PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری اطلاعات رو به هارد دوم منتقل کنم؟

amin_rogh
09-06-2007, 19:14
سلام
من یه هارد نو خریده ام.و روی دستگاه نصب کرده ام.حالا چجوری میتونم تمام اطلاعات روی هارد قبلی رو به این یکی منتقل کنم که دیگه احتیاجی به نصب دوباره ویندوز و برنامه ها و پرینتر و دوربین و غیره نباشه؟
ممنون میشم.

***Spring***
10-06-2007, 00:51
با استفاده از برنامه های Image گیر... که از پارتیشن سیستم عامل و همه پارتیشنهای هارد شما میتونند Image بگیرند... مثل Norton Ghost و بقیه برنامه ها...

آموزش جامع و كامل نرم افزار NORTON GHOST 2003 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.

amin_rogh
11-06-2007, 19:06
ممنونم محبت کردین

***Spring***
11-06-2007, 20:46
ممنونم محبت کردین

خواهش میکنم ... چند ماه پیش ورژن 10 این برنامه اومد ، که خیلی هم حرفه ای بود ... الآن هم توی چند سایت ورژن 12 هست ( حالا این وسط ورژن 11 چی شده ؟!!)... ولی از نظر بیشتر کاربران و دوستانی که صحبت کردیم ، ورژن 2003 ( ورژن 8 ) این برنامه ، همون لینک بالا ، ساده تر و کاربر پسندتره و راحت تر هست...

abadan110
12-07-2008, 09:57
اگه بخوای که اطلاعات رو جا به جا کنی خوب میشه هارد به هارد کرد. ولی اگه نمیخوای ویندوز عوض کنی و کلا جابجا بشه که همین راهنمایی که دوستم کرد رو انجام بده

naeemtop
13-07-2008, 11:50
هارد به هارد چه جوریه؟

فاطـمه
13-07-2008, 13:00
هارد به هارد چه جوریه؟
دو تا هارد رو هم زمان باهم به کامپیوتر وصل می کنی
بعد وقتی ویندوز میاد بالا درایو های هر دو تا هارد بالا می یا ن و می تونی اطلاعات رو از یک درایو به درایو دیگه کپی کنی...
فکر کنم این لینک به دردت بخوره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

abadan110
13-07-2008, 13:47
هارد به هارد چه جوریه؟

من هارد های sata رو نمیدونم. اما هارد های ide اگه بهشون نگاه کنی یه جامپر روشون هست. روی برچسب هارد هم نوشته که اگه جامپر را به فلان حالت قرار بدی هارد master یا slave میشه. شما باید هاردی رو که ویندوز روشه به حالت master بزاری و هارد دوم رو slave بعد به راحتی به درایو هات اضافه میشه و میتونی اطلاعات رو منتقل کنی

nw_nk
13-07-2008, 14:09
من هارد های sata رو نمیدونم. اما هارد های ide اگه بهشون نگاه کنی یه جامپر روشون هست. روی برچسب هارد هم نوشته که اگه جامپر را به فلان حالت قرار بدی هارد master یا slave میشه. شما باید هاردی رو که ویندوز روشه به حالت master بزاری و هارد دوم رو slave بعد به راحتی به درایو هات اضافه میشه و میتونی اطلاعات رو منتقل کنی

سلام

هاردهای ساتای معمولی هر کدام یک کابل جدا دارن و اصلا بحث Slave و Master در موردشون مطرح نیست.

در مورد IDE هم اگر با تنظیم Jumper آشنا نیستید می تونید هر کدوم رو به کابل جدا وصل کنید. البته اگر مادربوردتون بیش از 1 IDE داره.

موفق باشید.