PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به اکشن اسکریپت

khashy
06-06-2007, 23:50
دوستان کسی میتونه اکشن ریلود یا پر کردن خشاب تفنگ که تو گیم ها استفاده میشه رو اینجا با کمی توضیح بذاره؟

blackfox
07-06-2007, 08:39
!!!
یه کم بیشتر توضیح بده

flashman
07-06-2007, 11:41
دوستان کسی میتونه اکشن ریلود یا پر کردن خشاب تفنگ که تو گیم ها استفاده میشه رو اینجا با کمی توضیح بذاره؟

-----------

سلام دوسته من

اگه ممکنه یه کم بیشتر توضیح بده

khashy
07-06-2007, 18:44
نمیدونم چجوری بگم آخه هرکی یه بازی تنفنگی فلش کرده باشه میدونه ببین مثلا ما با اکشن کاری میکنیم که بعد از 6 بار کلیک یعنی 6 شلیک موس کار نکنه با زدن مثلا اسپیس دوباره موس کار کنه.

flashman
07-06-2007, 23:05
نمیدونم چجوری بگم آخه هرکی یه بازی تنفنگی فلش کرده باشه میدونه ببین مثلا ما با اکشن کاری میکنیم که بعد از 6 بار کلیک یعنی 6 شلیک موس کار نکنه با زدن مثلا اسپیس دوباره موس کار کنه.

----------------------

سلام دوسته من

شما برای این کار می تونید :

مثلا اگه میخواید خشاب تفنگتون 6 تایی باشه میتونید یه سری دکمرو در 6 مرحله پشت سر هم قرار بدین به فریم آخری همشون هم دستور Stop بدی

بعد به کلیک ماوس دستور play رو بدی

به کلید Space هم دستور Goto And Play

یه چیزی میشه مثل ساخت یه دکمه ی رادیویی هر بار که کلیک ماوس رو فشار بدین یه مرحله از 6 مرحله انجام میشه

و وقتی کلید Space رو میزنید به اولین فریم از دکمه ها میره یعنی حالت پر خشاب ما

blacksword
08-06-2007, 00:11
منظور دوست ما کلید Space کیبورد هست ببین دوست عزیز میتونی واسه اینکار مثلا اگه خشابت 6 تا تیر میخوری میتونی یه حاقه بسازی که هر بار یه کپی از عکس تیر بکنه اونو بالاش بگذاره یا اینکه gotoAndPlay کنی از کد زیر استفاده کنی
if(Key.isDown(Key.SPACE)) **
for (i=1;i<10;i++) **
_root.ar.duplicateMovieClip ("cop_"+i,i);
_root["cop_"+i]._y=(ar._y)+i*10
}

khashy
08-06-2007, 10:50
؟؟؟؟
من سالهاست بافلش کار گرافیکی میکنم و با اکشن در حد (( اف اس کامند)) و ((لودینگ)) و اینجور چیزا کار کردم میخواستم ببینم از دوستان کسی میتونه سورسی که بشه ازش سر درآورد در اختیارم بذاره؟

blacksword
08-06-2007, 18:07
ما که نفهمیدیم شما چی میخوای رفیق دقیقا منظورت چیه؟

flashman
09-06-2007, 13:13
ما که نفهمیدیم شما چی میخوای رفیق دقیقا منظورت چیه؟

-----------------------------------------------------------------
:18: :18: :18: :18: :18:

M A T I N
09-06-2007, 14:35
میتونی اول فیلم یه متغیر مثل n رو یه مقدار بدی مثلا n = 0 .
بعد روی اون سطحی که قراره موس کلیک بشه تا مثلا تفنگ شلیک کنه رو یه دکمه درست کنی .
بعد روی دکمه بنویسی که هر بار که موس روش کلیک میشه اگر n < 6 به مقدار n یه دونه زیاد بشه در غیر این صورت کاری نکنه ....
این طوری بعد از این که 6 بار روی دکمه کلیک شد دیگه اتفاقی نمیفته ...بعد برای رخداد Down کلید Space متغیرمون رو دوباره 0 کنی....
فعلا این به ذهنم میرسید ....

....موفق باشی....

khashy
12-06-2007, 01:15
دوستان من چیزه خاصی نخواستم فقط یه سورس کهتوش این اکشنها اجرا شده باشه!

khashy
14-06-2007, 12:56
komak help plz!

flashman
14-06-2007, 16:20
komak help plz!

-------------

سلام دوسته من

دوسته عزیز این یه بازی هستش که فکر کنم شما بتونید کد هایی رو که میخواید از توی این بازی بردارید

زیاد بازیه جذابی نیست ولی خوب بدرده شما می خوره

این لینکشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی