PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخام یه فروم بسازم عین p30world

behnam_tr
07-06-2007, 20:01
:11:سلام

میخام یه فروم بسازم لطفا یکی از سیر تا پیاز بگه که چکار باید بکنم

ممن.ن:11::40:

Mohsen khan
08-06-2007, 07:00
بايد متناسب با نيازتون از 50 تا 100 مگا بايت هاست بخريد
بعد بايد سيستم انجمن را انتخاب كنيد
رايگان باشه يا پولي
سيستم انجمن پي سي ورد پوليه
ولي نسخه هاي رايگان خيلي خوبي هم داريم
بعد سيستم را نصب مي كنيد و
تمام

behnam_tr
08-06-2007, 11:06
یعنی چی سیستم انجمن را انتخاب کنیم.ممن.ن میشم یه کم توضیح بدبد....

LOVEMT
08-06-2007, 11:52
دوست عزیز نمیخام ناراحتتنون بکنم ولی شما باید اینقدر تجربه پیدا کنید تا یه فورم بستزیذ
بای بگم که هیچ کار فنی نداره ها ولی تجربه لازمه کار یه مدیر انجمن هست ..

پی سی ما از سیستم vBulletin Version 3.6.5 استفاده میکنه که میتونی بخری و لذت ببری
ولی میتونی از سیست های رایگان MyBB و PHPBB و SMF هم استفاده کنی .

اگه مشکلی بود ما در خدمتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behnam_tr
08-06-2007, 12:02
حالا اینی که میگی vBulletin Version 3.6.5 باید از کجا بخرم.لطفا معرفی کنید.ضمنا درسته که من تجربه ندارم ولی یه روزی شما هم نداشتید.....!!؟؟

__Genius__
08-06-2007, 12:03
حواست جمع فقط اگه vbulletin نال شده بریزی بفهمن کل هاست رو میخوابونن .

LOVEMT
08-06-2007, 12:53
vBulletin Version 3.6.5 باید از کجا بخرم
ببین سوپر مارکتی محلتون نداره نداشت سبزی فروشه دیگه داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونی از سایت اصلی بخری فکر کنم کمترین قیمتی هم داشته باشه 28 دلار باشه ..

ضمنا درسته که من تجربه ندارم ولی یه روزی شما هم نداشتید.....!!؟؟

درسته ولی ما زمانی که خیلی بیتجربه بودیم هوای ساخت فورم نبودیم حالا هم نیستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکلی بود میتونی با من تماس (ymsgr:sendim?mahdi_x1) بگیری

my friend
08-06-2007, 17:43
لیسانس یه ساله 80 دلار و مادام العمرش 160 دلار هست.
vBulletin.com

Mohsen khan
08-06-2007, 17:47
قيمتش 160000 تومنه
ولي بهتره از همين برنامه هاي رايگان شروع كني
خيلي هم خوبه و خوب جواب مي ده
بعدا كه كارت گرفت مي توني بري تبديل كه به همين نسخه پي سي ورد

LOVEMT
08-06-2007, 21:22
قيمتش 160000 تومنه

درسته من هم پرسیدم این توریه انگار اخه من به عنوان یک ایرانی فقط جای میرم که از " Free " استفاده شده باشه
برا همین هیچ وقت دو رو ور vBulletin نرفتم فقط همون های که گفتم مخصوصا MyBB

J A V I D
08-06-2007, 21:27
پي سي وردم يه روزي از اين برنامه هاي رايگان استفاده مي كرد براي انجمن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

amir abbas
08-06-2007, 21:30
شما بهتره برای شروع کار از یک نرم افزار رایگان شروع کنی چون هزینه کردن برای سایت در اول کار منطقی نیست و طبیعتا شما بازدید کننده زیادی نخواهید داشت. ولی بعد از اینکه ترافیک سایتتون زیاد شد میتونید ارتقا بدید به VB
اگر وی بی رو خریداری کنید همراهش یه کانورتر هست که فکر کنم اسمش impex باشه. با استفاده از اون میتونید خیلی راحت دیتابیس اون سیستمتون رو به VB تبدیل کنید
تا اونجا یی که من می دونم تمامی سیستم های SMF , myBB , phpbb رو این کانورتر ساپورت میکنه

