PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست plug in برای اجرای فایلهای MPEG4 / MP4در مدیا پلیر11WMP11

aminshirazi
04-06-2007, 12:49
سلام یه plug in برای اجرای فایلهای MPEG4 / MP4در مدیا پلیر11WMP11می خواستم اگه لطف کنید دقیقا لینکش رو برام بذارید و راهنمائیم کنید که از کجاش دقیقا دانلود و استفاده کنم ممنون میشم، چونکه رفتم توی سایتی که از توی خود مدیا پلیر باز میشه و اثر PLUG INها اونجاست، اما اونقدر چیزهای مختلف توش بود که گیج شدم ؛ پس هر کی زحمت میکشه لطفا خیلی واضح لینک و ... رو مرحمت بفرماید

piremard
05-06-2007, 03:47
--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Download WMPTagSupportExtender.1.2.msi

nw_nk
05-06-2007, 10:00
سلام یه plug in برای اجرای فایلهای MPEG4 / MP4در مدیا پلیر11WMP11می خواستم اگه لطف کنید دقیقا لینکش رو برام بذارید و راهنمائیم کنید که از کجاش دقیقا دانلود و استفاده کنم ممنون میشم، چونکه رفتم توی سایتی که از توی خود مدیا پلیر باز میشه و اثر PLUG INها اونجاست، اما اونقدر چیزهای مختلف توش بود که گیج شدم ؛ پس هر کی زحمت میکشه لطفا خیلی واضح لینک و ... رو مرحمت بفرماید

برای پخش اکثر فرمتهای ویدیویی درWindows Media Player کافیه که یکی از بسته های کدک K-Lite رو نصب کنی!

انواع فرمتهای صوتی و تصویری درون K-Lite موجود هست!

علاوه بر این در هنگام نصب حالت Customize هم داره که فقط کدکهایی رو که لازم داری مثل MP4 نصب بشه!

حجم K-Lite بالای 10 یا 20 مگه , اگر با دانلودش مشکلی نداری لینکشو بزارم! (هرچند تو سایتهای مختلف هست!)

هنگام نصبش گزینه های آخر مربوط به ابزارهای پلیرش رو بردار تا بی خودی نصب نشن , و فایلهات توی همون Windows Media Player پخش بشن!

j0l6
05-06-2007, 15:45
بهvlc media player رو دانلود کن حجمش کمتر از 10 مګ هست و همه جور فایلی رو برات باز میکنه و هیچ وقت ازت کدک نمیخواد

aminshirazi
06-06-2007, 23:24
سلام,از راهنمائی ولطف هر 3تون ممنونم,لینک piremard رو استفاده کردم

nw_nkاگه لطف کنی و لینک رو بذاری ممنون میشم؛میرم مرکز اینترنت دانشگاه که سرعتش مناسبه دانلود میکنم
میارم میریزم رو کامپیونر خودم

j016اینی که شما معرفی فرمودید خودش یه نرم افزاره یا پیوستیه برای مدیاپلیر11؟ در هر حال اگه لینکش رو بدید ممنون میشم

شرمنده وسپاسگزارذ همگیتون

nw_nk
07-06-2007, 10:53
سلام,از راهنمائی ولطف هر 3تون ممنونم,لینک piremard رو استفاده کردم

nw_nkاگه لطف کنی و لینک رو بذاری ممنون میشم؛میرم مرکز اینترنت دانشگاه که سرعتش مناسبه دانلود میکنم
میارم میریزم رو کامپیونر خودم

j016اینی که شما معرفی فرمودید خودش یه نرم افزاره یا پیوستیه برای مدیاپلیر11؟ در هر حال اگه لینکش رو بدید ممنون میشم

شرمنده وسپاسگزارذ همگیتون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هنگام نصب Customize کن و ابزارهای پلیر آخر رو نصب نکن! همون Windows Media Player و کدکها کافیه!