PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست 3xHybrid.ini براي نصب درايور كارت تلويزيون

vast_vision_office
08-06-2007, 12:19
سلام دوستان
من يه كارت تلويزيون مدل Pinnacle stereo Pal w Remote 202261548 هست هست حالا من هر كاري مي كنم كه نصب كنم نصب مي شه ولي متاسفانه زمان اجراي برنامه و ديدن تصوير يهو مي زنه Hardware failed يه چنين چيزي يعني سخت افزار رو نشناخته در حالي كه مراحل نصب و اينا با يه نمونه بالاتر از اين كپچر كه خودم دارم تست مي كنم درسته ولي اين خرابه فكر كنم اشكال از اين فايل باشه 3xHybrid.ini كه مربوط به نصب سخت افزار هست فكر كنم اين مشكل داشته باشه كلا مشكل در نصب سخت افزار هست من كه فكر مي كنم اين علتش باشه كسي اين فايل رو داره يا مي تونه گير بياره يا علتش رو بهم بگه كه چه مرگش هست؟؟لازم به ذكر هست كه اين كارت تلويزيون سالم هست و من يك بار شانسي تصوير رو توش گرفتم ولي بعد از اون ديگه اصلا تصوير نمياره و اين ارور اعصاب خرد كن رو مي زنه لطفا كمك

با تشكر
باي

WooKMaN
08-06-2007, 20:45
عزيزدل چنين فايلي ظاهرا وجود خارجي نداره ...

مطمئني همينه !؟ ...

;)

vast_vision_office
08-06-2007, 22:41
سلام ووك من جان
معلومه كه وجود خارجي نداره وگرنه خودم تا حالا پيداش كرده بودم اين فايل كه با پسوند ini هست داخل فولدر درايور مربوط به اين كارت تلويزيون هست فكر مي كنم اين فايل مشكل داره اگر ممكن هست يه فايل با اين پسوند براي نصب سخت افزار اين كارت تلويزيون بهم بديد ممنون مي شم

با تشكر
باي

meisam317
08-06-2007, 22:54
منم یه مشکلی شبیه این پیدا کردم

یعنی سیدی نصب کارت tv گم شد و بعد از خریدن دوباره ان از یه مغازه مرتب پیغام میده که یه
فایل نیست و منم نمیتونم بخاطر همین از کارت تی وی درست و حسابی استفاده کنم

WooKMaN
09-06-2007, 09:22
مطمئن نيستم اما احتمالا اين باشه ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13.3MB

Environment:Windows XP

;)

vast_vision_office
09-06-2007, 11:04
سلام ووك من جان
من اگر اينترنتم درست بود الان وضعم اين نبود واقعا حجمش بالاست اونم تازه معلوم نيست خودش باشه يا نه بيخيال صبح رفتم شركتش بسته بود بعد از ظهر مي رم هر طور شده حقم رو مي گيرم

با تشكر
باي

WooKMaN
09-06-2007, 12:36
سلام ووك من جان
من اگر اينترنتم درست بود الان وضعم اين نبود واقعا حجمش بالاست اونم تازه معلوم نيست خودش باشه يا نه بيخيال صبح رفتم شركتش بسته بود بعد از ظهر مي رم هر طور شده حقم رو مي گيرم

با تشكر
باي
پس بهترين راه رو انتخاب كردي ...

;)

vast_vision_office
09-06-2007, 17:27
سلام ووك من جان
چه فايده الانم هر چي زنگ مي زنم جواب نمي ده فكر كنم بسته باشه اينم از شانس ما

با تشكر
باي

WooKMaN
09-06-2007, 18:23
سلام ووك من جان
چه فايده الانم هر چي زنگ مي زنم جواب نمي ده فكر كنم بسته باشه اينم از شانس ما

با تشكر
باي
بلاخره واسه يه دونه سي دي كه جمع نميكنن برن ...

يه خورده صبر داشته باش ...

;)