PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه فروم ساز و چت ساز

CrazyTux
10-06-2007, 05:34
کسی برنامه برای فروم سازی و چت برای سایت نداره؟:5:

binaeram
10-06-2007, 07:48
فكر كنم اين خذماتي كه بعضي از سايتها ارائه بدن.

binaeram
10-06-2007, 07:49
فكر كنم اين خدماتي كه بعضي از سايتها ارائه بدن.

amir abbas
10-06-2007, 14:03
سوال شما شاید 10 بار تو همین قسمت توضیح داده شده
در مورد سیستم های فورم ساز برنامه های زیادی هست. بهترین و کاملترین اون ها همین VB هست که الان روی همین سایت نصبه ولی این سیستم مجانی نیست وبرای استفاده از اون باید 160 دلار بپردازید. بعد از این سیستم یه سری سیستم مجانی هست که خیلی خوبه از جمله phpbb و SMF و یا Mybb که به نظر من تو این سیستم های مجانی phpbb از همه بهتره. برای اضافه کردن سیستم چت به سایت هم برنامه های زیادی هست. یه برنامه هست به اسم flash chat 'که این آدرس سایتشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نرم افزار هم پولیه ولی خیلی ارزونه و فکر کنم فقط 5 دلار به عبارتی 4500 تومان پولش باشه و خیلی سیستم کاملیه و جالب اینجاست که با سیستم های VB و مامبو ، phpbb و خیلی های دیگه ترکیب میشه

CrazyTux
11-06-2007, 05:59
امیر جان مشکل پول نیست این Vb که میگی مستقیم در ایران به فروش می ره

amir abbas
11-06-2007, 08:46
وی بی به طور مستقیم اینجا فروش نمیره چون اینجا نمایندگی نداره. شما باید با کارت اعتباری بخریدش. الان من نمی دونم مدیر این سایت خودش کار خرید وی بی انجام میده یا نه ولی مدیر سایت persiantools.com کارت اعتباری داره و بچه ها برای خرید اکثرا به اون آقا مراجعه می کنند. البته خود شما هم اگر کارت اعتباری داشته باشی می تونی به سایتشون مراجعه کنی و برنامه رو بخری. فقط دقت کن که برنامه رو از طریق ایمیل خود شما بخرند تا اطلاعات و کد عضویت شما به ایمیل خودتون بیاد.

armin_goooodboy
11-06-2007, 09:31
سلام دوست من
برای vb این سایت فارسی هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الف: vBulletin یکساله + vBFarsi معادل 124000 تومان

ب: vBulletin نامحدود + vBFarsi معادل 199000 تومان

LOVEMT
11-06-2007, 11:34
سوال شما شاید 10 بار تو همین قسمت توضیح داده شده
در مورد سیستم های فورم ساز برنامه های زیادی هست. بهترین و کاملترین اون ها همین VB هست که الان روی همین سایت نصبه ولی این سیستم مجانی نیست وبرای استفاده از اون باید 160 دلار بپردازید. بعد از این سیستم یه سری سیستم مجانی هست که خیلی خوبه از جمله phpbb و SMF و یا Mybb که به نظر من تو این سیستم های مجانی phpbb از همه بهتره. برای اضافه کردن سیستم چت به سایت هم برنامه های زیادی هست. یه برنامه هست به اسم flash chat 'که این آدرس سایتشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نرم افزار هم پولیه ولی خیلی ارزونه و فکر کنم فقط 5 دلار به عبارتی 4500 تومان پولش باشه و خیلی سیستم کاملیه و جالب اینجاست که با سیستم های VB و مامبو ، phpbb و خیلی های دیگه ترکیب میشه

توظیحات کاملی اینجا بود ولی به نظر من از vBulletin استفاده نکن میتونی از سیستم های رایگان MyBB استفاده
کنی بعد که کارت گرفت و حد اقل 2000 یوزر داشتی میتونی از vBulletin استفاده کنی م به وسیله سیستم impex
که با خود vBulletin ارائه میشه میتونی دیتابیس MyBB و هر سیستم انجمن ساز دیگه رو به vBulletin تبدیل کنی

فقط دقت کن که برنامه رو از طریق ایمیل خود شما بخرند تا اطلاعات و کد عضویت شما به ایمیل خودتون بیاد.

واقعا جای تاکید داره ..

CrazyTux
13-06-2007, 07:15
حالا کار با این برنامه ساده است .ایا نسخه منو و ابزارفارسی داره. من انقدر سرم شلوغه وقت یادگیری چیزی ندارم ایا نیاز به برنامه نویسی 100 در صد داره یا بدون وشتن هیچ خط برنامه هم میشه نوشت

CrazyTux
13-06-2007, 07:15
راستی یادم رفت از راهنمای همگی ممنون

CrazyTux
13-06-2007, 07:16
ببخشید یک سوال پشتیبانی ان چه جوریه تو ایران نمایندگی و چیزخاصی داره

armin_goooodboy
13-06-2007, 10:25
تا اونجا که من میدونم همه این ها آماده و کامل هستند و نیاز به برنامه نویسی شما نیست
کار کردن باهاشونم سادست