PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل که عمریه دارم باهاش میسوزمو می سازم ....

pooyan.kh
08-06-2007, 11:09
راستش الان حدود یک ساله که وقتی وارد اینترنت میشم دو سه دقیقه یه بار یه پیغام شبیه به ارور روی مانیتورم ظاهر میشه و هر دفعه باید اونو Close کنم تا ریختشو نبینم:41: حتی از اینترنتم که خارج میشم این پیغام انقدر میاد که من مجبور میشم سیستمو ریستارت کنم .از صفحه نمایشم عکس گرفتم تا شما هم بتونین این پیغام مزاحمو ببینین اینم آدرسشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن به این آدرسی که بالای پیغام داده رفتم و این فایلو Delete کردم ولی مجدد برمیگرده.راستش دیگه دارم از دست این پیغام کلافه میشم لطف کنید منو در حل این مشکل راهنمایی کنید...

Mohsen6558
08-06-2007, 11:28
90 درصد ویروس
در ضمن یولید 11 اومده خیلی باحاله
نروت قدیمیه
از فایروفاکس چرا استفاده نمی کنی:31:

pooyan.kh
08-06-2007, 12:14
90 درصد ویروس
در ضمن یولید 11 اومده خیلی باحاله
نروت قدیمیه
از فایروفاکس چرا استفاده نمی کنی:31:

ویروس نیست عزیزم اکثر آنتی ویروسا رو روش امتحان کردم متخصص کامپیوتر هم هنوز از این پیغام سر در نیاورده.در ضمن شما آمار برنامه های منو میگیری یا ؤاهنمایی میکنی؟خودم میدونم یولید 11 اومده.

pooyan.kh
08-06-2007, 12:17
اینم بگم که من ویندوزمو بارها عوض کردم ولی حل نشده اگه ویروس باشه که درایو Cفرمت میشه قانونا با ویندوز جدید این پیغام نباید اجرا بشه پس صد در صد ویروس نیست.

Mohsen6558
08-06-2007, 12:21
چرا ناراحت می شی من شوخی کردم
این احتمال هم هست یه ویروسی که چسبیده به یه برنامه مثلا نرو خب وقتی بعد از عوض کردن ویندوز که اونو نصب می کنی و نرو رو نصب مب کنی دوباره اجرا بشه
ویندوزتو عوض کن بعد درایورهاتو از روی سی دی نصب کن و تست کن در ضمن اگه تونستی از یه سی دی دیگه واسه نصب ویندوز استفاده کن
بعدشم پست پشت سر هم نده ویرایش کن !!!
اینقدرم بد اخلاق نباش

marco250
08-06-2007, 21:08
به نظر من شما رو سیستمت یک Worm داری. ویروس کش 'Sophos Anti-Virus' رو دانلود کن و مطابق دستورالعمل زیر موارد رو انجام بده, شاید مشکلت حل شد :

Close down all programs.
Go to Start|Programs|Sophos Anti-Virus and run the Sophos Anti-Virus program.
Select the 'Immediate' tab then select the relevant drive.
Go to Options|Configuration. Select the 'Disinfection' or 'Action' tab, (according to what is displayed in your window), select 'Infected files', select 'Delete' then click 'OK'.
Click the green 'scan' arrow, or the 'GO' button (as appropriate) to run the scan.
Delete the files. Run another scan to check it has gone.
Go back to Options|Configuration... select the 'Disinfection' or Action tab, then deselect 'Delete'. Click 'OK'.
Reboot and run a final scan to be certain it has gone.

اگر مشکلت برطرف نشد از راه زیر استفاده کن: (البته اگه ویندوزت XP هست)

Download an emergency copy of SAV32CLI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). On an uninfected Windows computer, run this file to extract the contents into a SAV32CLI folder on a medium that can be write-protected. Add any relevant IDEs to this folder and write-protect the disk (on a CD/R or CD/RW close the session).

Restart the computer in Safe Mode. Go to Start|Shut Down. Select 'Restart' from the dropdown list and click 'OK'. Windows will restart. Press F8 when you see the following text at the bottom of the screen "For troubleshooting and advanced startup options for Windows 2000, press F8". In the Windows 2000 Advanced Options Menu, select the third option 'Safe Mode with Command Prompt'.