LOVEMT
09-06-2007, 02:11
پي سي وردم يه روزي از اين برنامه هاي رايگان استفاده مي كرد براي انجمن !
ما که اون موقه ها نبودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما بهتره برای شروع کار از یک نرم افزار رایگان شروع کنی چون هزینه کردن برای سایت در اول کار منطقی نیست و طبیعتا شما بازدید کننده زیادی نخواهید داشت. ولی بعد از اینکه ترافیک سایتتون زیاد شد میتونید ارتقا بدید به VB
اگر وی بی رو خریداری کنید همراهش یه کانورتر هست که فکر کنم اسمش impex باشه. با استفاده از اون میتونید خیلی راحت دیتابیس اون سیستمتون رو به VB تبدیل کنید
تا اونجا یی که من می دونم تمامی سیستم های SMF , myBB , phpbb رو این کانورتر ساپورت میکنه

از توضیحات در مورد impex ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behnam_tr
26-06-2007, 08:41
از نظرات و راهنمایی تمام دوستان عزیز کمال تشکر را دارم ولی باید بگم منصرف شدم البته فعلا.........

Creeping Death
26-06-2007, 20:45
چرا منصرف شدی؟

اگه می خوای مثل p30 بسازی برو هاست بخر بعد mybb نصب کن .قالب vb هم داره . میشه دقیقا مثل همینجا. رایگانم هست.

merlin69
27-06-2007, 17:00
نری vBulletin بخری ها
واقعا پشیمون می شی
نه به خاطر اینکه مشکلی داشته باشه ها ، نه! فقط به خاطر اینکه phpbb 3 از vBulletin هم توپ تره
فقط باید چند وقت صبر کنی تا نسخه کاملا فارسی شدش گیرت بیاد
بعد برو حالشو ببر

alishahbazi
27-06-2007, 17:17
چرا منصرف شدی؟

اگه می خوای مثل p30 بسازی برو هاست بخر بعد mybb نصب کن .قالب vb هم داره . میشه دقیقا مثل همینجا. رایگانم هست.

سلام دوستان عزیز P30World ::5: :5:

جناب Creeping Death در صورت امکان در مورد مطلب فوق اطلاعات بیشتری را به بنده بدهید.
ممنون میشوم .
آدرس ایمیل من :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکرات فراوان (علی شهبازی)

مولا علی (ع ) میفرمایند : هرگز در مورد چیزی که بدان علم نداری سخن مگو

mohammadflash2006
27-06-2007, 17:52
ممنون استفاده کردیم!

my friend
27-06-2007, 19:04
نری vBulletin بخری ها
واقعا پشیمون می شی
نه به خاطر اینکه مشکلی داشته باشه ها ، نه! فقط به خاطر اینکه phpbb 3 از vBulletin هم توپ تره
بعد برو حالشو ببر
اولین باره که VB رو با یه سیستم دیگه مقایسه میکنن!

behnam_tr
28-06-2007, 19:25
نری vBulletin بخری ها
واقعا پشیمون می شی
بعد برو حالشو ببر

:10:خوب آقا مرلین این قالب که میگی از کجا باید گیر بیارم آیا سایتی رو میشناسی که سرویس بده یا اسکریپت این قالب رو از کجا میتونم گیر بیارم.مر30 از راهنماییهات:11:

SALMAN_LOOLOO
29-06-2007, 09:25
سلام دوستان اگه كسي فارسي اين ورژن از Vbulletin رو داره به من هم بده ....

Vbulltin 3.6.7
Mer30

merlin69
03-07-2007, 21:38
:10:خوب آقا مرلین این قالب که میگی از کجا باید گیر بیارم آیا سایتی رو میشناسی که سرویس بده یا اسکریپت این قالب رو از کجا میتونم گیر بیارم.مر30 از راهنماییهات:11:

من منظورت رو از قالب متوجه نشدم
اگه phpbb3 رو می خوای یه سر به سایتش بزن
تا این لحظه rc2 اومده و فک کنم چند روز دیگه نسخه نهایی هم بیاد
فارسیشم نصفه و نیمه اومده
وقتی نسخه نهایی بیاد هم فایل هایی فارسی سازی و هم قالب های قشنگ براش میاد
پس منتظر باش (مثل من)

hosseintdk775
03-07-2007, 22:27
قيمتش 160000 تومنه

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
دوست عزيز همانطور كه دوستان فرمودند بهتر است از سيستم رايگان استفاده بكنيد همين انجمن p30world و يا مجيد آنلاين يك زماني از انجمن رايگان phpbb استفاده مي كردند كه بعدا به vb ارتقاء دادند.

