PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک دی وی دی 4.7 گیگابایت و 3 تا فیلم!

فراز
07-06-2007, 02:00
سلام دوستان
موضوعی همیشه توجه من رو به خودش جلب کرده و اونم اینکه چطوری میشه 3 تا فیلم رو (مثلاً با فرمت avi) روی یک دی وی دی خام 4.7 گیگا بایتی رایت کرد؟ من زیاد همچین مواردی رو دیدم . حتی 7 فیلم در یک دی وی دی! ولی فکر کنم 3 فیلم نرمالش باشه:27:

حالا اگر کسی اطلاعاتی در مورد چگونگی رایت کردن به طرز بالا میدونه خواهشاً در اختیار بگذاره که من و دیگر دوستانی که نمیدونن ازش استفاده کنن:5:
البته این رو هم بگم که من Nero دارم . آیا باید کار خاصی انجام داد و برنامه ی خاصی نیاز هست و یا اینکه باید در Settings برنامه ای مثل Nero تغییراتی ایجاد کرد؟

منتظر نظراتتون هستم:10:

JhCo
08-06-2007, 19:53
بستگی به فرمت فیلم و نوع فشردگیش داره.مثلا در یک dvd سه فیلم با کیفیت vcd براحتی جا میشه.احتیاجی به دست زدن کیفیت از طریق فشرده سازی هم نداره.سوالت یکم نامفهومه.

nw_nk
08-06-2007, 20:16
سلام دوستان
موضوعی همیشه توجه من رو به خودش جلب کرده و اونم اینکه چطوری میشه 3 تا فیلم رو (مثلاً با فرمت avi) روی یک دی وی دی خام 4.7 گیگا بایتی رایت کرد؟ من زیاد همچین مواردی رو دیدم . حتی 7 فیلم در یک دی وی دی! ولی فکر کنم 3 فیلم نرمالش باشه:27:

حالا اگر کسی اطلاعاتی در مورد چگونگی رایت کردن به طرز بالا میدونه خواهشاً در اختیار بگذاره که من و دیگر دوستانی که نمیدونن ازش استفاده کنن:5:
البته این رو هم بگم که من Nero دارم . آیا باید کار خاصی انجام داد و برنامه ی خاصی نیاز هست و یا اینکه باید در Settings برنامه ای مثل Nero تغییراتی ایجاد کرد؟

منتظر نظراتتون هستم:10:

اگر فیلمهاتون حجمشون کمه که هیچ , فقط روی DVD رایتش کن!

اگر حجمشون زیاده , باید با یکی از نرمافزارهای تبدیل فیلم حجم اونهارو بطور معقولی پایین بیاری!

مثلا فیلمهای DVD معمولی 4 گیگی رو میشه به فرمت DivX (پسوند AVI) با حجم حدود 700 مگ هم تبدیل کرد! اگر خوب و حرفه ای تبدیل کنی کاهش کیفیتش به چشم نمیاد.

فراز
08-06-2007, 20:51
دوستان اگر توی تاپیک دقت کرده باشید نوشته ام که دی وی دی حجمش 4.7 گیگابایت هست ولی اون 3 تا فیلمی هم که روی اون رایت شده فیلم هایی هستن که هر کدوم تقریبا" 2 ساعت مدتشون هست. فیلم هایی هم که من میخوام به دی وی دی تبدیلشون کنم حجم هر کدومشون 700 مگابایت هست و حدود همون 2 ساعت مدت پخششون هست. حالا اگر میشه راهنمایی کنید که بتونم این 3 تا فیلم رو روی یک DVD+R رایت کنم . در ضمن فرمت این فیلم ها avi یا همون Divx هست.
در ضمن این رو هم اضافه کنم که نمیخوام به صورت Data فایل های Divx رو روی دی وی دی خام رایت کنم چون در این صورت تا سقف 4.4 گیگابایت میتونم هرچی خواستم روش رایت کنم! مساله اینه که میخوام این دی وی دی توی دستگاه به شکل یک دی وی دی تصویری قابل پخش باشه چون ممکنه بعضی دستگاه ها Divx نخونن . یعنی اینکه فایل ها عملا" VOB باشن و با منو اینجور چیزا همراه باشن
ممنون میشم اگر مراحلی که باید طی کنم رو بهم بگید
منتظر جواب های شما دوستان عزیز هستم:20: :11:

raheman
09-06-2007, 01:06
فکر نمی کنم اگه کیفیت فیلمهاتتان در حد DVD باشه وبدون استفاده از هیچگونه برنامه ای (مثلا فرمت Divx) بشه این کلرو کرد که تو همه دستگاهای DVD player بشه خوند.!!!

فراز
09-06-2007, 13:04
فکر نمی کنم اگه کیفیت فیلمهاتتان در حد DVD باشه وبدون استفاده از هیچگونه برنامه ای (مثلا فرمت Divx) بشه این کلرو کرد که تو همه دستگاهای DVD player بشه خوند.!!!
محض اطلاع شما بگم که من یک دی وی دی از بیرون خریدم که 3 فیلم Brave heart, Gladiator و Patriot توش بود و کیفیتش هم در حد دی وی دی بود! در ضمن زیرنویس هم داشتند ولی فکر کنم به خاطر حجیم شدن دی وی دی بیشتر از 1 آودیو در دی وی دی برای هر فیلم نگذاشته بودن . ولی در هر حال همچین کاری کرده بودن! در ضمن زیرنویس های فیلم نیز از خود فیلم جدا بود و میشد انتخاب کرد که پخش کنه یا نه. دقیقاً عین یک فیلم دی وی دی کامل ولی به جاش 3 تا فیلم بود! منم میخوام این کار رو با 3 تا فایل Divx انجام بدم که نمیدونم چه جوری...با nero خواستم این کار رو بکنم ولی متاسفانه Subtitle رو پشتیبانی نمیکنه و من به زیرنویس فیلم ها احتیاج دارم...وگرنه همه ی کارا با خود نرو انجام میشد . حالا کسی ایده ای داره؟:41:

javad2625
10-06-2007, 23:56
من تا حالا اين كارو نكردم اما مي دونم نرو براي رايت دي وي دي فيلم نياز به يه پلاگين به نام Nero Vision Express داره. اون پلاگين رو من دارم. اگه ميخواين آپلود كنم براتون.

فراز
11-06-2007, 01:30
مرسی دوست عزیز لطف داری اتفاقاً من با همون نرو ویژن اکسپرس مشکل دارم که Subtitle ساپورت نمیکنه . ولی خودم انقدر جستجو کردم تا بهترین برنامه ی DVD Authoring رو پیدا کردم : TMPGEnc DVD Author 3 with DivX Authoring اون هم ورژن 3.0.5.149 :31: هرکس میخواد تا براش لینک دانلود هم بذارم:5:

Hadi King
11-06-2007, 01:47
برنامه هاي زيادي هست ولي برنامه فراز جون هم خوبه اگه بگيرين:8: