PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن تگ لینک

PC-PC
11-06-2007, 16:43
چند تاپیک بوده ولی همه رو مدیران محترم قفل کردن خواهشا این تاپیک رو قفل نکنید من الان 4 سال با p30world هستم 3 سال عضو بودم و یه سال هم میهمان و واقعا با انجمن زندگی کردم و هیچ وقت هم اعتراض نکردم
من توی خیلی از انجمنهای ایرانی و خارجی عضوم توی هیچ انجمنی این کارو ندیدم
آخه یعنی چه کدها رو برداشتید؟
هیچکدوم از انجمن های فارسی اینکارو نکردن که نمونه هاش پرشین تولز , پرشین هالز , تجارت , مووبل تایپ فارسی و ... هستند
اگه قرار باشه اینجا رو ف ی ل ت ر کنن که نصف کاربرای اینترنت می خوابه همه p30world رو می شناسن امکان نداره اینجا ف ی ل ت ر بشه
تا به حال به هیچ چیز انجمن اعتراض نداشتم ولی خواهشا انجمن رو به حالت قبلی برگردونید چون الان به قول یکی از دوستان با دفتر خاطرات فرقی نمی کنه انجمنی که توش نشه لینک گذاشت پس به چه دردی می خوره
چرا توی انجمن های پی سی ورلد نباید بشه در مورد همه مسائل بحث کرد؟
دوستان دیگه هم نظرشون رو در مورد این کار (به نظر من کاملا عجب سایت) بگن
بازم خواهشمندم این تاپیک رو قفل نکنید شاید این یه بحثی بشه که یا مدیران رو قانع کنه و یا کاربرایی که با این وضع مخالفن
چون قفل کردن تاپیک و قانع نشدن نهایتن به خود انجمن ضربه می زنه و من به عنوان یه عضوی از این انجمن نمی خوام این اتفاق بیفته

Saman-tci
11-06-2007, 16:49
100% موافقم .... ولی بازم باید صحبتهای مدیران رو شنید .... شاید صلاح این بوده

PC-PC
11-06-2007, 16:54
سامان جان منم همینو می گم
یه بحث در این زمینه انجام بگیره که یکی از طرفین موافق یا مخالف قانع شن نه اینکه تاپیک قفل شه

Saman-tci
11-06-2007, 16:57
نه بابا چرا تاپیک قفل بشه مگه الکی و بدون نتیجه میشه تاپیک رو قفل کرد ..؟
ما هممون اینجا جمع شدیم یه بحث سالم و مفید داشته باشیم یعنی خاصیت یه فروم فعال همینه ....
ایشالا به زودی یکی از مدیران با تعصب و وظیفه شناس که من یکیشونو خوب میشناسم میان و در این رابطه صحبت میکنیم ....

PC-PC
11-06-2007, 17:02
من یه سوال دارم و اون هم اینکه الان و با توجه به برداشته شده تگ لینک یعنی دیگه مشکلی برای ف ی ل ت ر وجود نداره؟
اگه یه شرطش که لینک به سایتهای مسدود شده هست از بین رفته ولی باید این رو هم توجه داشت که خود اون لینکها الان به صورت یه نوشته معمولی در اومده و به راحتی توسط موتورهای جستجو شناخته می شن چه برسه به این روبوت جدید مخابرات
فکر می کنم دیگه این شرط رو قبول می کنن که p30world با بقیه سایتها فرق داره
یعنی هرکسی که یه ذره بیاد اینترنت اولین سایت اینترنتی که می شناسه اینجاست خب پس ف ی ل ت ر شدنش هم یه ذره محاله

behz@d
11-06-2007, 17:14
دفتر خاطرات یا مشق منظم تره اینجوری P30world انگار جنگ زده شده

ولی اگه ضروریه یه فکر دیگه باید کرد

Mohsen6558
11-06-2007, 17:27
اینطوری که نمی شه حداقل یه پیام خصوصی واسه همه می فرستادین تا آدم یهو وضع رو این طور درب داغون نبینه !!!
در ضمن من هنوز دلیل قانع کننده ای واسه اینکار پیدا نکردم هیچ کدوم از مدیران هم اینجا نم آن یه دلیل خوب بدن
این کار پی سی رو به محیطی خیلی خیلی زشت تبدیل و غیر قابل فعالیت و غیر حرفه ای می کنه که شخصا اگه این طوری بمونه من اینجا فعالیت نمی کنم و مثل یه کاربر عادی فقط می آم و می رم
با تشکر

mehdi_vsgh
11-06-2007, 18:19
متاسفانه مدیران پی سی هیچگاه به نظرات کاربران توجه نمیکنن

تا میاد یه بحث پیش بیاد و بچه ها نظراتشون رابگن بلافاصله تاپیک راقفل میکنن...........(اگه باور ندارین 1-2 روزی صبر کنین تا مدیران این تاپیکو ببین )

به نظر من که وجود این انجمنهای پیشنهادات و انتقادات هم یه جوری فرمالیته هستش چون مدیران معمولا کاری را انجام میدن که خودشون صلاح بدونن ....................

بگذریم بنده نیز مخالفت خودمو نسبت به این موضوع اعلام میکنم.....

راستی بچه‌ها دقت کردین الان بعضی از امضاها چقدر خنده‌دار شده؟؟؟؟
به خصوص بعضی از تاپیکا که در آن پر از لینک بود!!! الان به طرز فجیعی در اومده

هر کی ندونه فکر میکنه که تو پی سی زلزله اومده

S.A.R.A
11-06-2007, 18:35
درسته که این کار یه سری از قابلیت های انجمن رو از بین برده اما شخصاً فکر میکنم مدیران تا مسئله مهمی در

میون نباشه تغییری رو ایجاد نمی کنند که به ضرر انجمن باشه . باید صبر کرد ...

h128mk
11-06-2007, 18:47
اظهار نظر میکنیــــم :

منم هنوز قانع نشدم . برای غیر فعال کردن لینکها .
فکر کنم مدیران باید یکم شجاع تر باشند .
البته نیاید زیاد تند صحبت کرد . چون تمام مدیران پی سی به نفع انجمن و کاربرا یه کاری رو انجام میدن .
با تشکر و خسته نباشید ...

<<پایان اظهار نظـــــــــر >>

Sina
11-06-2007, 18:51
سلام
چیزی که معلوم و مشخصه اینه که هیچ چیزی بدون دلیل انجام نمیشه ... قبلا هم دلیلش بازگو شده نیاز به یحث های حاشیه ای بی دلیل نیست :46:
انتظار دارید کلاس توجیحی عملی برای 100.000 نفر عضو بذاریم که چرا اینطوری شده و چرا اونطوری نشده ؟ :18: :10:

Sina
11-06-2007, 18:56
اینم تاپیک مربوطه که دلیلش هم بازگو شده !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]