PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی یک صفحه جدید باز می کنم ، به جای اینکه بکگراند سفید باشه زرده

bhf
04-06-2007, 21:03
با سلام خدمت دوستان
من یک مشکل در فتو شاپ پیدا کردم که حل سریعش برایم بسیار مهم است. آنهم این است که وقتی یک صفحة جدید باز میکنم بجای اینکه بک گراندم سپید باشد زرد است و تمامی عکسهائی که باز میکنم نیز پس زمینه زرد دارد و حتی در انتخاب رنگها نیز رنگ سفید وجود ندارد لطفا راهنمائیم بفرمائید .
با سپاس

aram_nfs
04-06-2007, 21:31
بی اچ اف جان این مشکلی که برای تو پیش اومده با تنظیم دوباره کارد new قابل حله.

توی این کادر باید تو قسمت background content گزینه white رو انتخاب کنی.

برای تغییر پس زمینه رنگهات هم باید روی رنگ پس زمینه دو بار کلیک کنی تا صفحه انتخاب رنگ باز بشه و رنگ مورد نظرت رو انتخب کنی

موفق باشی

Maysam-BFU
05-06-2007, 07:43
همون جور که aram_nfs جان اشاره کردند ،

رنگ پس زمینه شما ( Background ) زرد بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و در کادر محاوره ای New شما قسمت Background Contents را بر روی Background Color تنظیم کرده بودید این اتفاق برای شما افتاده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bhf
05-06-2007, 13:13
دوستان عزیز طبق راهنمائی شما اقدام کردم ولی مشکل کماکان پابرجاست

Saeed kmss-D
05-06-2007, 16:27
نميشه كه!
شما اگه طبق تنظيماتي كه دوستان گفتن عمل كني بايد صد در صد درست بشه.

حتی در انتخاب رنگها نیز رنگ سفید وجود ندارد
يعني شما نميتوني رنگ سفيد رو انتخاب كني؟؟

bhf
05-06-2007, 20:04
دوستان عزیز مشکل من این است که اصلاگ در فتو شاپ رنگ سفید ندارم نه در کالر نه در پالت و نه در جای دیگری حتی در رنج رنگها چه بصورت انتخابی و چه بصورت کد سفید وجود ندارد ولی در ایمیج ریدی و سایر نرم افزارهای گرافیکی چنین مشکلی ندارم حتی وقتی بصورت اهرمی و یا کد رنگ سفید را معین میکنم باز هم زرد میباشد

aram_nfs
05-06-2007, 20:38
من که تا حالا به چنین مشکلی بر نخوردم

اگه ممکنه یه عکس از کادر انتخاب رنگت بزار

Maysam-BFU
05-06-2007, 20:43
به حق چیزای ندیده و نشنیده :23:

mahsoft
05-06-2007, 22:15
سلام

تا بحال با این مشکل برخورد نکردم !
یه تصویر از صفحه چنلها و یه تصویر از پنجره کلور بذارید

Shahin King
05-06-2007, 22:26
دوست عزیز سلام

شما از منوی Edit گزینه Color Setting رو انتخاب کن . هر بلای سر رنگ فتوشاپت اومده از همینجاست . :20:

به تصویری که پیوست این پست کردم نگاه کن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شــاهــیــن