At the infected computer, place the CD in the CD drive (D: in this example).
At the command prompt type

D:

to access the CD drive. Type:

CD SAV32CLI

Then type:

SAV32CLI -REMOVE -P=C:\LOGFILE.TXT

to remove the worm.

Before leaving Safe Mode, edit any registry entries mentioned in the worm analysis recovery instructions.

فایل SAV32CLI رو از لینک زیر دانلود کن:

vedeghe
08-06-2007, 21:16
هارد تو كامل فرمت كن

Jalal
08-06-2007, 21:53
هارد تو كامل فرمت كن

بهترین راه :13: دوست عزیز این حرکت و همه بلدن این کارا واسه اینه که به اینجا نرسه

mahe ziba
08-06-2007, 22:07
سلام بر همگي

يك برنامه 16bits دارين كه بالاي پيام ارورتوم هم گفته. در رابطه با system.exe.

جواب مايكروسافت براي رفع اين مشكل

اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pooyan.kh
09-06-2007, 09:51
والا من که از حرفای شما دوستان سر در نیاوردم اگه میشه یه کم واضح تر صحبت کنید در ضمن تا یه جاهایی کارایی رو که گفتین انجام دادم ولی افاقه نکرد

pooyan.kh
09-06-2007, 10:00
چرا ناراحت می شی من شوخی کردم
این احتمال هم هست یه ویروسی که چسبیده به یه برنامه مثلا نرو خب وقتی بعد از عوض کردن ویندوز که اونو نصب می کنی و نرو رو نصب مب کنی دوباره اجرا بشه
ویندوزتو عوض کن بعد درایورهاتو از روی سی دی نصب کن و تست کن در ضمن اگه تونستی از یه سی دی دیگه واسه نصب ویندوز استفاده کن
بعدشم پست پشت سر هم نده ویرایش کن !!!
اینقدرم بد اخلاق نباش

من ناراحت نشدم عزیزم اتفاقا از راهنماییاتم ممنونم این کارایی رو که گفتی من بارها انجام دادم ولی بازم فایده نداشت این پیغام مثله بختک افتاده به جون سیستم منه بدبخت:37: :45:

ARASH66
09-06-2007, 10:03
به نظرم ويروس يا چيزي شبيه به اين نيست !

ببين اين ارور داره ميگه كه cpu داره مواجه ميشه با يك برنامه غير قانوني !
ببينم شما ويندوزت رو از نظر قاونوي بودن با سريال و ترفند قانوني كردين ؟

pooyan.kh
09-06-2007, 10:15
به نظرم ويروس يا چيزي شبيه به اين نيست !

ببين اين ارور داره ميگه كه cpu داره مواجه ميشه با يك برنامه غير قانوني !
ببينم شما ويندوزت رو از نظر قاونوي بودن با سريال و ترفند قانوني كردين ؟

منظورتون از قانونی کردن چیه؟من ویندوزمو مثله همه کسایی که ویندوزشونو عوض میکنن عوض می کنم.فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

ebru_gundes_206
09-06-2007, 10:35
دوست عزیز من هم این مشکل رو داشتم ولی برای من بعد از دو یا سه بار فرمت هارد درایو و نصب چند نسخه مختلف ویندوز حل شد در ضمن این خطا بیشتر روی ویندوزهایی که با کرک نصب میشن اتفاق میفته مثل مدیا سنتر
مثلا اگه بعد از نصب مدیا سنتر در حالیکه Cd ویندوز داخل درایو باشه کرک رو اجرا کنی صد در صد این مشکل پیش میاد و ویندوز به صورت کامل کرک نمیشه .

ARASH66
09-06-2007, 10:48
منظورتون از قانونی کردن چیه؟من ویندوزمو مثله همه کسایی که ویندوزشونو عوض میکنن عوض می کنم.فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
دوست عزيز منظورم قانوني كردن ويندوز از كرك شده به سريال اوريجينال گفتم شايد اين كارو رو كردي اينطور شده !
به هر حال شما شايد با عوض كردن ويندوز خود از اين ورژن به يك ورژنه ديگه مشكلتون حل بشه !
راستي ويندوز xp شما ورژنش و نوعش چي بود !؟

pooyan.kh
09-06-2007, 11:55
دوست عزيز منظورم قانوني كردن ويندوز از كرك شده به سريال اوريجينال گفتم شايد اين كارو رو كردي اينطور شده !
به هر حال شما شايد با عوض كردن ويندوز خود از اين ورژن به يك ورژنه ديگه مشكلتون حل بشه !
راستي ويندوز xp شما ورژنش و نوعش چي بود !؟
ویندوزم که سرویس پک 1 هستش در ضمن من قبلا هم گفتم اکثر ویندوزا رو روی سیستمم امتحان کردم ولی فایده نداشته و این پیغام مجدد میومده.

saviss
09-06-2007, 13:21
ویندوزم که سرویس پک 1 هستش در ضمن من قبلا هم گفتم اکثر ویندوزا رو روی سیستمم امتحان کردم ولی فایده نداشته و این پیغام مجدد میومده.
سلام

mahe ziba
اینجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراه حلی روکه ماکروسافت پیشنهاد کرده نوشتن ...اینو کامل خوندید؟واجرا کردید؟

mahe ziba
09-06-2007, 14:13
با سلام مجدد

در واقع در پست قبليم سه تا لينك مايكروسافت رو دادم كه به ترتيب اگر بخونين و عمل كنين مشكلتون حل ميشه ولي مثل اينكه اصلا لينكها رو نديدين.

اين لينكها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooyan.kh
10-06-2007, 10:20
سلام

mahe ziba
اینجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراه حلی روکه ماکروسافت پیشنهاد کرده نوشتن ...اینو کامل خوندید؟واجرا کردید؟

راستشو بخواین من به این سایت سر زدم ولی ازش سر در نیاوردم میشه شما به من بگین باید چی کار کنم؟لطف میکنید این مراحلی که تو این سایت گفته شده شما به صورت فارسی و با زبان ساده تر به من بگین؟بازم ممنونم از لطفتون

esool
10-06-2007, 10:23
شما دچار تروجان kernel شدید. اگه بری توی system32 دو تا فایل به نام kernel پیدا می کنی.
منم دچارش بودم و با یک ماه تلاش مداوم بالاخره 2 روز پیش از دستش خلاص شدم.
فقط اینو بهت بگم که خیل خفنه.
نمی دونم چه طوری یک سال تحمل کردی.
اگه با کمک دوستان مشکلت حل نشده بگو تا کمکت کنم چون یه کم کار داره.

pooyan.kh
10-06-2007, 10:58
شما دچار تروجان kernel شدید. اگه بری توی system32 دو تا فایل به نام kernel پیدا می کنی.
منم دچارش بودم و با یک ماه تلاش مداوم بالاخره 2 روز پیش از دستش خلاص شدم.
فقط اینو بهت بگم که خیل خفنه.
نمی دونم چه طوری یک سال تحمل کردی.
اگه با کمک دوستان مشکلت حل نشده بگو تا کمکت کنم چون یه کم کار داره.

جدی میگی؟؟؟آره درسته چند تا فایل kernel اونجا بود لطف میکنی بهم بگی چیکار کنم تا از دستش خلاص بشم؟امیدوارم مشکلمو حل کنید...

jak_1300
10-06-2007, 11:22
خوب چرا ويروس كش نميريزي فكر كنم گفتي ويروس كش داري
ويروس كشت چيه خوب اگه كاسپر داشته باشي كلكش رو ميكنه
سعي كن آنتي ويروست رو آپديت كني بعد اسكن كن

COMING-UP-NEXT
10-06-2007, 11:38
می تونی با آنتی تروجان ها این مشکل رو حل کنی ...

همینطور بعضی از آنتی ویروس ها هم قابلیت debug کردن تروجان ها رو دارن .

موفق باشی ...

pooyan.kh
10-06-2007, 12:06
می تونی با آنتی تروجان ها این مشکل رو حل کنی ...

همینطور بعضی از آنتی ویروس ها هم قابلیت debug کردن تروجان ها رو دارن .

موفق باشی ...

من قبلا هم عرض کردم که اکثر آنتی ویروسها از جمله مکافی ، نت 32،نرتون2007 حتی آنتی تروجان هم روش نصب کردم ولی انگار نه انگار...از آقای esool میخوام که منو راهنمایی کنن آخه اطلاعاتشون در مورد این پیغام دقیق بود .من بارها با این فایل kernel برخوردم .مطمئنم که هر چی هست زیر سر این فایله..