ifu
07-07-2007, 14:32
سلام
بهترین راه برای شما دوست عزیز:
با استفاده از این سایت می تونید یک انجمن رایگان با امکانات خوب بسازید »
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com

ifu
07-07-2007, 14:34
با سلام
چرا اینجوری شد؟؟ به جای ستاره ها این کلمه را وارد کن ( در بین هر کلمه فاصله وارد شده ):

m a g h s a d

merlin69
08-07-2007, 13:58
بازم من روی حرف خودم تاکید می کنم
نسخه جدید phpbb تقریبا تمام امکانات vb رو داره
در بعضی جاها حتی قوی تر هم هست
با استفاده از هک هایی هم که براش ساخته می شه و خیلی زیاد هم هست می تونی یه انجمن کامل بسازی که از vb هم بهتر باشه

armin321
08-07-2007, 17:44
اقا این vb مگه چی داره بعضی ها دنبالش هستن و پول بابتش میدن؟؟
مگه phpbb مشکل داره؟؟؟

با کدوم فروم ساختن راحت تره؟
یا اصلا سوالم از پایه مشکل داشت و اصلا سخت نیست

Mohsen khan
09-07-2007, 08:15
اقا این vb مگه چی داره بعضی ها دنبالش هستن و پول بابتش میدن؟؟
مگه phpbb مشکل داره؟؟؟

با کدوم فروم ساختن راحت تره؟
یا اصلا سوالم از پایه مشکل داشت و اصلا سخت نیست
خوب وي بي امكانات خيلي زيادي داره
دليلش هم همينه
در خيلي از جاها ،‌ خيلي كنترل بر روي موضوعات ، كاربران ،‌كل انجمن و .. داريد
ولي phpbb بايد يك سري هك و مد روش نصب كرد تا كامل بشه
هر چند نسخه 3 اون خيلي پيشرفت كرده
براي شروع همين phpbb كافيه
بعدا كه انجمن پاگرفت راحت مي شه تبديل كرد به وي بي
همين پي سي ورد هم اولش phpbb بود
بعد تبديل شده به وي بي

ifu
10-07-2007, 12:40
آقا چرا خودتونو خسته میکنید فعلا برای اول راه ساختن یه انجمن مجانی در سایتیه که معرفی کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (بدون لاین)
بعد که انجمنهای ایشون حرفه ای شد بره با phpbb این جور نرم افزارها یا بره پول خرج کنه حرفه ایشو مثل همین سایت درست کننند به همین راحتی نیست که انجمن ساختن ، یه 4-5 نفر آدم ، با اطلاعات عمومی زیاد میخواد که بتونه به سوالات اعضا جواب بده

hosseintdk775
10-07-2007, 12:50
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
نه دوست عزيز سايت هايي كه انجمن رايگان مثل وبلاگ ارائه مي دهند به درد نمي خورند.

AliRezaRezaAli
03-09-2007, 14:12
بايد متناسب با نيازتون از 50 تا 100 مگا بايت هاست بخريد
بعد بايد سيستم انجمن را انتخاب كنيد
رايگان باشه يا پولي
سيستم انجمن پي سي ورد پوليه
ولي نسخه هاي رايگان خيلي خوبي هم داريم
بعد سيستم را نصب مي كنيد و
تمام

agha man mikham ye anjomane rayegan doorost konam mishe yeki baram zahmatesho bekesh
ya rahnamaye ghadam be ghademesh ro dar ektiaram brzareh

amin2000
04-09-2007, 18:42
من میخوام یه مجانی باوبلیشن بسازم چیکا کنم
شما هم کاری نداشته باشید که بلدم یا نه

soleares
05-09-2007, 11:29
به نظر من وی بولتین از تمام برنامه های انجمن ایمن تره و البته با امکانات بالایی که داره هر کسی ازش راضیه ...

در ضمن یک ساله لایسنس (لیسانس) 85 دلار هست ..
ولی بهتره برای شروع از برنامه رایگانی مثل phpbb استفاهد کنی.

