PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فایل pdf

mefmef
11-06-2007, 12:14
دوستان کسی می دونه چطور می شه خطای زیر را بر طرف کرد و علت بروز ان چیست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jalal
11-06-2007, 13:45
خوب این معلومه یا اسم فایل یا پوشه فارسی که آکروبات با اون سازگاری نداره

BKM_MAHDI
11-06-2007, 13:49
اگه ميشه اسم كامل فايلتو بگو شايد بفهمم ؟

mefmef
12-06-2007, 00:03
خوب این معلومه یا اسم فایل یا پوشه فارسی که آکروبات با اون سازگاری نداره

حق با شماست من یک پوشه دارم که اسم اون فارسی است وداخل اون پوشه نیز تعدادی فایل دارم که نام اونها هم فارسی است ولی عجیب است که تمامی فایلهای این پوشه باز می شن بدون هیچ مشکلی فقط تعدادی از فایلها هستند که باز نمی شن و پیام خطا می دن ضمنا یک مسله جالب دیگه اینکه من حدود هشتاد تا فایل ورد را به کمک نرم افزار Adobe Acrobat به پی دی اف تبدیل کردم و در پوشه ایی که نام فارسی داشت ذخیره کردم با نام فارسی بدون خطا ولی متاسفانه موقع تبدیل چندتا از این فایل ها مجددا پیام خطا داد وفایلها به پی دی اف تبدیل نشدند به نظر شما علت چیه؟

ضمنا اسم فایلها هست گزارشها ودر پوشه ایی به همین نام ذخیره شده

aa12
12-06-2007, 08:46
سلام

نسخه ی 8 Adobe Acrobat رو نصب کنی فکر کنم مشکلت بره

Jalal
12-06-2007, 09:21
حق با شماست من یک پوشه دارم که اسم اون فارسی است وداخل اون پوشه نیز تعدادی فایل دارم که نام اونها هم فارسی است ولی عجیب است که تمامی فایلهای این پوشه باز می شن بدون هیچ مشکلی فقط تعدادی از فایلها هستند که باز نمی شن و پیام خطا می دن ضمنا یک مسله جالب دیگه اینکه من حدود هشتاد تا فایل ورد را به کمک نرم افزار Adobe Acrobat به پی دی اف تبدیل کردم و در پوشه ایی که نام فارسی داشت ذخیره کردم با نام فارسی بدون خطا ولی متاسفانه موقع تبدیل چندتا از این فایل ها مجددا پیام خطا داد وفایلها به پی دی اف تبدیل نشدند به نظر شما علت چیه؟

ضمنا اسم فایلها هست گزارشها ودر پوشه ایی به همین نام ذخیره شده

بهتره اسم پوشه و اسم فایل انگلیسی باشه :27: به امتحانش می ارزه

mefmef
12-06-2007, 09:39
دوستان

نرم افزار Adobe Acrobat نسخه خاورمیانه نداره یا همون نسخه Me ؟

mx_2dar
12-06-2007, 10:00
اگر فایلت pdf بوده باشه ( در اصل ) pdf خرابه باید یه بار دیگه اگر از جایی دانلودش کردی دانلود کنی
وگرنه فایلت pdf نیست اشتباهی داره با این نرم افزرا باز میشه
برای توضیحات بیشتر ....
اگر هم نمی دونی پسوندش چیه توی my computer
folder option
view

تیک
hide extension file رو بردار بعد با نرم افزار مورد نظر بازش کن

aa12
13-06-2007, 15:41
سلام

شما آخرین نسخه رو که فکر کنم 8.2 باشه نصب کنی اسم های فارسی رو هم پشتیبانی می کنه

در ضمن : آب کم جو تشنگی آور به دست

mefmef
14-06-2007, 13:15
سلام

شما آخرین نسخه رو که فکر کنم 8.2 باشه نصب کنی اسم های فارسی رو هم پشتیبانی می کنه

در ضمن : آب کم جو تشنگی آور به دست

ممنون از حسن توجه شما چشم