ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كامپيوتر خودبخود روشن مي شود

zerosector
12-06-2007, 08:10
سلام
كامپيوتر من با روشن كردن لامپ اتاق و يا با وارد كردن Flash memory به پورت USB خودبخود روشن مي شود چجوري مي تونم اين مشكل را برطرف كنم ؟

zerosector
13-06-2007, 06:00
كسي نيست به من جواب بده ؟

Sharingan
13-06-2007, 07:08
اي ول بابا. عجب كامپيوتر باحالي داري....:)

H A M E D
13-06-2007, 09:00
به حق چيزاي نديده و نشنيده! با روشن كردن لامپ؟ Wake On LAN و Wake On Modem ديده بوديم ولي Wake On Light انگار جديد اومده من تخصصم هنگ كرد!

meysam-OK
13-06-2007, 09:59
يه جورايي عجيبه
اتصالي نداره
کيست رو باز کن به نگاه بنداز ببين چه خبره
خيلي عجيبه

JALIL1990
13-06-2007, 16:46
دوست عزیز یک سری به بوت ست آپ سیستم بزن اونجا میتونی تنظیمات را عوض کنی من هم این مشکل را داشتم ولی با این تفاوت که وقتی تلفن زنگ میزد سیستم روشن میشد که از همون بوت ست آپ این مشکل را حل کردم.

V A H I D
13-06-2007, 16:52
توی بایوست دست کاری کردی یا power option من هم یه بار اینجوری کردم با بایوس گزاشتم روی مودم
وقتی تلفن زنگ می خورد روشن می شد از همین طریق یه حالی از دوستم گرفتم با ریموت دسکتاپ مونده بود تو کف

AB
13-06-2007, 16:58
توی بایوست دست کاری کردی یا power option من هم یه بار اینجوری کردم با بایوس گزاشتم روی مودم
وقتی تلفن زنگ می خورد روشن می شد از همین طریق یه حالی از دوستم گرفتم با ریموت دسکتاپ مونده بود تو کف
مشکلش تلفن نیست
میگه وقتی چراغ رو روشن میکنم خود به خود روشن میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به احتمال زیاد کلید روشن/خاموش کیس ایراد داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
13-06-2007, 17:03
مشکلش تلفن نیست
میگه وقتی چراغ رو روشن میکنم خود به خود روشن میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به احتمال زیاد کلید روشن/خاموش کیس ایراد داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نگاه کن کامپیوتر منم همین طوری شده بود این یه مثال بود زدم (تلفن) من مطمن هستم واسه bios یا power option هست اصلا هر چی باشه مشکل سخت افزاری نیست

H A M E D
13-06-2007, 17:04
دوست عزیز یک سری به بوت ست آپ سیستم بزن اونجا میتونی تنظیمات را عوض کنی من هم این مشکل را داشتم ولی با این تفاوت که وقتی تلفن زنگ میزد سیستم روشن میشد که از همون بوت ست آپ این مشکل را حل کردم.

خوب اينا كاملا طبيعي هست! WAL و WAM دوتا سيستم بوت خودكار هستن براي كنترل كامپيوتر از راه دور.

مشکلش تلفن نیست

فكر نمي كنم كليد هم باشه.
احتمالا توي قسمت SETUP گزينه POWER ON BOOT FAIL فعال شده.

V A H I D
13-06-2007, 17:06
احتمالا توي قسمت SETUP گزينه POWER ON BOOT FAIL فعال شده.
منم می خواستم همین رو بگم توی قسمت setup bios دستکاری شده اگه یه بار دیفالتش کنه درست میشه

L O V A B
13-06-2007, 17:25
چٍه جـالـــــــــــــــــب :18:

از اون سوژه های با حاله ... فیلم بگیر واسه صدا و سیما بفرست :27:

nw_nk
13-06-2007, 18:10
دوست عزیز این که مشکل نیست , آخر تکنولوژی و واسط کاربریه! :31:

بهتره اسم تاپیک رو بزارین "چطوری کامپیوتر خود را با کلید چراغ برق روشن کنیم؟"

حسابی پر طرفدار میشه!

AB
13-06-2007, 20:36
خوب اينا كاملا طبيعي هست! Wal و Wam دوتا سيستم بوت خودكار هستن براي كنترل كامپيوتر از راه دور.

احتمالا توي قسمت Setup گزينه Power On Boot Fail فعال شده.
شبیه این مشکل واسه خودم پیش اومده واسه همون گفتم
وقتی سیستم رو روشن میکردم بعد 2-3 دقیقه خاموش میشد علتش هم فنر کلید روشن/خاموش بود

zerosector
13-06-2007, 21:47
با تشكر از توجه شما
گزينه Resume By USB From S3 را در Power Managment غير فعال كردم و درست شد.
به نظر مي رسه اين گزينه به مشكل ربطي نداره ولي به هر حال اونا غير فعال كردم و ديگر كامپيوتر با روشن شدن لامپ خود به خود روشن نمي شود.

من همين تنظيم را روي كامپيوتر ديگه انجام دادم يعني اين گزينه را فعال كردم ولي كامپيوتر روشن نميشد احتمالا به مدل مادربورد هم بستگي داره (روي اون كامپيوتر به جاي كلمه from كلمه form بود)
مدل مادربورد من Abit است شما هم امتحان كنيد شايد كار كرد انوقت حالشو ببريد:31:

jb.NY
13-06-2007, 22:05
كامپيوترت ويروس blasterگرفته .آنتي ويروس هم نداره