PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد تغيير پسورد

مهتاب 2007
08-06-2007, 20:13
سلام ، من يك مشكل كوچولو دارم كه از شما خواهش مي كنم كه در صورت امكان به من كمك كنيد كسي پسورد منو تغيير داده من خيلي سعي كردم كه پسوردم دوباره عوض كنم ولي نشد از راه فراموش كردن آي و پسورد هم رفتم ولي راستش حوسلم سر رفت اونقدر كه به من شكلك داد براي نوشتن فقط شانسي كه اوردم من وقتي كه كانكت مي شم خودش به طور اتوماتيك آي و پسورد من ظاهر مي شه كه من با زدن (ساي اين ) مي تونم وارد مي شم حالا از شما خواهش مي كنم كه كمكم كنيد كه يا پسوردو بفهمم يا بتونم پسوردمو تغيير بدم . متشكرم مي شم اگر راهي يا نرم افزاري هست منو راهنمايي كنيد .
:11:

WooKMaN
09-06-2007, 18:50
واسه مسنجر save password كردين يا Mail ؟

;)

CrazyTux
10-06-2007, 05:38
مهتاب اگر یک برنامه امنیتی نصب میکردی قبل این اتفاق بهتر نبود تا اینکه الان تو کفش فعلا بمونی؟ این در س عبرتی برای بقیه از این به بعد هم از Zone Alarm استفاده کن تا دیگه همچین نشی!

CrazyTux
10-06-2007, 05:56
WookMan ببخشید ولی همه چیزت شده شبیه کتاب قانون از بسگی لطف کردی و تخلفات را به بقیه یاد اوری کردی شدی عین کتاب قانون شبیه یک پلیسی 110 که از یک طرف تذکر(ممنونم) و از طرفی شبیه راهنمای رانندگی که هی ادرس تاپیک می دی می گی برو اونجا بیا اینجا(متشکر). در کل یک شوخی بود ناراحت نشی؟

amintnt
10-06-2007, 23:37
سلام ، من يك مشكل كوچولو دارم كه از شما خواهش مي كنم كه در صورت امكان به من كمك كنيد كسي پسورد منو تغيير داده من خيلي سعي كردم كه پسوردم دوباره عوض كنم ولي نشد از راه فراموش كردن آي و پسورد هم رفتم ولي راستش حوسلم سر رفت اونقدر كه به من شكلك داد براي نوشتن فقط شانسي كه اوردم من وقتي كه كانكت مي شم خودش به طور اتوماتيك آي و پسورد من ظاهر مي شه كه من با زدن (ساي اين ) مي تونم وارد مي شم حالا از شما خواهش مي كنم كه كمكم كنيد كه يا پسوردو بفهمم يا بتونم پسوردمو تغيير بدم . متشكرم مي شم اگر راهي يا نرم افزاري هست منو راهنمايي كنيد .
:11:
سلام......

ووکمن جان احتمالا منظورشون برنامه ی یاهو مسنجر باشه..........

دوست عزیز چندتا مورد توی پستتون هست که با هم جور در نمیان!
شما میگین پسوردو عوض کرده، بعد میگین پسوردتون خودش از قبل هست! خوب اگه پسوردتون عوض شده شما چطور میتونید با این پسوردی که از قبل Save هست Login کنید؟ بعد میگین از راه فراموش کردن پسورد رفتین اما حوصله نداشتین که ادامه بدین؟؟؟؟:eh:

اگه مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردین یاتونه اینجا رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه هم یادتون نیست باید بدونم ورژن یاهوی شما چنده؟ اگه 8 هست باید بگم فعلا نمیتونید پسوردتون رو بازیابی کنید......... منظور پسورد Save شده روی یاهو هست........... هنوز نتونستن برنامه ای بنویسن که بتونه این کارو کنه......... اما اگه ورژن یاهوتون از 8 پایین تره میتونید با برنامه های Password Recovery پسوردتونو پیدا کنید........ واسه پیدا کردن این برنامه ها تو گوگل عبارت Yahoo password recovery tools سرچ کنید..........

امیدوارم منظورتون یاهو مسنجر بوده باشه............ در ضمن، با روش اول خیلی راحت میتونید پسوردو برگردونید........

موفق باشید :happy:

raheman
10-06-2007, 23:52
اگه تو یاهو مسنجر save کردین از طریق رحیستری می تونین اونو پیدا کنین.

Imagicgirl
03-08-2007, 23:04
سلام ! یکی از دوستاهای من کامپیوترش هک شده و pass یاهوش رو از دست داده ، الان کامپیوترش رو فرمت کرده و همه چیز رو عوض کرده متاسفانه اصلا جواب سوالش یادش نیست می خوام بدونم راهی وجود داره که بتونه پسورد رو دوباره بدست بیاره ؟ من چندتا نرم افزار امتحان کردم اما هنوز چیزی پیدا نکردم
مرسی