PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : n91,w950 ياn73me

Zabih_185
09-06-2007, 12:17
سلام دوستان من بين اين سه تا گوشي گير كردم.برادرم ميخواد از اتريش برام يه گوشي بفرسته ولي من بين سه راهي گير كردم .لطفا راهنماييم كنيد.

Rjoun
09-06-2007, 12:20
بستگي داره چي از گوشيت ميخواي! ولي n73از همه كاملتره!

arash_zp
09-06-2007, 12:37
به قول دكتر سيار : صد در صد n73 me

shavci
09-06-2007, 15:57
به قول دكتر سيار : صد در صد n73 me
بسته به خاصته هات از گوشیت فرق داره ولی من اگر بودم برای داشتن N73 Me یک لحظه هم نمی تونستم صبر کنم .

R@R#M@N
09-06-2007, 16:20
درسته ن73 همه چیز رو داره
ولی دبلیو 950 ناچ اسکرین و خدای صداست (شک نکن بهترین پلیر هست)
ولی دوربین نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
10-06-2007, 02:14
اگه فقط موزیک برات مهمه N91 Me 8gb شک نکن
بعدش N73 Me

Zabih_185
10-06-2007, 12:29
خيلي ممنون از راهنماييهاتون من فقط مولتي مديا برام مهمه.دوربينم برام زياد مهم نيست.منم بيشتر نظرم روي n73me هست فقط سرعتش و مشكل هنگ كردنش منو ميترسونه.

R@R#M@N
10-06-2007, 13:32
خيلي ممنون از راهنماييهاتون من فقط مولتي مديا برام مهمه.دوربينم برام زياد مهم نيست.منم بيشتر نظرم روي n73me هست فقط سرعتش و مشكل هنگ كردنش منو ميترسونه.
اگه مولتی مدیا مد نظرته و دوربین اهمیت نداره من نمیدونم چرا 950 رو انتخاب نمیکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 گیگ رم بدون هنگ
سیمبین 9.1
تاچ اسکرین با بزرگی 2.4 اینچ
صدا هم بهترین پلیر شده تو سال 2006
راستی من فکر میکنم هدفت از مولتی مدیا بلندی اسپیکر هست که ن73 رو انتخاب کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وگرنه بدون هیچ کار بیهوده باید 950رو انتخاب کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Highbury
10-06-2007, 13:58
خدایا من به چه صدایی فریاد بزنم چرا نمی فهمید
صدای اسپیکر 950 از همه ی گوشیها که نوشتی کمتره ولی از همه با کیفیت تره .
خسته شدم. ولی کار کردن با 950 از همه راحت تره ولی به نظر من به اون فامیلت بگو برات ان 95 بیاره . ان 73 کم کم داره خز میشه.

Zabih_185
10-06-2007, 23:58
مشكل اينجاست كه اون شركتي كه برادرم ازش ميگيره بالاترين مدلاش هميناست.نميدونم برادرم ميگه در عوض خريد يه سيم كارت از اين شركت(يا هر شركتي) اين گوشي ها رو با تخفيف 60 تا 70 درصدي مي تونه بگيره.منم زياد سر در نيوردم زيادم نپرسيدم همين كه يكي از اين گوشيها نصيبم بشه خيليه.:31: :21: :27:

R@R#M@N
11-06-2007, 00:27
مشكل اينجاست كه اون شركتي كه برادرم ازش ميگيره بالاترين مدلاش هميناست.نميدونم برادرم ميگه در عوض خريد يه سيم كارت از اين شركت(يا هر شركتي) اين گوشي ها رو با تخفيف 60 تا 70 درصدي مي تونه بگيره.منم زياد سر در نيوردم زيادم نپرسيدم همين كه يكي از اين گوشيها نصيبم بشه خيليه.
شما خارج از کشوری ؟
راستش فک میکنم اگه مفتی میخاد گیرت بیاد ن73 بهتره
ولی بازم میگم امکانات مولتی مدیا 950 با هیچ گوشی قابل مقایسه نیست

Zabih_185
11-06-2007, 00:34
نه من تهران هستم.برادرم اتريش هست و از اونجا ميخواد برام بفرسته ميشه گفت اين گوشي برام مفت در مياد.

R@R#M@N
11-06-2007, 00:53
درسته
راستش خوبه
به نظرم ن73 بگیر رجیستر کن بعد بفروش و یه دبلیو 950 بگیر یه 200 تومنی هم واست میمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Highbury
11-06-2007, 06:59
درسته
راستش خوبه
به نظرم ن73 بگیر رجیستر کن بعد بفروش و یه دبلیو 950 بگیر یه 200 تومنی هم واست میمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کوچیک همه ی این بچه های فروم هستم که بخوام اظهار نظر کنم ولی آخه به چه امیدی دبلیو 950 بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گوش کن دبلیو 950 یه سری معایب و یک سری مزایا داره که د رواقع به نظر من معایب یه کم مزایا رو پوشونده . معمولا هر گوشی که بیاد میگن این مشکل رو داره اون مشکل رو داره ولی این 950 واقعا یه کم عججیب و غریب و طرفدارای خاصی رو میخواد برای خودش.
مثلا کلییدهای جهت نما و کلیدهای برای ok کردن تماس نداره البته وقتی زنگ میزنه گوشه ی سمت راست نوشته بله و سمت چپ نوشته خیر که بزرگ هم هستن و شما با اشاره ی کوچک دست روی اونا میتونید تماس رو قطع یا وصل کنید.
درسته راحته و خوبه اما بعد از مدتی باید زرت و زرت صفحه اش رو تمیز کنی. آخه گوشی های سونی صفحه هاشون ....
احتمال اینکه موقع شماره گیری اشتباه بنویسی خیلی زیاده چون دکمه ها حالت خیلی خیلی خیلی بدی دارند . شاید سونی میخواسته یه کار عجیب بکنه که گند زده . البته این چیدمان به قشنگی گوشی تاثیر زیادی گذاشته.
صداش که فوق العاده کم کم کم کم کم کم کم کم کم هستش. باور کن که وقتی شوهر عمه ام یه موزیک از کا310 اش برای من انفراد کرد و هر دو مون با هم پخش کردیم . من میخواستم بمیرم:31: اخه لاکردار چرا انقدر تو ضعیفی این همه پول واست دادم . من گفتم دوربین نداری . خرج دوربین رو واسه صدات کردن ولی انگاری که پولش رو زده بودن به جیب این چشم بادومی ها.
دکمه های بغل گوشی هم حالت سفتی داره و آدم رو اذیت میکنه.
هندزفری اش فوق العاده هست . کیفیت موزیک فوق العاده هستش. شاید بهترین همین باشه. فیلم رو خوب بپخش میکنه چون همه صفحه اش بزرگه و هم 30 فریم در ثانیه سرعتشه.
فقط حال میده واسه اس ام اس نوشتن. با سرعت تایپ کردن میتنی اس ام اس بنویسی .
خسته شدم رفتم استراحت کنم :31: :31:

Rjoun
11-06-2007, 10:35
من کوچیک همه ی این بچه های فروم هستم که بخوام اظهار نظر کنم ولی آخه به چه امیدی دبلیو 950 بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گوش کن دبلیو 950 یه سری معایب و یک سری مزایا داره که د رواقع به نظر من معایب یه کم مزایا رو پوشونده . معمولا هر گوشی که بیاد میگن این مشکل رو داره اون مشکل رو داره ولی این 950 واقعا یه کم عججیب و غریب و طرفدارای خاصی رو میخواد برای خودش.
مثلا کلییدهای جهت نما و کلیدهای برای ok کردن تماس نداره البته وقتی زنگ میزنه گوشه ی سمت راست نوشته بله و سمت چپ نوشته خیر که بزرگ هم هستن و شما با اشاره ی کوچک دست روی اونا میتونید تماس رو قطع یا وصل کنید.
درسته راحته و خوبه اما بعد از مدتی باید زرت و زرت صفحه اش رو تمیز کنی. آخه گوشی های سونی صفحه هاشون ....
احتمال اینکه موقع شماره گیری اشتباه بنویسی خیلی زیاده چون دکمه ها حالت خیلی خیلی خیلی بدی دارند . شاید سونی میخواسته یه کار عجیب بکنه که گند زده . البته این چیدمان به قشنگی گوشی تاثیر زیادی گذاشته.
صداش که فوق العاده کم کم کم کم کم کم کم کم کم هستش. باور کن که وقتی شوهر عمه ام یه موزیک از کا310 اش برای من انفراد کرد و هر دو مون با هم پخش کردیم . من میخواستم بمیرم:31: اخه لاکردار چرا انقدر تو ضعیفی این همه پول واست دادم . من گفتم دوربین نداری . خرج دوربین رو واسه صدات کردن ولی انگاری که پولش رو زده بودن به جیب این چشم بادومی ها.
دکمه های بغل گوشی هم حالت سفتی داره و آدم رو اذیت میکنه.
هندزفری اش فوق العاده هست . کیفیت موزیک فوق العاده هستش. شاید بهترین همین باشه. فیلم رو خوب بپخش میکنه چون همه صفحه اش بزرگه و هم 30 فریم در ثانیه سرعتشه.
فقط حال میده واسه اس ام اس نوشتن. با سرعت تایپ کردن میتنی اس ام اس بنویسی .
خسته شدم رفتم استراحت کنم :31: :31:
بچه ها حرف درستيه ديگه!
ما عادت كرديم گوشي كه نديديم رو بي خودي بزرگ ميكنيم! حالا چه 950 چهn95!اين براي مثال بود!
تا زماني كه خودمون تستش نكرديم اظهار نظر كار صحيحي نيست!
آقا من از طرف باقي برو بچ از شما تشكر ميكنم
موفق باشي

