PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دبلیو 850 یا کا800

Highbury
09-06-2007, 06:47
سلام
میدونم که مقایسه ی این دو تا کاملا اشتباه هستش . سونی توی گوشیهای جدیدش سعی کرده که موزیک را جدا از کمرا نگه داره که توی واکمن 950 معلوم هستش.
اما دیروز به دلیلی من مجبورم شدم ان 73 خودم رو بفروشم البته جای دوری نرفته دست داداشمه.
و الان گوشی ندارم و اگر هم بخوام بخرم یکی از این دو تا را میگیرم.
به نظر شما . شمایی که هر دوشون رو استفاده کردین کدوماشون بهتره؟
بعضی ها میگن صدا کا800 خیلی کمه . آیا انقدر کم هستش که ادم رو اذیت بکنه . مثلا در حد دبلیو 950 که از همه صداش ضعیفتره در همان حد هستش؟
دبلیو 850 هم که مشکلی داره لامصب دوربینش مضخرفه
از نظر صدا یه کم اینها رو مقایسه کنید دست شما درد نکنه
آخه ما با ان73 عادت کرده بودیم

Highbury
09-06-2007, 07:08
بابا کجا رفتید کمکم کنید از بی گوشی دارم می میرم .
یه گوشی میخوام بگیرم دیگه عوض نشه توی این چند ماه این چهارمیش هستش:31:
صدای کا 800 رو با دبلیو 950 مقایسه کنید و در کل قابل تحمل هستش یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DJ_IT_110
09-06-2007, 10:37
w850 بگیر چون k800 هم تا چند وقت دیگه خز میشه ( مثل k750 )... حداقل w850 کمتر تو دست مردم هست
صدای k800 کمه ... ولی صدای w850 فوق العاده است ... واکمن(W) که شوخی نیست...

Rjoun
09-06-2007, 12:16
بابا کجا رفتید کمکم کنید از بی گوشی دارم می میرم .
یه گوشی میخوام بگیرم دیگه عوض نشه توی این چند ماه این چهارمیش هستش:31:
صدای کا 800 رو با دبلیو 950 مقایسه کنید و در کل قابل تحمل هستش یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
k800سريه kو قابل مقايسه با سريه wنيست ولي حالا كه سوال كردي بايد بدوني توي صدا كمتر از 850 و خيلي كمتر از 950 ولي عكسش واقعا محشره! بستگي به خودت داره.

Highbury
09-06-2007, 13:49
k800سريه kو قابل مقايسه با سريه wنيست ولي حالا كه سوال كردي بايد بدوني توي صدا كمتر از 850 و خيلي كمتر از 950 ولي عكسش واقعا محشره! بستگي به خودت داره.
حالا غیر از این حرفا هیچ راهی برای افزایش صداش نیست؟

Rjoun
09-06-2007, 15:15
حالا غیر از این حرفا هیچ راهی برای افزایش صداش نیست؟
والا فكر نميكنم بشه 100% روش كار كرد. تازه اگه بتوني با ارتقا نرم افزارش صداشو افزايش بدي اونقدر چشمگير نيست و انتظار صداي w900رو نبايد ازش داشته باشي.

R@R#M@N
09-06-2007, 15:30
والا فكر نميكنم بشه 100% روش كار كرد. تازه اگه بتوني با ارتقا نرم افزارش صداشو افزايش بدي اونقدر چشمگير نيست و انتظار صداي w900رو نبايد ازش داشته باشي.
تایید
مثل اینکه میشه هکش کرد (من یه آکوستیک واسه ک790 دیدم) ولی روشش رو هنوز بلد نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nabakhshoode
09-06-2007, 17:12
دبلیو 850 هم که مشکلی داره لامصب دوربینش مضخرفه

البته یکی از دوستان عکسایه گرفته شده با این گوشی رو گذاشته بود کیفیت خوبی داشتن ( هر چند دوربینش اوتو فکوس نیس ) !
ضمن اینکه سونی تو گوشی های 2 مگ به بالاش کیفیتاش اکثرا خوبه ! و تقریبا نزدیک به هم... !

Highbury
10-06-2007, 00:31
تایید
مثل اینکه میشه هکش کرد (من یه آکوستیک واسه ک790 دیدم) ولی روشش رو هنوز بلد نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
R@R#M@N جون ما چاکرتیم مخلصتیم دربست ... تیم :31: :31: :31:
راستش رو بخواهید من از این گوشی خیلی خوشم اومده یه کاریش کن که صداش بیشتر باشه .
من انتخاب کردم فقط کا800 لطفا بقیه ی بحث مربوط به صداش بره به تاپیک کا800

R@R#M@N
10-06-2007, 13:35
راستش رو بخواهید من از این گوشی خیلی خوشم اومده یه کاریش کن که صداش بیشتر باشه .
من انتخاب کردم فقط کا800 لطفا بقیه ی بحث مربوط به صداش بره به تاپیک کا800
ما بیشتر چاکرتیم
من فقط آکوستیکش رو دیدم
و طریقه ی نصبش رو بلد نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parenda
10-06-2007, 20:11
..................................

parenda
10-06-2007, 20:17
با سلام خدمت شما دوست عزیزم
باید خدمتتون بگم که من مدتیه کا 800 خریدم! تقریبا همون اوایلی که اومده بود خریدم
باید بگم گوشی خیلی خوبیه و دوسش دارم اما خیلی اذیتم کرده!:41:
اول سیم کارتم سوخت ( البته می دونم ربطی به گوشی نداره احتمالا!)
بعدش ویروس گرفت و مجبور شدم فلشش کنم و 18 تومن خرج گذاشت رو دستم ( البته می دونم که همه ی گوشی ها همینه و نرخشم بیرون همینه)
بعدشم دو هفته نگذشته بود کیبردش پوسته پوسته شد ( البته فکر کنم چون با ناخن بلند اس ام اس تایپ می کردم:43: :blush: )
بعدشم که الان اسپیکرش سوخته! این قسمت فکر کنم به دردتون بخوره ! من زیاد با اسپیکرش آهنگ گوش نمی دادم و بیشتر با هندزفری بود اما دو هفته پیش دیدم که صداش( از اسپیکر) خش خش می کنه! و الان دیگه بیچاره صداش در نمیاد!:9:
بردم نشون دادم تست کردن گفتن اسپیکرش سوخته و احتمالا 15-30 تومن خرج داره( بسته به مرغوبیت اون قطعه ای که باید عوض بشه! )
منم بیخیال شدم و گذاشتم روی ویبره فعلا!
البته بدم نمیاد بفروشمش! کلی هم پول دادم برا کارت ممریش چون مدلش ام2 هست و با بقیه فرق داره! اون اوایل 1 گیگش 57 تومن بود الان شده 28 تومن!
خلاصه اینم از درد دلای من:37:
البته باید بگم واقعا دوربینش محشره و خیلی هم خوش دسته و من دوسش دارم خیلی!:40:
اما یه پیشنهاد ، حتما با گارانتی اصل بگیرین! این متفرقه ها اگه واقعا کارتون گیرشون بیفته پدر آدم رو در میارن!
من بردم نشون بدم ببینن چشه؟ زدن همه ی اطلاعات و دفتر چه تلفنم رو پاک کردن! :41: کلی دعوام شد باهاشون!!:47:
واسه همین الان دیگه نمیتونم برا اسپیکرش برم اونجا( میندازنم بیرون!! )

mostafaeshghi
10-06-2007, 21:07
با سلام خدمت شما دوست عزیزم
باید خدمتتون بگم که من مدتیه کا 800 خریدم! تقریبا همون اوایلی که اومده بود خریدم
باید بگم گوشی خیلی خوبیه و دوسش دارم اما خیلی اذیتم کرده!:41:
بعدش ویروس گرفت و مجبور شدم فلشش کنم و 18 تومن خرج گذاشت رو دستم ( البته می دونم که همه ی گوشی ها همینه و نرخشم بیرون همینه)
بعدشم دو هفته نگذشته بود کیبردش پوسته پوسته شد ( البته فکر کنم چون با ناخن بلند اس ام اس تایپ می کردم:43: :blush: )
بعدشم که الان اسپیکرش سوخته! این قسمت فکر کنم به دردتون بخوره ! من زیاد با اسپیکرش آهنگ گوش نمی دادم و بیشتر با هندزفری بود اما دو هفته پیش دیدم که صداش( از اسپیکر) خش خش می کنه! و الان دیگه بیچاره صداش در نمیاد!:9:
بردم نشون دادم تست کردن گفتن اسپیکرش سوخته و احتمالا 15-30 تومن خرج داره( بسته به مرغوبیت اون قطعه ای که باید عوض بشه! )
منم بیخیال شدم و گذاشتم روی ویبره فعلا!
البته بدم نمیاد بفروشمش! کلی هم پول دادم برا کارت ممریش چون مدلش ام2 هست و با بقیه فرق داره! اون اوایل 1 گیگش 57 تومن بود الان شده 28 تومن!
خلاصه اینم از درد دلای من:37:
البته باید بگم واقعا دوربینش محشره و خیلی هم خوش دسته و من دوسش دارم خیلی!:40:
اما یه پیشنهاد ، حتما با گارانتی اصل بگیرین! این متفرقه ها اگه واقعا کارتون گیرشون بیفته پدر آدم رو در میارن!
من بردم نشون بدم ببینن چشه؟ زدن همه ی اطلاعات و دفتر چه تلفنم رو پاک کردن! :41: کلی دعوام شد باهاشون!!:47:
واسه همین الان دیگه نمیتونم برا اسپیکرش برم اونجا( میندازنم بیرون!! )

دقیقا اصل مطلبو آخرش گفتی بیشتر مشکلات شما برای اصلی نبودن گارانتی بود.

و مطمئنا گوشیه با گارانتی سیتادل اینقدر در مقابل آسیب های متعدد انعطاف پذیر نیست.

mostafaeshghi
10-06-2007, 21:13
w850 بگیر چون k800 هم تا چند وقت دیگه خز میشه ( مثل k750 )... حداقل w850 کمتر تو دست مردم هست
صدای k800 کمه ... ولی صدای w850 فوق العاده است ... واکمن(W) که شوخی نیست...

اتفاقا یه چیزه جالب بگم خداییش راستشو بگم من فقط تو دست یه نفر دیدم اونهم رنگ قهوه ایش نه مشکی! به نظر من این گوشی عمرا خز نمیشه چون تو قدرت خرید همه ی مردم نیست ولی کا750 200.000 تومانی را با قرض و قوله میشه حل کرد.

صدای کا800 کم نیست به گوشیهای دبلیو که مخصوص صداست کمتره که این مشخصه باید اینطور باشه.

این هم سری کا و مدل کا800 هست شوخی که نیست!

parenda
10-06-2007, 23:23
باید بگم که گارانتی خوب فقط باعث می شه که اگه آدم مشکلی برا گوشیش پیش اومد خرجش کمتر بشه و دستش به یه جا بند باشه!
و این شانس من بیچاره بود که کارم گیر گارانتی افتاده! وگرنه 1 در 100 آدم کارش لنگ گارانتی می شه!
اینم شانس من بود!
من فقط خواستم الکی پول گارانتی و رجیستر ندم! اما از جای مطمئن خریدم و آکبند هم بود.
در ضمن آره منم فکر کنم خز نشه چون من از وقتی خریدم تا حالا دست یکی دو نفر فقط دیدم به نظر من هر کی بخواد زیاد پول بده ترجیح می ده نوکیا بگیره!
اما من سونی اریکسون رو ترجیح دادم
تازه الان خیلی هم کم شده! توی کل علاءالدین 3-4 تا مغازه داشتن!
قیمتشم رفته بالا خفن!

bineshan
11-06-2007, 11:10
در کل فکر کنم k800 بهتر باشه

Highbury
11-06-2007, 11:32
در کل فکر کنم k800 بهتر باشه
در کل هم منم چنین نظری پیدا کردم.:31: حالا بعد از امتحانی که 24 رم همین ماه دارم میرم تهران میخرم. اینجا من چند روز پیش قیمت کردم بدون گارانتی 480 :18: .
صداش هم مشکلی نباید داشته به هر حال هر چقدر میخواد کم باشه از کا310 و دبلیو 950 نبایستی کم باشه. تازه اگرم کم باشه احتمالا یه جوری میشه بلندش کرد:31: :8: :8: :8:
راستی با گارانتی سیتادل میشه منوهاش رو فارسی هستش ؟

R@R#M@N
11-06-2007, 12:43
بعدشم دو هفته نگذشته بود کیبردش پوسته پوسته شد ( البته فکر کنم چون با ناخن بلند اس ام اس تایپ می کردم )
بعدشم که الان اسپیکرش سوخته! این قسمت فکر کنم به دردتون بخوره ! من زیاد با اسپیکرش آهنگ گوش نمی دادم و بیشتر با هندزفری بود اما دو هفته پیش دیدم که صداش( از اسپیکر) خش خش می کنه! و الان دیگه بیچاره صداش در نمیاد!
سلام
سیم کارت که ربطی به گوشی نداره (البته اگه بیش از 4 بار پین کد اشتباه بدی میسوزه)
ویروس هم که نمیگیره (چون جاوا هست)
کیپد منم پوسته پوسته شده (یه 1 هفته دادم خواهرم با ناخن پدرش رو درآورد)
اسپیکر هم که از بدشانسیت هست

bineshan
11-06-2007, 16:13
در کل هم منم چنین نظری پیدا کردم.:31: حالا بعد از امتحانی که 24 رم همین ماه دارم میرم تهران میخرم. اینجا من چند روز پیش قیمت کردم بدون گارانتی 480 :18: .
صداش هم مشکلی نباید داشته به هر حال هر چقدر میخواد کم باشه از کا310 و دبلیو 950 نبایستی کم باشه. تازه اگرم کم باشه احتمالا یه جوری میشه بلندش کرد:31: :8: :8: :8:
راستی با گارانتی سیتادل میشه منوهاش رو فارسی هستش ؟

پیشاپیش مبارک باشه

parenda
11-06-2007, 17:31
نمی دونم ویروس بود یا نه، اما وقتی وارد اینباکسش می شدم صفحه خاموش می شد و خارج می شد! یعنی من هیچ اس ام اسیو نمی تونستم بخونم و خاموش می شد!:18:
وقتی به گارانتیش نشون دادم یه سری اصطلاحات عجیب غریب گفتن بهم که منم هیچی نفهمیدم! :9: گفتن باگ گرفته و باید فلاش بشه و یه سری چیزای دیگه که من نفهمیدم! :blush: واسه همین منم می گم ویروس گرفته!:46:
بعدشم تازه اینقدر منو ترسوندن و گفتن به هیچ وجه نباید از بلوتوث سونی اریکسون استفاده کرد چون فقط برا هندزفریشه! و فقط باید از کامپیتری که روش ویروس کش مخصوصی نصب شده اطلاعات رو به گوشی منتقل کنم!!:ohno:
منم تا مدت ها می ترسیدم از بلوتوث استفاده کنم!
:28:
خلاصه که این گارانتیش حسابی منو گول زد !:27:

راستی باید بگم من گوشیم رو 380 خریدم و اگه کسی مایله به همون قیمت می فروشم بهش( با ممری 1 گیگ!):31:

( الان آکبندش رو با گارانتی متفرقه 460 تومن می فروشن!! )

B L A S T E R
11-06-2007, 18:11
w850 خوشگل تره و صداش بیشتره ولی در عوض k800 خوشدستر ه ودوربینش بهتره صدا میخوای چی کار.

Highbury
12-06-2007, 00:10
w850 خوشگل تره و صداش بیشتره ولی در عوض k800 خوشدستر ه ودوربینش بهتره صدا میخوای چی کار.
منم با شما موافقم ادم که نمیخواد موسیقی واسه در و همسایه بذاره که . عوضش میشه با دوربینش از حیاط خونه همسایه عکس گرفت:31: (شوخی میکنم فکر نکنید که من ... هستم) صدا در حدی باشه که بشه راحت شنیدش. من که همیشه با هندزفری استفاده میکنم.

doyenboof
13-06-2007, 02:10
سلام
k800 بهتر چون دربین عالی داره
یک mp3 پلیر 50 یا 60 تومنی کار تو از اون جهت هم راه میندازه
k800 تصویر با کیفیتی هم داره

mostafaeshghi
14-06-2007, 18:45
سلام
k800 بهتر چون دربین عالی داره
یک mp3 پلیر 50 یا 60 تومنی کار تو از اون جهت هم راه میندازه
k800 تصویر با کیفیتی هم داره

به نظر من ام پی 3 پلیر ا80 هیچ چیزی از سری دبلیو کم نداره و فقط وفقط باید یه هندزفری دبلیو گرفت که باید سعی کرد اصلش را بخرید. من 17 چوق دادم و اصلشو گفتم و با گوشی دبلیو 700 و 800 و 810 امتحان کردم هیچ فرقی نداشت.

R@R#M@N
14-06-2007, 20:16
به نظر من ام پی 3 پلیر ا80 هیچ چیزی از سری دبلیو کم نداره و فقط وفقط باید یه هندزفری دبلیو گرفت که باید سعی کرد اصلش را بخرید. من 17 چوق دادم و اصلشو گفتم و با گوشی دبلیو 700 و 800 و 810 امتحان کردم هیچ فرقی نداشت.
خداییش فرق داره
صداش از نظر کیفیت عالی و در یه سطح هست با دبلیو 810 ولی از نظر حجم صدا سه چهارم صدای 810 رو داره
من ایرفون اصلی (واسه دبلیو 810 ) رو از یه آشنا گرفتم (یعنی جلو چشم از جعبه ورداشت) 9 تومن

Highbury
15-06-2007, 00:00
اقا من رفتم کا800 خریدم صداش از دبلیو 950 بلندتره و کیفیت یا در یک حد هستش و یا بیشتر:31:
ایرفونش رو امتحان نکردم ولی قیافش مزخرف بود توی مجرای گوش نمیره:31: گوشم داقون شد.

فوق العاده خوش دست هم هستش ولی دکمه هاش از 850 هم بدتره یعنی خیلی بدتره. منظورم دکمه های اعداد هستش. دکمه های عدد 850 از بهترینهاست.
در کل این تاپیک رو زدم و الان هم در کل فهمیدم چی خوبه. کسانی هم که شک داشتن فکر کنم تا حالا فهمیده باشن کدوم بهتره.

mostafaeshghi
15-06-2007, 21:04
خداییش فرق داره
صداش از نظر کیفیت عالی و در یه سطح هست با دبلیو 810 ولی از نظر حجم صدا سه چهارم صدای 810 رو داره
من ایرفون اصلی (واسه دبلیو 810 ) رو از یه آشنا گرفتم (یعنی جلو چشم از جعبه ورداشت) 9 تومن

راستش در مورده دبلیو 810 یه کم شک درام ولی از نظر سطح بلندی (ونه سطح کیفیت که مشخصه کا800 بهتره) برابر بود.

MatinCracker
15-06-2007, 21:36

کیفیت و میزان باس صدای 850 بشتر از k800 هست . چون الگوریتم پخش فایلهای صوتیش فرق میکنه:)