PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش هک نرم افزار های تحت داس با foxpro

msa d820
11-06-2007, 20:45
سلام عزیزان می خواستم بدونم کسی میتونه با foxproبرنامه های تحت داس رو هک کنه راستش من می خوام نرم افزار ساما (مال سازمان حمل ونقل پایانه های کشور) رو هک کنم یعنی بتونم تغیراتی انجام بدوم
خلاصه بگذریم کلا هک رو یاد بدین مرسی

arash_vbasic
12-06-2007, 04:17
سلام دوست عزیز
میخوای چی ساما رو تغییر بدی ؟
نام شرکت ؟
تاریخ تاسیس ؟
فکر کنم بتونم کمکت کنم

mazi_z_PSP
13-06-2007, 11:47
ببخشيد دوستان. اگر براتون امکان داره مطالبتون رو در تاپيک "هک و هکر" قرار بدين تا ديگران هم استفاده کنن

NoneForce
13-06-2007, 12:05
سلام
اين موضوع ربطي به هك و هكر و كرك نداره، همچنين هيچ ربطي به ويژال بيسيك نداره.
بهتره عنوان مناسب تري براي پست هاتون انتخاب كنيد ، همچين در محل مناسب( در اين مورد در خود انجمن برنامه نويسي) پست بدهيد.

با برنامه Refox مي توانيد برنامه هاي فاكس پرو را به سورس تبديل كنيد و بعد از تغيير دادن قسمتهاي دلخواه دوباره برنامه را كامپايل كنيد.
از اينجا ميتونيد برنامه Refox را بگيريد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ALt3rnA
13-06-2007, 14:27
بابا شما معنی هک و هکر رو اشتباه گرفتی فکر کنم

++++

NoneForce خیلی ممنون... اما اینی که شما دادی دیکامپایلر هست که جزو نرم افزار های کرک محسوب میشه

با تشکر

ali13mail
26-11-2013, 20:26
سلام خدمت دوستان
دوستان بنده از یه نرم افزار حسابداری تحت داس استفاده میکنم که حدود 7-8 ساله که ازش استفاده میشده و الانم دیگه ازش استقبال نمیشه چونکه نه محیط کاربری جالبی داره و همینکه پشتیبانی نمیشه اما متاسفانه چونکه از قبل اسناد حسابداری توی این سیستم ثبت شده دیگه انتقال اطلاعات نیاز به وقت و سرمایه و توجیه مدیر عاملو ... داره>>>مشکل اینجاست که من میخوام حسابداریمو روی لپ خودم نصب کنم تا بتونم تو خونه هم کارای عقب افتادمو انجام بدم منتهی این برنامه قفل داره و مراحل نصبش به این شکله که اول بایستی نصب بشه دوم بایستی در یک کادر تاریخی:n13:رو وارد کنی که فک کنم عدد پایه باشه بعدش ردیف بعدی رمز اول-ردیف دوم رمز دوم-ردیف سوم رمز سوم و ردیف چهارم رمز چهارم رو وارد کرد به گفته یکی از دوستان رمز اول یکان عدد بدست آمده:n13:هستش و رمز دوم دهگان و همین طور به ترتیب...
دوستان منتظر کمکتون هستم...با تشکر ویژه