PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رم ریدر

sokote mordab
09-06-2007, 14:12
سلام
من یک رم ریدر دارم همین که به وصل می کنم به usb چه جلو چه عقب ارور میده و سریع ویندوز رسیت می شه اگه رم ریدر را در نیارم دوباره که به ویندوز می یاد رسیت می شه روی کامپیوترهای دیگه هم امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت بدونه رم روی دستگاه خودم می ذارم یازم رسیت میشه و اصلا اجازه خواندن
ارور را نمی ده ویندوز را عوض کردم مشکل حل نشد به نظر شما مشکل و راه حل چیست؟
ممنون

raheman
10-06-2007, 01:10
قبلا هم این مشکلو داشتی؟

saviss
10-06-2007, 01:44
سلام
من یک رم ریدر دارم همین که به وصل می کنم به usb چه جلو چه عقب ارور میده و سریع ویندوز رسیت می شه اگه رم ریدر را در نیارم دوباره که به ویندوز می یاد رسیت می شه روی کامپیوترهای دیگه هم امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت بدونه رم روی دستگاه خودم می ذارم یازم رسیت میشه و اصلا اجازه خواندن
ارور را نمی ده ویندوز را عوض کردم مشکل حل نشد به نظر شما مشکل و راه حل چیست؟
ممنون
من این مشکل رو با پرینتر داشتم
هردو پورت usbاز یک کانال استفاده می کردن
شما امتحان کردی که دوتا دیوایس تون همزمان از یک پورت استفاده نمی کنن؟
این مشکل توی xpگاهی وقت ها اتفاق میافته ...خصوصا وقتی ویندوز ورژن پائینتر هم نصب شده باشه و اون ویندوز از همون پورت استفاده کنه
گمونم متخصص های سخت افزارانجمن بتونن راهنمائی کنن
اگه مشکل حل نشد pm بفرستید

sokote mordab
10-06-2007, 11:54
قبلا این مشکل را نداشتم

meysam-OK
10-06-2007, 20:56
رم ريدرت رو جايي ديگه امتحان کن ببين سالمه يا نه!

raheman
10-06-2007, 22:12
من موقعی که مموری ام سوخته بود این مشکل رو داشتم واشکال از رم ریدرم نبود، شما مموری رو جای دیگه امتحان کردید؟

javad2625
11-06-2007, 00:02
اگه دستگاه ديگه اي به پورت Usb وصل هست اون رو قطع كن و فقط رم ريدر رو وصل كن.
رم ريدر رو به پورت هاي مختلف امتحان كن. در ضمن ببين فقط توي ويندوز اينطوري هست يا خارج از محيط ويندوز هم همين مشكل وجود داره. اگه فقط توي ويندوز اينجوري باشه احتمال زياد ايراد نرم افزاريه اما اگه بيرون از ويندوز اينجوري بشه (مثلاً وقتي سيستم رو روشن مي كنيد قبل از لود شدن ويندوز) يعني 100% سخت افزاريه.