PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Converter تصويري

deicide
09-06-2007, 10:17
سلام
نرم افزاري مي خوام که بتونه اکثر فايل هاي تصويري رو به فرمت Avi تبديل کنه. پيشاپيش از همکاري کليه عزيزان سپاسگزارم.:4:

WooKMaN
09-06-2007, 10:19
مهم : درخواســـت کـــانورتـــــور - مبــــدل فایلـــها به هـــم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

deicide
09-06-2007, 11:16
گشتم ولي يه نرم افزار پيدا کردم که خيلي جالب نبود چون بعد از کانورت آدرس سايت و يه سري ديگه از اطلاعات رو روي تصوير (اونم وسط تصوير) قرار مي داد که ... ؟ به خاطر همين درخواست دادم تا اگه کسي نرم افزاري رو تست کرده خبري بده

WooKMaN
09-06-2007, 12:45
گشتم ولي يه نرم افزار پيدا کردم که خيلي جالب نبود چون بعد از کانورت آدرس سايت و يه سري ديگه از اطلاعات رو روي تصوير (اونم وسط تصوير) قرار مي داد که ... ؟ به خاطر همين درخواست دادم تا اگه کسي نرم افزاري رو تست کرده خبري بده
عزيزدل اون تاپيك كارش اينكه به درخواست ها جواب بده ...

حالا اگه اون برنامه مورد پسند شما نبوده دوباره درخواستتون رو مطرح كنين ...

;)

deicide
09-06-2007, 12:54
خوب منم که همين کار رو کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