PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دريافت اخبار فناوري اطلاعات و ارتباطات از طريق تلفن همراه ممكن شد

MILIN3M
12-06-2007, 00:25
با راه‌‏اندازي نسخه Wap وب سايت Ictna.ir دريافت اخبار حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران از طريق سرويس Gprs بر روي تلفن همراه ممكن شد.

به گزارش ايستنا، علاقه مندان براي مشاهده آخرين عناوين و مشروح اخبار فناوري اطلاعات و ارتباطات از طريق تلفن همراه كافي است به وسيله نرم افزار پويشگر گوشي تلفن همراه خود به نشاني Wap.ictna.ir مراجعه نمايند.
از آنجايي كه سرويس Gprs درحال حاضر تنها به مشتركين اپراتور دوم تلفن همراه (ايرانسل) عرضه مي‌‏شود، مشاهده آخرين عناوين و مشروح اخبار ايستنا از طريق گوشي تلفن همراه فعلا تنها براي اين دسته از مشتركين تلفن همراه در داخل كشور مقدور است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید يك پايگاه خبري اينترنتي است كه اقدام به گردآوري و انتشار آخرين اخبار، مقالات، گزارش‌‏ها و تحليل‌‏هاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات مي‌‏نمايد. پيش از اين و از يك سال و نيم گذشته ايستنا با ارائه سرويس "sms News" خود براي نخستين بار، امكان دريافت سرخط اخبار حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات بر روي گوشي تلفن همراه متقاضيان از طريق تلفن همراه را ممكن ساخته بود.

بر اساس اين گزارش Ictna.ir به زودي سرويس‌‏هاي ارزش افزوده متنوع‌‏تري عرضه خواهد كرد

TheMohammad
12-06-2007, 01:23
فکر کنم 2-3 هفته ای میشه که راه افتاده ها !

MILIN3M
12-06-2007, 12:46
فکر کنم 2-3 هفته ای میشه که راه افتاده ها !
خبرشو جايي نديدم گذاشتم من نميدونستم