PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک !!! کامپیوترم ییهو خاموش میشه

hj_therock
11-06-2007, 21:41
سلام
من وقتی میخوام بازی کنم یا کارای سنگین انجام بدم یهو کامپیوترم خاموش میشه
CPU = AMD Athlon 64bit 3500
Graphic = 6600 GT
(Ram = 1024 (2*256 + 1*512
HDD = 200 GB
Power =350W Green

خودم فکر میکنم شاید داغ میکنه آخه 2 تا فن بیشتر نداره

nw_nk
12-06-2007, 01:11
سلام
من وقتی میخوام بازی کنم یا کارای سنگین انجام بدم یهو کامپیوترم خاموش میشه
CPU = AMD Athlon 64bit 3500
Graphic = 6600 GT
(Ram = 1024 (2*256 + 1*512
HDD = 200 GB
Power =350W Green

خودم فکر میکنم شاید داغ میکنه آخه 2 تا فن بیشتر نداره

توان پاورتون اصلا مناسب نیست! همراه همین سیستم گرفتیش؟

(البته من خودم 350 گرین داشتم و خیلی خوب عمل کرد ولی قطعاتم از شما پایینتر بود!)

Corvette
12-06-2007, 03:29
همونطور که اشاره کردن پاورتون اصلا مناسب سیستمتون نیست. درضمن میتونه از گرمای بیش از اندازهی cpu و چیپست گرافیکم باشه.البته احتماله زیاد مشکل از پاوره.چون در دو مورد بعدی معمولا سیستم restart میشه

ahsanx
12-06-2007, 04:28
دوست عزیز اگه این مشکلو از روز اول داشتی همون طور که دوستان گفتن مشکل از پاور هست ولی اگه تازه به وجود اومده

یعنی قبلا مشکلی نداشتی از پاور نیست و شما میتونی به بایوس بری و دمای cpu رو چک کنی در ضمن سلامت فن cpu

خیلی مهمه اونو چک کن . اینم بگم که وقتی شما بازی میکنی و یا برنامه سنگین اجرا میکنی به طور کامل از cpu استفاده

ميشه . يه ويروسي هست كه از اينترنت وارى كامپیوتر ميشه و روی کار cpu تاثیر میذاره به طوری که در حالت عادی از تمام

cpu شما استفاده میکنه و شما در پنجره task manager میتونی این عملکرد رو چک کنی یعنی در حالت عادی چک کن که در

پنجره task manager در سربرگ performance در قسمت cpu usage بايد بین 1 تا 3 باشه . اگه بیشتر بود مشکل از این

ویروسه که گفتم . که شما میتونی اونو از پنجره task manager و از سربرگ processes پیدا کنی و بعد از بستن اونو از لیست

استارت آپ حذف کنی . اگه نتونستی اونو پیدا کنی میتونی که یوزر جدیدی در کنترل پنل درست کنی به احتمال زیاد مشکلت

حل میشه .موفق باشی