيمه.....
من قبلااين ويندوز را نصب ميكردم و مشكلي باهاش نداشتم ، اين دفعه نميدونم چرا اين طوري شد.....
خواهش ميكنم اگر كسي ميتونه كمكم كنه........

coralisland_17
15-06-2007, 14:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Blue Ray
15-06-2007, 15:29
soundmix.exe اسم یک تروجان هست .

تو سایت Sophos پیداش کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تب advance رو تو لینک بالا بزن تا اسم soundmix.exe رو ببینی.

Blue Ray
15-06-2007, 16:44
اینو الان دیدم :

ويروسي بنام soundmix.exeوجود دارد كه در صورت پاك كردن ديگر نمي توانييم هيچ فايل exe را اجرا كنيم.
سوال اين است كه وقتي پاكش كرديم و انوقت براي اجرا ي فايلهاي exe پيغام open with .. امد چه بكنيم.؟
البته يك راهش system restore كه بلدم ولي بعضي وقتا نميشه ازش استفاده كرد.

از اینجا آوردمش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Parthia
05-09-2007, 08:01
سلام من همین دیروز این soundmix که گفتین پدرمو در آورد یکم دربارش توضیح میدم که اگه گرفتار شدین بفهمین توی چه بدبختی گرفتار شدین :41:
این برنامه soundmix.exe که حالا شما اسمشو میزاری تروجان ولی به نظر من مثله ویروس عمل میکنه میاد خودشو مچسبونه به تمام فایل های exe ولی مهم اینجاست و تنها فرقی که با بقیه ویروس ها داره محتویات فایل exe رو خراب نمیکنه و میزاره اون اجرا شه ولی فقط رو سرور soundmix در ضمن خودش هم توی دایرکتوری اصلی ویندوزه و نمیزاره پاکش کنی و هر وقت از Process List میخوای End Process بزنی دوباره اجرا میشه حتی برنامه Command Prompt ویندوز هم که با دستور cmd اجرا میشه بالاش اسم soundmix.exe رو نوشته من آنتی ویروس BitDefender رو هم که روی سیستم نصب کردم مرتب هشدار دسترسی soundmix به قسمت System Startup ویندوز در رجیستری رو میداد و حتی بعد از یک بار Restart دیگه BitDefender هم Disable شد که فکر میکنم همش زیر سر همون soundmix باشه دیگه حوصلم سر رفت خودم دست به کار شدم با Safe Mode اومدم بالا رفتم و از System32 ویندوز پاکش کردم ولی بد بختیم تازه شروع شد وقتی دوباره سیستم رو بوت کردم دیدم هیچ کدوم از فایلهای exe دار اجرا نمیشن حتی فایل های اصلی ویندوز مثله msconfig , regedit , cmd , و کلا هر فایل exe داری روی کامپیوتر اجرا نمیشد حتی System Restor هم اجرا نمیشد که دیگه میشه واویلا خلاصه ما هم که قاطی کرده بودیم زدم ویندوز دوباره نصب کردم که دیگه به لطف خدا درست شده و داره مثله خر کار میکنه ... البته اینو هم بگم که این ویروس توی Folder Options جلوی انتخاب گزینه Show Hide ... رو میگیره و شما هر فایل یا فولدری رو که Hidden کنید دیگه نمیتونید اونو ببینید و مگر اینکه اسم فولدر یادتون باشه و از Address Bar برید توش خلاصه اینکه هر کی این ویروس رو نوشته مخ بوده خیلی مرد میخواد همچین چیزی نوشتن :18: