PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه کرک کردن Vista راحت و بی دردسر

mmk2007
06-06-2007, 13:28
سلام اشکم در امد هنوز نتونستم ویستا رو کرک کنم لطفآ اگه میشه راحترین راه کرک کامل ویستا رو برام بذارید خخخخخخخخخخخوووووووووووااا ااااهشششششششش مممیییکککننن!!!!!!

palizesoftware
06-06-2007, 13:57
من خودم كلي گشتم تا يكي پيدا كردم كه بدون دردسر كرك ميكنه
از اينجا بگير
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Persian.Boy
06-06-2007, 16:27
سلام اشکم در امد هنوز نتونستم ویستا رو کرک کنم لطفآ اگه میشه راحترین راه کرک کامل ویستا رو برام بذارید خخخخخخخخخخخوووووووووووااا ااااهشششششششش مممیییکککننن!!!!!!

دوست عزیز اگر مطلع باشید سی دی نرم افزار هایی رو که شرکت DELL همراه کامپیوتر های جدیدش به کاربرا میده

اکثرشون بدون نیاز داشتن به سریال بصورت اورجینال و کامل بر روی سیستم نصب میشن. من یک نسخه از ویستا رو

دارم که همین شرکت با مارک خودش بیرون داده. زمانی که این ویندوز رو نصب میکنی نه به سریال احتیاج داره نه به

اکتیو شدن و کاملا قانونی هم نصب میشه. یعنی ختی میشه برنامه های سایت مایکروسافت رو هم دانلود کرد.

اگر کرک درست و حسابی گیر نیاوردی بهتره دنبال نسخه ای باشی که شرکت DELL اون رو بیرون داده.

Mattin55
06-06-2007, 23:56
دوست عزیز من از سایت زیر مطلبی را در این مورد دیدم که لینک آنرا برایت میزارم امیدوارم که مفید باشه . البته توصیه میکنم که اگر ویندوز ویستاداری مجددا اینستال کن چون من برای بار اول نتونیستم کرک کنم ولی بار دوم جواب داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

/
آدرس مستقیم آن را برایت میگذارم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mattin55
07-06-2007, 00:03
آدرس مستقیم آن را برایت میگذارم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mmk2007
09-06-2007, 10:48
Mer300000000000000000000

***Spring***
09-06-2007, 11:31
دوست عزیز اگر مطلع باشید سی دی نرم افزار هایی رو که شرکت DELL همراه کامپیوتر های جدیدش به کاربرا میده

اکثرشون بدون نیاز داشتن به سریال بصورت اورجینال و کامل بر روی سیستم نصب میشن. من یک نسخه از ویستا رو

دارم که همین شرکت با مارک خودش بیرون داده. زمانی که این ویندوز رو نصب میکنی نه به سریال احتیاج داره نه به

اکتیو شدن و کاملا قانونی هم نصب میشه. یعنی ختی میشه برنامه های سایت مایکروسافت رو هم دانلود کرد.

اگر کرک درست و حسابی گیر نیاوردی بهتره دنبال نسخه ای باشی که شرکت DELL اون رو بیرون داده.

سلام... DVD ویستای این شرکت رو از کجا میشه تهیه کرد؟...برنامه های دیگه ای هم دارند؟...

Behroooz
09-06-2007, 12:24

میتونی این دی وی دی رو برای بچه ها تکثیر کنی؟

***Spring***
11-06-2007, 19:14
ببخشید ، اشتباه پست زدم ...پست ویرایش شد...