PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توليد اولين محيط برنامه نويسي ساخت ايران

satttanism
07-06-2007, 17:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اولين نرم افزار برنامه نويسي به نام PERSiXدر کشور توليد شد که تحول مهمي در دنياي نرم افزار به شمار مي رود.
به گزارش خبرنگار جام جم ؛ کسري نوايي ، مدير عامل شرکت توليد کننده در رابطه با اين طرح اظهار کرد: PERSiXيک محيط برنامه نويسي است که شامل ايده ها، ابزارها و روشهاي نويني براي توليد نرم افزارهاي مختلف است.
امکانات نوين اين محيط برنامه نويسي ، بويژه در توليد نرم افزارهاي مبتني بر پايگاه هاي داده ، توتال سيستم ها و سيستم هاي ERPموثر خواهد بود.
در واقع PERSiXاولين نرم افزار زيرساختي ايراني و از نوع محيطهاي برنامه نويسي به شمار مي رود، چرا که متاسفانه فعاليت هاي نرم افزاري در کشور ما (و البته در بسياري از کشورهاي ديگر جهان) به توليد نرم افزارهاي کاربردي ، با سفارش کارفرما محدود بوده است.

Bl@sTeR
23-06-2007, 12:17
ايرانيان موفق شدند يك محيط نرم افزار فارسي با نام پرسيس بسازند
قابليت ساخت انواع نرم افزار به زبان فارسي را داراست
تبريكات ويژه خدمت اين عزيزان
به خاطر گل روي feizكه من به ايشون نميدونم چرا افيز ميگم
اين خبر به نقل از گروه دانش شبكه راديويي جوان ميباشت:31:

ehsan30
23-06-2007, 16:21
سلام
ممنون از شما ، ولی خبر قدیمی هستش فکر کنم که 2 هفته پیش یا بیشتر بود
که در ضمیمه کلیک جام جم مصاحبه ای را با مدیران این گروه انجام داده بود و جالب بود واقعا دمشون گرم.
خسته شده بودیم از بس با vb کار کردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بای

doyenboof
23-06-2007, 21:10
سلام
که در ضمیمه کلیک جام جم مصاحبه ای را با مدیران این گروه انجام داده بود و جالب بود واقعا دمشون گرم.
خسته شده بودیم از بس با vb کار کردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بای

تایید میشه:31:
:31:

Bl@sTeR
07-07-2007, 12:22
سلام
بای
عزيز جون من اين خبر رو زودتر از جام جم نوشته بودم اينجا ولي بنا به سوءتفاهمات پيش آمده رفت تو ترش
خييييييييييييييييييلي زود تر از جام جم بود به جان ....:21:

Behroooz
07-07-2007, 14:15
يعني دستورات بايد فارسي نوشته بشه؟