Mohsen6558
10-06-2007, 15:00
من که از اول گفتم که ویروسه
این کارو بکن
بعد از نصب ویندوز هیچی نصب نکن فقط درایوهاتو اونم از روی سی دی بعد به اینترنت وصل شو ببین بازم اینطوری می شه ؟

esool
10-06-2007, 16:43
پویان جان من یه کم مبتدیانه توضیح میدم ناراحت نشیا می خوام شیرفهم شی.:20:
اول Start رو بزن بعد Run توی Run تایپ کن msconfig .
برو توی سربرگ Startup توی اونجا چکمارک یا همون تیک کنار kernel.exe رو بردار این کار باعث میشه که kernel دیگه لود نشه.
بعد Crtl+Alt+Delet رو بزن تو سربرگ Processes روی kernel کلیک کن و End Processes رو بزن.
حالا برو تو D:\WINDOWS\system32 دو تا فایل kernel.exe و kernel.vbs رو پاک کن.
شما با این کار به صورت دستی تروجان رو پاک کردی اما حالا بهتره که یه Antivirus که این فایل رو بشناسه یعنیBitDenfender رو بریزی اون وقت یه بار سیستمو اسکن میکنی و هر وقت خواست این Kernel لود بشه BitDenfender میپرسه که اجازه فعالیت بهش بده یا نه که شما حالشو میگیریو No رو میزنی.:21:

تا حالا شما خود تروجان رو پاک کردی اما این تروجان توی تمام فایل های htm یا همون صفحه های اینترنت کد زیر رو وارد کرده:

این کد باعث میشه که هر وقت سیستم اومد بالا این فایل Kernel هم دوباره فعال بشه.
حالا شما دو تا راه داری:
1-این که بشینی تموم فایل های htm رو با Notepad بازکنی و این کد رو از آخر همه اش برداری یعنی کاری که من با 300 تا فایل htm کردم چون برام مهم بودن اما حواست باشه که سیستم Restart نشه یا قبل این که Restart کنی فایل هایی که کدشونو پاک کردی بریزی روی CD یا به فایل zip تبدیلشون کنی چون دوباره ویندوز لود میشه و این کد به آخر تموم فایل هات اضافه میشه و ... .من پیشنهاد می کنم وقتی که این کد ها ور از روی تموم فایل هات پاک کردی اون ها رو بریز رو CD تا از خطر در امان باشی.
2-یه راه دیگه هم این که تموم فایل های htm رو پاک کنی یا بریزی روی CD و بعد سر فرصت بشینی کد های آخر فایل ها رو پاک کنی.مهم این که فایل htm روی سیستمت نباشه.
فایل های htm شامل Temporary Internet Files هم میشه اونها رو هم پاک کن.
حالا شما دیگه هیچ فایل htm روی Hard نداری بهتره که درایو ویندوزتو Format و یه ویندوز جدید بریزی.
حالا برو حالشو ببر
موفق باشی:8:

Hadi King
11-06-2007, 01:11
esool جون كسي ازت تشكر نكرد واسه زحمتي كه كشيدي كار من كه درست شد خيلي ممنون:40: :11:

reza3600
11-06-2007, 03:44
esool بابا تو دیگه کی هستی.
این همه اطلاعات رو از کجا اوردی.فکر نکنم کسی که این تروجان رو نوشته این قدر در مورد این تروجان اطلاعات داشته باشه.
به اطلاعاتمان افزودی.
ممنان

ahsanx
11-06-2007, 06:01
این تاپیک در باره این ویروس و برنامه ای برای از بین بردن اون که توسط دوست عزیز mb_danger معرفی شده . موفق باشید

adress + [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] forum.p30world.com/showthread.php?t=101263&page=3&highlight=%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1+%D8%B9%D8%AC%DB %8C%D8%A8

pooyan.kh
11-06-2007, 09:19
پویان جان من یه کم مبتدیانه توضیح میدم ناراحت نشیا می خوام شیرفهم شی.:20:
اول Start رو بزن بعد Run توی Run تایپ کن msconfig .
برو توی سربرگ Startup توی اونجا چکمارک یا همون تیک کنار kernel.exe رو بردار این کار باعث میشه که kernel دیگه لود نشه.
بعد Crtl+Alt+Delet رو بزن تو سربرگ Processes روی kernel کلیک کن و End Processes رو بزن.
حالا برو تو D:\WINDOWS\system32 دو تا فایل kernel.exe و kernel.vbs رو پاک کن.
شما با این کار به صورت دستی تروجان رو پاک کردی اما حالا بهتره که یه Antivirus که این فایل رو بشناسه یعنیBitDenfender رو بریزی اون وقت یه بار سیستمو اسکن میکنی و هر وقت خواست این Kernel لود بشه BitDenfender میپرسه که اجازه فعالیت بهش بده یا نه که شما حالشو میگیریو No رو میزنی.:21:

تا حالا شما خود تروجان رو پاک کردی اما این تروجان توی تمام فایل های htm یا همون صفحه های اینترنت کد زیر رو وارد کرده:

این کد باعث میشه که هر وقت سیستم اومد بالا این فایل Kernel هم دوباره فعال بشه.
حالا شما دو تا راه داری:
1-این که بشینی تموم فایل های htm رو با Notepad بازکنی و این کد رو از آخر همه اش برداری یعنی کاری که من با 300 تا فایل htm کردم چون برام مهم بودن اما حواست باشه که سیستم Restart نشه یا قبل این که Restart کنی فایل هایی که کدشونو پاک کردی بریزی روی CD یا به فایل zip تبدیلشون کنی چون دوباره ویندوز لود میشه و این کد به آخر تموم فایل هات اضافه میشه و ... .من پیشنهاد می کنم وقتی که این کد ها ور از روی تموم فایل هات پاک کردی اون ها رو بریز رو CD تا از خطر در امان باشی.
2-یه راه دیگه هم این که تموم فایل های htm رو پاک کنی یا بریزی روی CD و بعد سر فرصت بشینی کد های آخر فایل ها رو پاک کنی.مهم این که فایل htm روی سیستمت نباشه.
فایل های htm شامل Temporary Internet Files هم میشه اونها رو هم پاک کن.
حالا شما دیگه هیچ فایل htm روی Hard نداری بهتره که درایو ویندوزتو Format و یه ویندوز جدید بریزی.
حالا برو حالشو ببر
موفق باشی:8:
esool جون فقط میتونم بگم بابا تودیگه کی هستی؟؟پسر خوب اینارو زودتر میگفتی.من میدونستم هر چی هست زیر سر این فایل Kernel.exe هستش.من این کارایی رو که گفتی انجام دادم (البته هنوز کد فایل های HTMرو پاک نکردم)ولی الانشم دیگه اون پیغام مزاحمو نمیبینم.یعنی به نظر تو اون کارا روی فایلهای HTM لازمه؟در هر صورت نمیدونم چه طور ازت تشکر کنم.(راستی این چیزای رو که به قول خودت مبتدیانه گفتی ،حرفه ایشم مینوشتی تا ببینم فرقشون چیه؟)در هر حال ممنون...:11:

pooyan.kh
11-06-2007, 09:29
این تاپیک در باره این ویروس و برنامه ای برای از بین بردن اون که توسط دوست عزیز mb_danger معرفی شده . موفق باشید

adress + [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] forum.p30world.com/showthread.php?t=101263&page=3&highlight=%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1+%D8%B9%D8%AC%DB %8C%D8%A8

عزیزم با تشکر از لطفت ولی این آدرس باز نمیشه...

pooyan.kh
11-06-2007, 09:31
از همه دوساتانی هم که توی این مدت منو راهنمایی کردن کمال تشکر و قدر دانی رو دارم امیدوارم بتونم جبران کنم...

esool
11-06-2007, 10:29
esool جون فقط میتونم بگم بابا تودیگه کی هستی؟؟پسر خوب اینارو زودتر میگفتی.من میدونستم هر چی هست زیر سر این فایل Kernel.exe هستش.من این کارایی رو که گفتی انجام دادم (البته هنوز کد فایل های HTMرو پاک نکردم)ولی الانشم دیگه اون پیغام مزاحمو نمیبینم.یعنی به نظر تو اون کارا روی فایلهای HTM لازمه؟در هر صورت نمیدونم چه طور ازت تشکر کنم.(راستی این چیزای رو که به قول خودت مبتدیانه گفتی ،حرفه ایشم مینوشتی تا ببینم فرقشون چیه؟)در هر حال ممنون...:11:

من چون خودم گرفتار این تروجان بودم توی سایت های مختلف دنبالش گشتم (از جمله همین پی سی خودمون) تا راه حلشو پیدا کنم.
قابل شما دوستای عزیزو نداشت.
پویان جان اگه کارت راه افتاده که دیگه نمی خواد کد ها رو پاک کنی ولی اگه دوباره اومد بدون که مال همین کدهاست.
قربون همتون :20:

pooyan.kh
12-06-2007, 10:00
من چون خودم گرفتار این تروجان بودم توی سایت های مختلف دنبالش گشتم (از جمله همین پی سی خودمون) تا راه حلشو پیدا کنم.
قابل شما دوستای عزیزو نداشت.
پویان جان اگه کارت راه افتاده که دیگه نمی خواد کد ها رو پاک کنی ولی اگه دوباره اومد بدون که مال همین کدهاست.
قربون همتون :20:
خدمت Esool جان گل گلاب خودمون عرض کنم که...من دیروز این تروجان رو از طریق راههایی که گفتی غیر فعالش کردم و دست آخر هم به صورت دستی پاکش کردم ولی بازم از رو نرفت اصلا توی کامپیوتر من جا خشک کرده .:4: یک ساله جای گرمو نرمی پیدا کرده حالا حالاها دل نمیکنه از ما...:31: خلاصه منم اومدم 300،400 تا فایل htm رو از دیروز صبح تا دیشب از تو درایو هام سرچ کردمو کدها رو از آخرشون برداشتمو دست آخرم سیو می کردم تا امروز و تا الان نه خبری از مهمون یک سالمونه و نه خبری از پیغامش...اگه این بارم بیاد خداییش اعصاب ضعیف میزم کامپیوترمو خورد میکنم تا اون kernele نامردم باهاش نابود بشه... :9: :24:

pooyan.kh
12-06-2007, 10:29
در ضمن از طریق سایت گوگل در باره این تروجان سرچ کردم و دست آخر هم این سایتها هم به کارم اومدن پیشنهاد میکنم شما هم از اینها دیدن کنید

Hot_birds
13-06-2007, 09:19
اي ول بابا Esool
خيلي جالب بود
دمت گرم
تونستم پاكش كنم

ahsanx
14-06-2007, 04:44
دوستان عزیز هر کس این مشکل رو داره با این نرم افزار میتونه اونو از بین ببره همونطور که گفتم این برنامه توسط دوست عزیز MB_Danger در تاپیکی معرفی شده که من خودم از اون استفاده کردم و مشکلم حل شد این آدرس تاپیک

و این هم آدرس نرم افزار با حجم 12 کیلو بایت که بعد از دانلود اونو از حالت زیپ بیرون بیارید و اجرا کنید بعد از چند ثانیه برای همیشه از دست این ویروس راحت میشین
دانلود با حجم 12 کیلو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من درست نمیدونم چطور باید لینک بزارم اگه گذاشتنم اشتباهه منو ببخشین . موفق باشید

pooyan.kh
14-06-2007, 09:59
دوستان عزیز هر کس این مشکل رو داره با این نرم افزار میتونه اونو از بین ببره همونطور که گفتم این برنامه توسط دوست عزیز MB_Danger در تاپیکی معرفی شده که من خودم از اون استفاده کردم و مشکلم حل شد این آدرس تاپیک

و این هم آدرس نرم افزار با حجم 12 کیلو بایت که بعد از دانلود اونو از حالت زیپ بیرون بیارید و اجرا کنید بعد از چند ثانیه برای همیشه از دست این ویروس راحت میشین
دانلود با حجم 12 کیلو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من درست نمیدونم چطور باید لینک بزارم اگه گذاشتنم اشتباهه منو ببخشین . موفق باشید

با سلام...
دوست عزیز این که فرمتش زیپ نیست؟؟؟ وقتی سیو میشه یه فایل ناشناختس اینم اسمشه ANV.7z

Mohsen6558
14-06-2007, 14:31
با Winrar از حالت فشرده درش بیار توش دوتا فایل Reamme.txt And Anti Navid Virus.exe

ahsanx
15-06-2007, 04:46
همون طور که جناب mohsen6558 گفتن باید با winrar بازش کنی و فایل Anti Navid Virus.exe رو اجرا کنی.موفق باشی

fazilat1385
15-06-2007, 08:52
دوست عزيز تاريخ سيستمت رو هم چك كن ببين درسته . شايد بخندي ولي ضرر نداره حتما اينو چك كن

Mohsen6558
15-06-2007, 09:00
دوست عزيز تاريخ سيستمت رو هم چك كن ببين درسته . شايد بخندي ولي ضرر نداره حتما اينو چك كن
دوست عزیز اینکه شما گفتی مشکلی رو حل نمی کنه که ایشون نمی تونه از حالت فشرده خارج کنه اگر هم منظورت کس دیگه ای بود باید نقل قول می کردی
در ضمن روش شما برای مواقعی کاربرد داره که برنامه قفل داره نه واسه برنامه ای که یکی از دوستان خودمون نوشته که ؟

pooyan.kh
15-06-2007, 10:54
دوست عزیز اینکه شما گفتی مشکلی رو حل نمی کنه که ایشون نمی تونه از حالت فشرده خارج کنه اگر هم منظورت کس دیگه ای بود باید نقل قول می کردی
در ضمن روش شما برای مواقعی کاربرد داره که برنامه قفل داره نه واسه برنامه ای که یکی از دوستان خودمون نوشته که ؟

دوست عزیز من این برنامه رو اجرا کردم و یه دور هم با این برنامه اسکن کردم در ضمن من قبلا این فایل هارو به صورت دستی پاک کرده بودم...الان چند روزی هست که این پیغام لعنتی و فایلهاش برنگشتن هنوز و من از شرشون فعلا راحتم
واقعا خیلی عجیب بود ویروسی که نمیشد نام ویروس رو روش گذاشت و یا تروجانی که نمیشد نام تروجان رو بهش داد ولی آخه پس این چی بود که حتی معروف ترین آنتی ویروسهای جهان هم از پس پاک کردنش بر نمیومدن؟:18: :41:

Mohsen6558
15-06-2007, 10:58
دوست عزیز چیز زیاد عجیبی نیست
الان خود شما هم اگه برنامه نویسی بلد باشی می تونی یه ویروس بنویسی آنتی ویروسها هم که کامپیوتر مردم رو کنترل نمی کنن که ببینن کی داره ویروس می نویسه
به همین دلیل ویروس شما قابل شناسایی برای بهترین آنتی ویروسها هم نخواهد بود!!!
در ضمن یادت می اد من اولش گفتم که این ویروسه گفتی صد در صد ویروس نیست چون ویندوزمو عوض کردم بازم اومد؟؟ من گفتم به فایل هات پیوست شده و شما با باز کردن یه فایل دوباره اونو اجرا می کنی (همین اوایل تا پیک هست) حالا به حرف من رسیدی؟
تجربه یه چیز دیگه است

pooyan.kh
15-06-2007, 14:41
دوست عزیز چیز زیاد عجیبی نیست
الان خود شما هم اگه برنامه نویسی بلد باشی می تونی یه ویروس بنویسی آنتی ویروسها هم که کامپیوتر مردم رو کنترل نمی کنن که ببینن کی داره ویروس می نویسه
به همین دلیل ویروس شما قابل شناسایی برای بهترین آنتی ویروسها هم نخواهد بود!!!
در ضمن یادت می اد من اولش گفتم که این ویروسه گفتی صد در صد ویروس نیست چون ویندوزمو عوض کردم بازم اومد؟؟ من گفتم به فایل هات پیوست شده و شما با باز کردن یه فایل دوباره اونو اجرا می کنی (همین اوایل تا پیک هست) حالا به حرف من رسیدی؟
تجربه یه چیز دیگه است

آخه اون موقع که شما گفتی ویروسه ،دلیل قانع کننده ای نداشتی که من باور کنم ویروسه بعدم خودمم شناخت کافی روش نداشتم غیر از شما هم خیلیها به من گفته بودن ویروسه و شما اولیش نبودین.در ضمن شما گفتین این ویروس از طریق یه برنامه از روی هارد منتشر میشه و این در صورتی که این ویروس(یا هر چی اسمش هست)طی تحقیقاتی که کردم 100 در 100 از طریق اینترنت و سیو کردن صفحات سایتها منتشر میشه...
در هر صورت ممنون به خاطر راهنماییاتون:11:

Mohsen6558
16-06-2007, 14:52
شما گفتی ویندوز رو عوض کردم من گفتم چسبیده به یه فایل نرو رو هم مثال زدم حالا نرو نبود Html بود هدف من که تغییر نمی کنه نه ؟
خوشحالم که از شرش را حت شدی همزمان با شما یکی از دوستای ما هم این مشکلو پیدا کرد که اونم حل شد

nima tavakoli
17-06-2007, 12:47
ببین عزیزم چون داری از ایکی پی استفاده می کنی ایکس پی 32 بیتی(98 :16بیتی و ویستا 64 بیتی)می تونی با دستور سی ام دی از فرامین ران ویندوز به حالت 16 در بیاری اون وقت مشکلت حل می شه در غیر این صورا هاردت اگر کاملا فرمت کنی درست میشه (اگر هار فرمت کردی درست نشد این احتمال داره که یکی از قطعات سخت افزاریت 16 بیتی باشه که در اون صورت فقط باید با سی ام دی حالت ویندور 16 بیتی کنی )

nima tavakoli
17-06-2007, 12:48
ببین عزیزم چون داری از ایکس پی استفاده می کنی ایکس پی 32 بیتی(98 :16بیتی و ویستا 64 بیتی)می تونی با دستور سی ام دی از فرامین ران ویندوز به حالت 16 در بیاری اون وقت مشکلت حل می شه در غیر این صورا هاردت اگر کاملا فرمت کنی درست میشه (اگر هار فرمت کردی درست نشد این احتمال داره که یکی از قطعات سخت افزاریت 16 بیتی باشه که در اون صورت فقط باید با سی ام دی حالت ویندور 16 بیتی کنی )

ahsanx
18-06-2007, 05:17
ببین عزیزم چون داری از ایکس پی استفاده می کنی ایکس پی 32 بیتی(98 :16بیتی و ویستا 64 بیتی)می تونی با دستور سی ام دی از فرامین ران ویندوز به حالت 16 در بیاری اون وقت مشکلت حل می شه در غیر این صورا هاردت اگر کاملا فرمت کنی درست میشه (اگر هار فرمت کردی درست نشد این احتمال داره که یکی از قطعات سخت افزاریت 16 بیتی باشه که در اون صورت فقط باید با سی ام دی حالت ویندور 16 بیتی کنی )

دوست عزیز با برنامه ای که معرفی شده به راحتی مشکل رفع میشه و هیچ قطعه سخت افزاری مشکل نداره چندین نفر از این برنامه استفاده کردن و مشکلشون حل شده . این ویروس چند فایل با قابلیت برگشت یعنی اگه دیلیت کنی دوباره بر میگرده , تو پوشه system 32 کپی میکنه که باید اونها رو پاک کنی . موفق باشی

pooyan.kh
18-06-2007, 10:06
دوست عزیز با برنامه ای که معرفی شده به راحتی مشکل رفع میشه و هیچ قطعه سخت افزاری مشکل نداره چندین نفر از این برنامه استفاده کردن و مشکلشون حل شده . این ویروس چند فایل با قابلیت برگشت یعنی اگه دیلیت کنی دوباره بر میگرده , تو پوشه system 32 کپی میکنه که باید اونها رو پاک کنی . موفق باشی

با سلام...
آقا احسان درست میگن من این فایلارو پاک کردم (حالا یا به صورت دستی یا از طریق همون برنامه)الان حدود یک هفتس که نه از اون پیغام مزاحم خبریه و نه از فایلاش.نمی دونین چقدر بابت این موضوع خوشحالم .آخه خیلی وقت بود که این ویروس یا تروجان یا هر کوفتی که هست رو سیستمم جا خشک کرده بود...الان سیستمم پاکه پاکه:31:

best64god
09-10-2007, 11:10
از همه شما دوستان متشكرم ماهم بريم دنبال از بين بردن...

pooyan.kh
10-10-2007, 11:24
این تایپیک هنوز اینجاست؟؟؟یادش بخیر چه ویروس خفنی بود...چه روزایی که با این ویروس لعنتی سر نکردم.خوشبختانه الان یه چهار پنج ماهی میشه که از دستش راحت شدم.همشم ممنون دوستای گلم هستم

jak_1300
10-10-2007, 12:37
ويروسه چي بود بگو ما هم بدونبم