PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید بیان کمک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به فریادم برسید/؟؟؟

nima_949
10-06-2007, 02:49
آقا کامپیوترم الان روشن کردم درایو سی دی رم و سی دی رایتر نیست
توی مای کامپیوتر پراپرتیز رفتم گزینه هاردویر دو علامت تعجب زرد رنگ کنار اون 2 تاست هرکاری میکنم آنیستال میکنم دوباره نصب میکنم پیدا نمیشه که نمیشه مشکل از چیه آنتی ویروس دارم ویروسی نیست اسپم و کرم نداره چرا اینطوریه یه بار هم که ریستارت کردم فلاپی درایو هم رفت مشکل از کجاست

ahsanx
10-06-2007, 06:01
دوست عزیز شما میتونی از System Restor استفاده کنی که برای این کار باید از استارت به این مسیر

all programs Accessories System Tools System Restore بری و از پنجره باز شده next و بعد از جدول تاريخ . تاريخي رو كه

كامپيوترت سالم بوده رو انتخاب كني و مسير رو دنبال كني و بعد از ري استارت شدن مشكلت حل ميشه . راه دیگه برای رفع

مشکل اینه که به propertice و بعد سربرگ hardware و بعد به device manager يعني همون مسيري رو كه رفته بودي و بعد

به روی علامت سئوالهای زرد بری و همه رو remove کنی و از action گزینه scan for hardware change رو بزنی که به

احتمال زیاد بعد از سرچ کردن سیدی رم و رایتر میاد و اگه همه این کارها رو انجام دادی و نشد اول از همه کابل هارد رو چک

کن و بعد slave و master پشت سیدیرم و رایتر رو چک کن البته اگه دست نخورده باشه مشکلی نداره . من راه اول رو

پیشنهاد میکنم و مطمئنا به نتیجه میرسی . اگر هم نشد باید ویندوز رو دوباره نصب کنی . موفق باشی .

nima_949
10-06-2007, 16:36
همه اینکارو کردم نشد که نشد اصلا یه دفعه ای اینطور شد در کیسم تا حالا باز نشده بخواد به کابل هاش دست بخوره تازه نمیتونم ویندوز نصب کنم چون موقع نصب تو اون صفحه آبی ارور Vga.sys میده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_949
10-06-2007, 16:37
تازه روی هارد ویر هم که میرم از مای کامپیوتر ریمو میکنم ارور میده code 41 هردوشون این ارور میده

Hadi King
11-06-2007, 01:01
اين كارو انجام بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]