Actros
12-06-2007, 02:13
بچه ها حرف درستيه ديگه!
ما عادت كرديم گوشي كه نديديم رو بي خودي بزرگ ميكنيم! حالا چه 950 چهn95!اين براي مثال بود!
تا زماني كه خودمون تستش نكرديم اظهار نظر كار صحيحي نيست!
آقا من از طرف باقي برو بچ از شما تشكر ميكنم
موفق باشي
حرفت درسته

B L A S T E R
12-06-2007, 13:06
n73 انتخاب بهتری میتونه باشه.

arash_zp
12-06-2007, 15:18
mamad .bl0cker
اين آواتارت بچگي هي علي داييه ؟

B L A S T E R
12-06-2007, 19:33
اره داداش
قیمتn73 me چنده؟

BKM_MAHDI
12-06-2007, 19:45
من N73 دارم وپرواز ميكنم.مزاياشو به ترتيب كيفيت ميگم :
1-دوربين عكاسي ( بي سابقه در موبايل )
2-دوربين فيلمبرداري ( بي سابقه در موبايل )
3-موزيك ( صداش گوش كركن وآنقدر بلند نيست ولي با كيفته ودر اوج بلندي صدا بازهم واضح است؛ بر خلاف سوني اريكسون ها )
4-محيط كاري قشنگ و امكان استفاده سريع از تمام امكانات

عبيش هم اينه اگه بي حوصله و عجول باشي هنگ ميكنه

Zabih_185
13-06-2007, 22:35
سلام دوستان خيلي ممنون از راهنماييهاتون.پس همين گوشي N73me رو ميگم برام بفرسته.بازم تشكر ميكنم از همتون.
:11:

Zabih_185
13-06-2007, 22:42
نميدونم اينجا جاش هست يا نه ولي خب من ميپرسم.پسر خالم از اينجا ميخواد يه گوشي بگيره تا -420000-400000 تومان ولي دقيق نميدونه.از من خواست تا تو اين انجمن سوال كنم تا دوستان راهنمايي كنند.خودش بين p990 و n90 گير كرده اگه شما پيشنهاد جديد داريديا يكي از اينارو پيشنهاد ميكند لطفا راهنمايي كنيد.

Highbury
13-06-2007, 23:02
نميدونم اينجا جاش هست يا نه ولي خب من ميپرسم.پسر خالم از اينجا ميخواد يه گوشي بگيره تا -420000-400000 تومان ولي دقيق نميدونه.از من خواست تا تو اين انجمن سوال كنم تا دوستان راهنمايي كنند.خودش بين p990 و n90 گير كرده اگه شما پيشنهاد جديد داريديا يكي از اينارو پيشنهاد ميكند لطفا راهنمايي كنيد.
ان 90 گوشی خیلی تابلویی هستش. حالا گوشی میخواد بخره برای چه کاری هستش؟
اگه من باشم بین این دوتا پی 990 رو میگیرم ولی حیف که داره خز میشه .

Zabih_185
14-06-2007, 01:42
دوربين و مولتي مديا براش مهم تره.مخواد يه گوشي باشه كه هم كيفيت دوربينش خوب باشه هم كيفيت صداش مخصوصا تو mp3 .و اينكه خز و جواد وتابلو از اين حرفا براش مهم نيست.

Actros
14-06-2007, 03:06
بابا چرا به ان 90 میگین تابلو
تابلو یعنی کا750 . یعنی و810
جناب Zabih ان90 تو عکاسی حرف نداره صداشم خوبه ولی ویبره نداره
به نظر من با 400 تومن کا800 یا
W850

R@R#M@N
14-06-2007, 11:29
دوربين و مولتي مديا براش مهم تره.مخواد يه گوشي باشه كه هم كيفيت دوربينش خوب باشه هم كيفيت صداش مخصوصا تو mp3 .و اينكه خز و جواد وتابلو از اين حرفا براش مهم نيست.
سلام
به نظر من اگه ام پی 3 خیلی بیشتر براش مهمه و همچنین صدای توی اسپیکر . شک نکنه و دبلیو 850 رو بگیره
اگه دوربین براش مهمتره که ک800