PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز رستارت میشه؟؟؟؟؟؟

رابین هود
07-06-2007, 12:40
چند روزیه که ویندوزم مرتبط رستارت میشه
گفتم شاید مشکل فن cpu باشه ولی دیدم فقط وقتی ویندوز بالا میاد رستارت میشه
بعضی وقتا حتی مهلت کپی یه فایل کوچیک هم نمیده بعضی وقتا هم تا 2 روز رستارت نمیشه
ویروس نداره مطمئن هستم
یه مدت پیغام engine میداد که درستش کردم ولی هنوز هم روی ویندوز رستارت میشه
نمیدونم چیکار کنم
اطلاعات مهم روش دارم اوراکل و برنامه های تحت اوراکل دارم که نمیتونم به این راحتی دوباره ویندوز پاک کنم و نصب کنم
لطفا راهنمایی کنید چی کار میتونم انجام بدم

sirad
07-06-2007, 13:46
دوست عزيز
احتمال اينكه سيستم شما ويروسي شده باشد هست لطفا با يك آنتي ويروس خوب و قوي اقدام به رفع مشكل نماييد

sinajon
07-06-2007, 15:47
پاورت را عوض كن:41: :20:

ahsanx
09-06-2007, 06:47
دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از بالا رفتن دمای سی پی یو هست و کامپیوتر برای محافظت از سی پی یو ری استارت

میشه . شما اگه مطمئنی که فن سالمه و درست سر جاشه , ببین در تنضیمات بایوس دمای بحرانی برای سی پی یو

دستکاری نشده ؟ در ضمن بد نیست که رم رو بیرون بیاری و تمیز کنی . من قبلا این مشکلو با یه کامپیوتر داشتم که با

برگرداندن تنضیمات بایوس به default مشکلم حل شد . موفق باشی

رابین هود
09-06-2007, 07:36
با اینکه امتحان کردم این موارد رو ولی باز هم برای اینکه کاملا مطمئن بشک فرمایشات دوستان رو بررسی میکنم .
امیدوارم فرجی بشه:42:

رابین هود
09-06-2007, 07:39
دوست عزيز
احتمال اينكه سيستم شما ويروسي شده باشد هست لطفا با يك آنتي ويروس خوب و قوي اقدام به رفع مشكل نماييد

وقتی مهلت نصب و کپی هیچ برنامه ای نمیده میشه راهنمایی کنید چطوری آنتی ویروس نصب کنم و اقدام به خذف ویروس کنم (البته اگه ویروسی باشه؟؟؟؟)
لطفا راهنمایی کنید!!!:41:

sirad
09-06-2007, 14:40
دوست خوبم
ميتوني با انتي ويروس NUD32 در حالت Safe Mode اين كار را بكني
ضمنا آنتي ويروسهايي هم هستند كه بدون نياز به سيستم عامل فضاي هارد را بررسي و ويروس كشي مي كنند
نمونه ان هم در يك سي دي كه توسط P30world عرضه شده موجود است . تحت عنوان نرم افزارهاي عيب يابي

meysam-OK
10-06-2007, 20:49
هاردت رو ببر يه جا برات ويروس کشي کنن
اگه بعدش ويندوزت امد با لا برو حالشو ببر
اگر هم نيومد بالا تنبلي رو بزار کنار يه ويندوز عوض کن

javad2625
10-06-2007, 23:59
ببين رابين هود عزيز
اين مشكليه كه نميشه علتشو به اين راحتي پيدا كرد. معمولاً هم علت سخت افزاري داره نه نرم افزاري. اگه ويروس بخواد ريستارت كنه، معمولاً قبل از ريستارت يه علامتي، چيزي ميده بهت. يا مثلاً ويندوز رو Log off مي كنه بعد ريستارت مي كنه اما ريستارتي كه بدون هيچ هشدار قبلي باشه معمولاً‌ ناشي از ايراد سخت افزاريه . خود من هم همين مشكلو داشتم از هر كسي هم مي پرسيدم يه نظري ميداد. يكي ميگفت از رم هست يكي مي گفت از پاور هست يكي مي گفت از هارده . بالاخره رفتم دادم يه جا، گفتم مشكلم اينه و نميشه تشخيص داد عيبش چيه. باهاش قرار گذاشتم كه پاورو عوض كنه، ببرم دو روز دستم باشه اگه مشكل حل شد كه هيچ اگه نشد پاور رو بيارم يه چيز ديگه رو عوض كنه. و بالاخره هم با عوض كردن رم مشكل حل شد.

حالا شما اولين كاري كه مي كنيد روي My Computer‌ راست كليك و مراحل زير رو طي كنيد:
Properties> Advanced> Startup: Settings
در اونجا گزينه Automatically restart رو غير فعال كنيد. از اين به بعد به جاي ريستارت شدن،‌علائم ديگري مشاهده خواهيد كرد. مثلاً اين ارور: Physical Memory Dump كه اگه اين ارور رو بده احتمال زياد ايراد از رم هست اما اگه باز هم ريستارت بشه به احتمال قوي از پاور هست.

نهايتاً چاره اي جز مراجعه به يك متخصص سخت افزار نخواهيد داشت. در ضمن مي تونيد براي اطمينان از اين كه مشكل، سخت افزاري هست، يك ويندوز دوم نصب كنيد و ببينيد آيا در ويندوز دوم هم مشكل ريستارت وجود داره يا فقط ايراد از اولي هست.

واقعاً كه مشكل اعصاب خرد كنيه. خيليها هم بهش دچار ميشن. من رو خيي اذيت كرد. بالاخره هم براي خريد رم 512 جديد 53 تومن توي خرج افتادم ولي ديگه راحت راحت شدم.

Hadi King
11-06-2007, 00:44
مشكل تو سخت افزاري چون سخت افزارها با هم جور نيستن چه اين جوري ميشه ...در كيست رو باز كن تا يكم خنك شه شايد از گرماي زياد داخل كيسه :18:

javad2625
11-06-2007, 05:05
سلام.

ببخشيد اين كه باز كردن در كيس باعث خنك شدن ميشه...

از كي تا حالا؟

ببخشيد مطمئنيد باز كردن در كيس باعث خنك تر شدن ميشه؟