PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : error modem

sanam.b
06-06-2007, 23:37
منتقل شده از بخش اینترنت (بازدید کنندگان 64 جواب 0)

داستان از آنجایی شروع شد که من دستی به سر سیستم کشیدم و و مادر برد cpu و مودم را عوض کردم حالا وقتی می خواهم به اینترنت وصل شوم اول error 680 را می دهد که می گویید there was no dial ton ولی من خط را چک کرده ام و مشکلی ندارد . وقتی این error را ده،بیست بار redial کردی error 633 را می دهد که می گوید یا مودمت درست نصب نشده یا کسی دیگر هم همزمان از آن استفاده می کند. که اولا من به شبکه وصل نیستم . بعد کسی هم همزمان از ین مودم استفاده نمی کند . مودم هم کاملا درست کار می کند چون در پراپرتیس آن نوشته the device is working properly و در device manager هم هیچ error وجود ندارد. qurey modem هم چیزی دلیل بر خراب بودن نشان نمی دهد . برای امتحان چند بار مودم را نصب کردم تاثیری نداشت بعد از این error باید سیستم را ریستارت کنم و دوباره روز از نو روزی از نو آخرش هم اگر دلش خواست به اینترنت وصل می شود اما بعد ار 10 دقیقه قطع می شود .
به ISP زنگ زدم گفتند ویندوز را دوباره نصب کنم اما هیچ تاثیری نداشت سیستم را به شرکت بردم و در آنجا بدون هیچ error و خیلی راحت به اینترنت وصل می شود یک ساعت هم با آن کار کرده اند . خط تلفن هم فکر نمی کنم خراب باشد چون سیستم دیگری با همین خط به راحتی به اینترنت وصل می شود
حالا من چیکار کنم؟ کمکم کنید .البته مودم من U.S.robotic است

rasool1
07-06-2007, 23:03
دوست عزیز 680 مال نرسیدن بوق به مودم است و دلیل آن هم می تواند از خرابی کابل ارتباطی و با کانکتور سر سیم و یا کانکتور خود مودم است و 633 مال نصب نبودم مودم می باشد که من فکر می کنم دلیل آن دست کاری زیاد شما می باشد و اما در مورد مشکل شما به احتمال زیاد اگه در جای دیگه با همین دستگاه کانکت شدی مطمئن باش از کابل رابط است یا علی

sanam.b
10-06-2007, 23:35
با سلام خیلی ممنون که شما یکی به من جواب دادی
من کابل را باخرید سه کابل جدید و امتحان تک تک آنها تست کردم ولی باز هم نتیجه نداشت

rasool1
14-06-2007, 01:23
توجه داشته باش کابلهای مودم و سو کت سر اونها و پریز تلفن همگی باید به روش تلفنهای چینی سوکت خورده باشه نه آلمانی و دوم اینکه شاید سوکت مودم مشکل داره در هر صورت این error مخصوص نرسیدن بوق و یا ولتاژ خط تلفن به مودم آست یا علی

sanam.b
19-06-2007, 00:07
جناب rasool1 از توجه شما ممنونم اما این داستان با عوض کردن مودم به پایان رسید

rasool1
19-06-2007, 00:32
خوب خوشحالم اما ما دنبال راه حل می گردیم و گرنه از همون اول هم این راه راحترین راه بود یا علی موفق باشید

sanam.b
19-06-2007, 16:33
با سلام دوباره من از جواب شما خیلی خوشحال شدم چون واقعا من هم خیلی دلم می خواهد جواب این مسئله را پیدا کنم حالا
1-من کابل را باخرید سه کابل جدید و امتحان تک تک آنها تست کردم سوکتها هم به قول شما چینی بودند چون قبلا در این مورد به من گفته بودند که نباید آلمانی باشد
2-اگر سوکت مودم مشکل دارد چرا در منزل به اینترنت وصل نمی شود ولی در شرکت وصل می شود ؟

sanam.b
19-06-2007, 23:58
یک مسئله دیگر هم اینکه
وقتی می خواستم مودم را عوض کنم اول مودم زولتریکس را انتخاب کردم اما این مودم باعث می شد سیستم ریستارت شود پس یک مودم گالاکسی را روی سیستم گذاشتم تا قضیه حل شد