PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي

new_sra
14-08-2005, 06:32
اول از همه مي خواستم بگم چرا و به چه دليل بعد از اينكه ويندوز نصب شد و 2 يا 3 روز با اون اينترنت كار مي كنيم ديگه سرعتش هر روز كم و كمتر مي شود و ديگه به جايي مي رسد كه يه سايت ياهو 7 دقيقه گشودنش طول مي كشد
توي يه وبلاگي نوشته بود كه اسپاي ها و خيلي چيز هاي ديگر باعث مي شود كه اكثر كاربران
ويندوز خود را دوباره نصب كنند و يه ترفند براي نصب دوباره اينترنت اكسپلورر گفته كه به اين شرح است

چگونه مي توان يك جستجوگر اينترنت را (IE) مجددا نصب كرد؟
ممكن است IE شما نتواند سايت هاي وب را بدرستي نمايش دهد و يا در ذخيره بعضي از اطلاعات دچار مشكل شويد . در اين صورت مي توانيد IE را عوض كنيد . خيلي ها اصرار دارند كه ويندوز را مجددا نصب كنيد ولي اين كار لازم نيست . براي اين كار CD مربوط به ويندوز XP را در ديسك گردان قرار دهيد و بر روي start و سپس run كليك و دستور زير را وارد كنيد:
rundll32.exe . setupapi ، installHinfSection.
DefaultInstall 123 .%windir % inf ie. Inf

اما ميبينيد كه خطا مي دهد ايا راه حلي براي اين مشكل است يا يه ترفندي يا چيزي يا كاري بگوييد چه طور مي شود حالت استفاده و سرعت استفاده مثل روزهاي اول ويندوز باشه

با همه مرورگر ها هم امتحان كردم ولي نشد

Iranian_sports
14-08-2005, 06:46
سلام
اول اینکه باید یک آنتی ویروس خوب نصب کنی مثل nod32 و بعد هم شما اصلا بیا فایر فوکس نصب کن تا دیگه از این مشکلات نداشته باشی
چون هم امنیتش و هم سرعتش بیشتر از IE هست و هم زیبا تر هست و کارآییش هم خیلی بیشتره
توی این تاپیک در باره این مرورگر زیاد بحث شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم لینک دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
lموفق باشید
فعلا

new_sra
14-08-2005, 07:00
من هم از اين مرورگر استفاده كردم هم از مرورگر هاي ديگر ولي اين مشكل عمده من مي باشد
اينقدر اسپاي و ... مي ايد كه نگو و نپرس حتي با نرم افزار هم اسپاي ها را از بين مي برم فقط براي 5 دقيقه بهبود پيدا خواهد كرد .
در ضمن من بيشتر انتي ويروسها را امتحان كردم هيچ كدوم به مك افي (اپديت شده) نمي رسه البته به نظر من بعدش همين nod32 است كه قبولش دارم و با اين حرف ها مي خواستم بگم انتي ويروس هم نصب مي باشد 1 ماه با nod32 از رايانه ام محافظت مي كردم ولي از نظر سرعت وبگردي هيچ تغييري مشاهده نكردم

new_sra
17-08-2005, 06:34
يكي نيست اينجا كمك كنه من كه خيلي به اينجا اميد داشتم

Arashi
17-08-2005, 07:11
new_sra عزيز شما بايد از يه آنتي اسپاي قوي مثل Spy Sweeper استفاده كني اون موقع ميبيني بيش از 10 تا برنامه جاسوسي يا تبليغاتي تو كامپيوترت نصب شدن :arrow: :arrow:
موفق باشيد :wink: :wink: :wink: