PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكا با اينترنت اكسپلورر

H A M E D
10-06-2007, 22:04
سلام.
عرض كنم كه من مدتهاستكه با اين اكسپلورر مشكل دارم.
مشكلم از اين قراره كه وقتي چن تا صفحه رو باز مي كنم همه برنامه ها قاطي مي كنن و فقط راهي كه براي مي مونه اينه كه از Task Manager برنامه iexplorer.exe رو از بين ببرم تا دوباره همه به جاي اول برگردن.
مثلا زماني كه مي خوام روي يه فايل زيپ كليك كنم ميبينم كه همه منو ها از بين رفتن! و فقط چندتا گزينه موندن بعد اكپلورر رو كه مي بندم ميبيننم كه هنوز نرفته و بايد از تسك منيجر خارجش كنم!
اين مشكل باعث شده كه بعضي وقتا در حين كار يكي از برنامه ها يدفه كه روش كليك مي كنم Usageش ميره رو 50درصد و بعد هم ديگه اجرا نميشه. حال گيري اينه كه برنامه دانلود منيجر باشه و در حال دانلود و اين مشكل باعث ميشه كه همه دانلودا بپرن.
لطفا مهندسين و اساتيد يه فكري به حال من بكنيد.
در ضمن ويندوزم كاملا آپديت هست و ان مشكل فقط توي اين ويندوز نبوده.
همه درايورام به طور كامل و آخرين ورژن نصبه.
و تمام سخت افزار هاي سيستم هم كاملا سالم هستن و همه رو جدا گانه تست كردم و همين اشكال به وجود اومده. ورژن اينترنت اكسپلورر 7 مي باشد. فكر مي كنم اطلاعات كافي باشه. پس F1

M.R.M
15-06-2007, 12:08
سلام دوست عزيز ،
مشكل شما به احتمال بسيار زياد از همان اينترنت اكسپلورر 7 ميباشد كه با آن اشاره نموديد ...
متاسفانه اين نسخه از مرورگر اينترنت اكسپلورر كماكان با برخي از نرم افزارهاي سيستم مشكل دارد و باعث بروز اختلالاتي در آنها ميشود...
براي مثال دقيقا مشابه همين مشكل شما براي سيستمي كه از نوع خاصي از پرينترهاي HP استفاده ميكند ، رخ ميدهد ... به اين شكل كه IE با نرم افزار مديريت پرينتر دچار اشكال شده و باعث بروز اين اشكال ميشود ، و موارد مشابه بسيار ديگر كه كم كم در حال يافت شدن هستند !!! :46:
در هر صورت به شما توصيه ميكنم سعي كنيد با روش آزمون و خطا ريشه مشكل خود را بيابيد و به اين موضوع پي ببريد كه IE با كدام يك از نرم افزارهاي سيستم شما دچار مشكل ميباشد. اگر آن را يافتيد ميتوانيد از پچ هاي موجود براي رفع مشكل استفاده نماييد و يا در صورت عدم وجود فايل اصلاح ناچار هستيد از بين نرم افزار و IE 7 تنها يكي را انتخاب نماييد !
براي ريشه يابي مشكل با توجه به اينكه اشاره نموديد با نصب ويندوز دچار اين مشكل ميشويد ، سعي كنيد درايورهاي سخت افزارهاي خود را تك به تك و در ساده ترين حالت ( بدون نرم افزارهاي كنترلي آنها ) نصب نماييد و در هر مرحله IE را امتحان نماييد ، به اين ترتيب قادر به تشخيش ريشه مشكل خواهيد بود.
اما اگر بتوانيد مجددا به IE 6 بازگرديد نيز ميتوانيد از صحت عملكرد سخت افزار سيستم خود كاملا مطمئن شويد ، اگر در IE 6 نيز دچار همين مشكل شويد ، در اين صورت بايد به مشكلات سخت افزاري شك نماييد و موضوع كاملا تغيير خواهد كرد و بايد به سراغ روشهاي ديگري برويد ...
اميدوارم مشكلتان هر چه سريعتر برطرف گردد.
شاد و پيروز و موفق باشيد :happy: .

mse1445
15-06-2007, 12:22
ممکنه مشکل از پلاگین هایی باشه روی اینترنت اکسپلولرر نصب شده باشن توصیه میکنم یدور از قسمت option/advanced /reset کنید به احتمال زیاد مشکل شما برطرف میشه

Behroooz
15-06-2007, 12:26
من بهت پیشنهاد میکنم بری سراغ فایر فاکس....

Mohsen6558
15-06-2007, 13:58
Fire Fox Best in World