PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك درباره ي 6230i!!!

YaldaT
11-06-2007, 17:06
سلام
من الان 2ساله كه 6230i دارم و هميشه براي انتقال عكس و فيلم و... از اون به كامپيوتر يا برعكس، با كابل به سيستم متصل مي شدم و با برنامه هاي خود ويندور ( drive removable disk ) اجرا مي كردم و مموري كارتم رو مثل بقيه ي پنجره هاي ويندوز مي خوند!

اما حالا كه براي نصب برنامه cd رو نصب كردم؛ برنامش اون رو پيدا نمي كنه و مي گه connect نيست در حالي كه خود سيستم اون رو ميشناسه و قادره كه فايلشو بخونه....!
:13:
چه كارش كنم؟؟؟

ممنون مي شم راهنماييم كنين:11:

Actros
12-06-2007, 02:31
وقتی گوشی رو نصب میکنی به کامپیوتر با usb
بروتو منو گوشی و پوشه کانکت رو باز کن اونجا باید یه کاراای انجام بدی
فک میکنم باید بزاری رو گزینه pc siut
...............................
رم ریدر نداری؟؟؟

YaldaT
14-06-2007, 10:35
ممنون از جوابتون!

نه
ندارم!

Actros
15-06-2007, 03:18
ببین اصولا با usb دو جور به کامپیوتر وصل میشن.

1. بوسیله ی pc suit .
pc suit یه برنامه است که توی سی دی گوشی های نوکیا وجود داره و با نصب این برنامه و وصل کردن گوشی به کامپیوتر میشه با گوشی تبادل فایل کرد. در این حالت گوشی باید در حالت pc suit باشه یعنی در آدرس زیر
menu>connect>datacable
گزینه ی data cable mode روی pc suite باشه.

2. به وسیله ی data transfer
برای انجام این کار نیاز به نصب نرم افزار نیست و باید گوشی از همان آدرس بالا در حالت data transfer باشه و همچنین در آدرس زیر باید
menu>messeaging>option>setting>other
'گزینه ی memory in use باید در حالت phone memory باشه.البته بعد اینکه همه ی کاها تمام شد این گزینه را به همون memory card تغییر بده.
بعد از انجام این کار ها گوشی رو به کامپیوتر وصل کن و گوشی در حالت offline قرار میگیره که شما باید ok بزنی.
حالا گوشی شما نقش یه فلش مموری را بازی می کنه.
بعد از انتقال فایلها حتما ارتباط usb را با زدن دگه ی قرمز روی موبایل یا safty remove .......... قطع کنید و بعد سیم را از گوشی و کامپیوتر جدا کنید

از این کاملتر نمیشه
(نوشته بیلچه)