PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داشتن آفلاین های ویندوز قدیمی روی ویندوز جدید.

بهنازی
09-06-2007, 15:36
با سلام به همگی من یه ویندوز روی C دارم با کلی مطالب مفید در آفلاین و یه ویندوز مه رو D تازه نصب کردم میخواستم بدونم آیا این امکان داره که همه آفلاین های ویندوز قدیمی روی ویندوز جدیدداشته باشم چجوری باید این کار رو بکنم آیا با کوپی کردن Temporary Internet Files در ویندوز جدید این کار عملی میشه؟
ممنون میشم دوستان کمک کنند خیلی برای من مهم هست.

بهنازی
10-06-2007, 22:44
یکی نیست به من جواب بدم ممنون میشم.

ElmO
11-06-2007, 17:54
با سلام به همگی من یه ویندوز روی C دارم با کلی مطالب مفید در آفلاین و یه ویندوز مه رو D تازه نصب کردم میخواستم بدونم آیا این امکان داره که همه آفلاین های ویندوز قدیمی روی ویندوز جدیدداشته باشم چجوری باید این کار رو بکنم آیا با کوپی کردن Temporary Internet Files در ویندوز جدید این کار عملی میشه؟

سلام دوست عزیز

خوب شما همین کاری که میگید رو امتحان کنید . ایشالا که بشه .
البته من فکر نمیکنم عملی بشه .

اگه از Opera استفاده میکردی ، الان راحت بودی .

موفق باشی

یا حق

:40:

بهنازی
12-06-2007, 11:53
دوستان کمک کنند لطفا.

بهنازی
13-06-2007, 10:52
یعنی هیشکی نیست اینو بلد باشه؟

hassan_mojtahedi
11-07-2007, 11:35
یعنی هیشکی نیست اینو بلد باشه؟
اون كسي نيست جز هو شتره....
بايد show hidden files and folders رو تو آپشن my computer تيك بزني بعد بري به اين آدرس:
C:\Documents and Settings\behnazi\Local Settings\History
بعد اونجا تو پوشه History همه ي آفلاينهات هست.........البته تو پوشه ي هيستوري پوشه هاي ديگه اي هم هستند كه نام اونا زمانهاي آنلاينته.
برو و صفحات رو ذخيره كن.

Behroooz
11-07-2007, 12:03
بهتره كه صفحات افلاينو باز كنيو جاي ديگه اي ذخيرشون كني . file>save page as .

بهترين راه اينه .

F A R H A D
11-07-2007, 12:06

اگر منظورت از آفلاین، صفحات دیده شده هست که با کپی کردن پوشه temporary میتونی در ویندوز جدید همه صفحات رو داشته باشی.
اما اگر منظورت آف هایی هست که از طریق برنامه یاهو مسنجر رد و بدل میشه باید به محلی که yahoo رو نصب کردی بری و از اونجا پوشه Profile رو به جای دیگه کپی کنی، و بعد از نصب ویندوز جدید و برنامه مسنجر، این پوشه رو به محل نصب برنامه یاهو کپی کنی. اینجوری همه آف ها میمونه.
اگر هم منظورت چیز دیگه هست که واضحتر بگو تا دوستان کمک کنند.
پیروز باشید