PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ف ی ل ت ر شکن ها

mrmmnb
05-06-2007, 21:32
آیا استفاده از برنامه های ف ی ل ت ر شکن امنیت ما رو دراینترنت پائین میاره؟

satttanism
05-06-2007, 23:03
بستگی داره ولی بیشتر مواقع امنیت رو افزایش میدن

Doyenfery
06-06-2007, 08:23
من برنامه ایی که استفاده می کردم (Web Accelerator) از 2 هفته پیش دیگه جواب نمی ده .
شما از چه برنامه ای استفاده می کنید .
(اگه خلاف مقرراته ممنون میشم اگه با پیغام خصوصی اطلاع بدید) :happy:

satttanism
06-06-2007, 11:43
من از Vpn استفاده می کنم

*NashenaS*
06-06-2007, 16:17
سلام...

اگر قراره بحث منحرف شه و از جنبه علمیش بیاد بیرون تاپیک رو قفل کنم!

مراعات کنین لطفا...

ممنون و موفق باشین. :)

hamilton
06-06-2007, 19:02
این برنامه ها بدلیل اینکه هویت شما را در اینترنت مخفی میکنند و از طریق server خودشون شما را در ایترنت هدایت میکنند امنیت شما را کاهش نمیدهند بلکه به نوعی امنیت شما را افزایش نیز میدهند.

mr saad
06-06-2007, 19:17
آیا احتمال دارد این طور برتامه ها خود به دزدی اطلاعات مانند پسورد ها بپردازند؟

satttanism
06-06-2007, 19:31
آیا احتمال دارد این طور برتامه ها خود به دزدی اطلاعات مانند پسورد ها بپردازند؟

کسی نمیاد برای دزدی پسورد و غیره این همه خودش رو به زحمت بندازه ولی ممکنه اصلا کار برنامه عبور از ف.ی.ل.ت.ر نباشه ولی به این نام به شما معرفی بشه

pedram_ashena
06-06-2007, 19:39
ببينيد استفاده از ------ و سايتهاي واسط به خودي خود غير ايمن است.شما بايد توجه كنيد كه تمامي عبورهاي شما از طريق سايت واسط صورت ميگيرد و اگر بخواهند به تمامي ارسالها و دريافتهاي شما دسترسي دارند.يكي از منابع آمارهاي منتشره در مورد بيشترينها،همين سايتها هستند.توصيه ميكنم اگر اتصال امن ميخواهيد از سايتها و ------ هاي متفرقه استفاده نكنيد.البته ميدانم كه امكانپذير نيست

mr saad
06-06-2007, 19:47
پس مثلا اگر می خواهیم در جایی پسورد وارد کنیم امن ترین راه ممکن چیست؟

pedram_ashena
06-06-2007, 20:03
بايد اول با خودتان حساب كتاب كنيد كه اين پسوورد آيا براي ديگران فايده دارد يا خير.مثلا پسوورد ياهوي شما به درد جان افاسلر مدير سايت واسط نميخورد.مگر اينكه ايشان اهل چت كردن با اد ليستهاي شما باشد.
ولي اگر داريد رمز كارتهاي خريد بين المللي را وارد ميكنيد توصيه ميشود اينكار را نكنيد.

mrmmnb
06-06-2007, 22:38
حالا سرعت رو هم افزایش میدهند یا نه؟

pedram_ashena
06-06-2007, 22:44
افزايش سرعت منطقي نيست.چون به هر حال شما داريد از مخابرات و پهناي باند ان استفاده ميكنيد.و بيشتر كند ميشود تا سريع

Doyenfery
06-06-2007, 23:15
هرگونه اظهار نظر درباره پست #5 به نوعی انحراف بحث میشه .
پس چیزی نمی تونم بگم الی اینکه من کارم ترجمه لیریک های خواننده های خارجیه .
به همین بسنده می کنم ..امیدوارم منظورمو فهمیده باشید .
موفق باشید ;)

hamilton
06-06-2007, 23:18
افزايش سرعت منطقي نيست.چون به هر حال شما داريد از مخابرات و پهناي باند ان استفاده ميكنيد.و بيشتر كند ميشود تا سريع

این برنامه ها در واقع با مکانیسم فشرده سازی و حتی با پایین آوردن کیفیت تصاویر موجود در صفحه وبی که شما قصد دیدن آنرا دارید باعث افزایش سرعت لودشدن صفحات وب میشوند و به این ترتیب باعث افزایش سرعت میشوند ولی توانایی تامین پهنای باندی بیشتر از کانکشن شما را نخواهند داشت حتی در تبلیغات خودشان هم به این موضوع میپردازند که این قبیل برنامه ها تاثیری در سرعت دانلود نخواهد داشت.

pedram_ashena
06-06-2007, 23:24
هرگونه اظهار نظر درباره پست #5 به نوعی انحراف بحث میشه .
پس چیزی نمی تونم بگم الی اینکه من کارم ترجمه لیریک های خواننده های خارجیه .
به همین بسنده می کنم ..امیدوارم منظورمو فهمیده باشید .
موفق باشید ;)
؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟:13: pm/plz