در ضمن آخرین نسخه وی بولتین هم 3.6.8 هست.

dr-ali
18-11-2007, 22:03
ابتدا یه مقدمه کوچولو بگم که من و چند تا از دوستانم و تعدادی دیگه که حداکث50 نفر میشدیم در یک انجمن اینترنتی خاص سالها عضو بودیم و خیلی هامون هم به این وسیله باهم دوستهای خوبی شده بودیم و در خارج از فضای مجازی باهم ارتباط داشتیم و داریم , البته تعداد بیشتری هم بعلت زندگی در شهرستانها و حتی خارج نمیشد همدیگر رو ببینن و تنها راه ارتباطیمون همین انجمن بود! تا اینکه مدیر سایت و فروم به سرش زد و قهر کرد و فروم رو تعطیل و ما ها رو آواره :41:

-برم سر اصل مطلب که هیچی در مورد ساختن فروم اینترنتی نمیدونم :
-من قصد ندارم انجمنی که ایجاد میکنم حتما رایگان ایجاد بشه و خدمات خوبی نداشته باشه
-حتما دامنه ir یا com باشه با سرویس دهنده خوب که در صورتی خرابی بشه از بک آپ استفاده کرد و سالهای سال این انجمن باقی بمونه
-این انجمن حداکثر 100 عضو دایم داره و خواهد داشت و بیشتر نمیشه
-شکلش و تم انجمن رو چیکار کنم
-کاملا از زبان فارسی پشتیبانی کنه
چیزهای بیشتر رو شما بگید که چی کار کنم چون من چیز بیشتری نمیدونم ! فقط با زبون ساده و باشماره گذاری اصول دقیق و نیازها رو کامل بگید که فوری راهش بندازم مثلا اینجوری بگید
1)میری از فلان شرکت سرویس دهنده که هم ارزون هست و هم خوب این فضا و دامنه رو میخری
2) این لینک رو میخونی
3) این کار رو میکنی
و غیره.....
با تشکر از شما:11:

soleares
19-11-2007, 06:09
ابتدا یه مقدمه کوچولو بگم که من و چند تا از دوستانم و تعدادی دیگه که حداکث50 نفر میشدیم در یک انجمن اینترنتی خاص سالها عضو بودیم و خیلی هامون هم به این وسیله باهم دوستهای خوبی شده بودیم و در خارج از فضای مجازی باهم ارتباط داشتیم و داریم , البته تعداد بیشتری هم بعلت زندگی در شهرستانها و حتی خارج نمیشد همدیگر رو ببینن و تنها راه ارتباطیمون همین انجمن بود! تا اینکه مدیر سایت و فروم به سرش زد و قهر کرد و فروم رو تعطیل و ما ها رو آواره :41:

-برم سر اصل مطلب که هیچی در مورد ساختن فروم اینترنتی نمیدونم :
-من قصد ندارم انجمنی که ایجاد میکنم حتما رایگان ایجاد بشه و خدمات خوبی نداشته باشه
-حتما دامنه ir یا com باشه با سرویس دهنده خوب که در صورتی خرابی بشه از بک آپ استفاده کرد و سالهای سال این انجمن باقی بمونه
-این انجمن حداکثر 100 عضو دایم داره و خواهد داشت و بیشتر نمیشه
-شکلش و تم انجمن رو چیکار کنم
-کاملا از زبان فارسی پشتیبانی کنه
چیزهای بیشتر رو شما بگید که چی کار کنم چون من چیز بیشتری نمیدونم ! فقط با زبون ساده و باشماره گذاری اصول دقیق و نیازها رو کامل بگید که فوری راهش بندازم مثلا اینجوری بگید
1)میری از فلان شرکت سرویس دهنده که هم ارزون هست و هم خوب این فضا و دامنه رو میخری
2) این لینک رو میخونی
3) این کار رو میکنی
و غیره.....
با تشکر از شما:11:
چه سرنوشت سوزناکی !!

پس همون وی بولتین رو بخر خواستی پی ام بده بهم.
دامنه رو هم اگه خواستی بازم بهم پی ام بده.
عضویت رو هم می تونی بعد از عضو شدن این 100 تا عضو ببندید
در سایت رسمی وی بولتین به راحتی می تونی قالب پیدا کنی ولی باید فارسیش کنی.

پس با من تماس بگیر.
saman.rasouli [at] gmail.com