PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من یه هارد مکستور 80 گیگ دارم انگار سوخته اطلاعاتش رو هم نیاز دارم - کمک کنین لطفا

castel_xd
04-06-2007, 18:30
من یه هارد مکستور 80 گیگ دارم انگار سوخته اطلاعاتش رو هم نیاز دارم.

درواقع زمانی که به برق وصلش میکنم روشن نمیشه ولی هارد دیگه ای رو که امتحان کردم روشن شد و بالا اومد اگه راهی هست که بتونم هارد رو درست کنم یا اطلاعاتش رو برگردونم حتما بگین اگه نیاز به هزینه برای درست شدن داره هزینه هم میدم.

من از چند نفر پرسیدم گفتن که هر موقع هاردی میسوزه اطلاعاتش حضف نمیشه بلکه ای سیش سوخته و با تعویس ای سی درست میشه خواهشن کمک کنین.

Gabana
04-06-2007, 18:38
اگه مشكل از كيت باشه مي بري برات كيتش رو تعويض مي كنن اما قيمتي نزديك خريد يه هارد نو ازت مي گيرن .
جا هايي هم هست كه باز يابي اطلاعات هارد خراب و انجام مي دن البته قيمتش رو نمي دونم .

castel_xd
04-06-2007, 19:57
خیلی ممنون ولی نمیدونی قیمت کیتش چنده فکر کنم العان قیمت این هارد در حدود 45 باشه به نظرت قیمت کیتش چنده

ولی باز دارم میگم من هاردم برق نداره.به نظرت مشکل از چیه؟

nosouhi
25-06-2007, 10:52
قیمت بورد هاردت تقریبا 20000 تومان. اگه تهران هستی یه جایی رو بت معرفی میکنم برو اونجا.
بلوار کشاورز-خ 16آذر-نبش عروجی - روبه روی دانشکده داروسازی - خانه سخت افزار ایران

Lord_theOne
26-06-2007, 07:10
من يك جايي سوال كردم
گفت اگر بردش را تعمير كنم يعني بشود حدود 8 -9 تومان
و اگر بخواهم برد بندازم روش حدود 11 تومان
البته هارد من 40 هست با 80 قيمتش فرق دارد
چند جا سوال كن
من شيراز سوال كردم

rasool1
27-06-2007, 08:51
دوست عزیز قیمتهایی که دوستان اعلام کردند کاملا درست است البته این قطعهای که شما می خوای قیمت مصوب و خواسی نداره و هر کی داره قیمت خودشو اعلام می کنه در هر صورت تو کدوم شهرستان هستی از چند نفر خبره بپرس یا جایی رو معرفی کنن فقط دو نکته بسیاز کلیدی رو در نظر داشته باش اگه خواستی خودت برد رو عوض کنی یا آی سیشو بدون باید دو تا برد یا آی سی کاملا مثل هم باشند و دیگر اینکه در بسیاری از اوقات سوختن برد به دلیل مشکل داشتن هد هارد و موتور هارد می باشد مواظب باش اگه عوض کردی ممکنه اونا مشکل داشته باشن و دوباره برد تعویضی شما رو مجدد خراب کنن و ضرر بزنن یا علی