PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی پاک کردن پارتیشن ntfs

soccer_18
04-06-2007, 03:06
سلام
من میخوام پارتیشن های هارد رو پاک کنم و مجدد پارتیشن بندی کنم...
ولی یکی از درایوهام ntfs هست...
اونو چجوری باید پاک کرد؟؟
درایوهایی که فرمت fat هستن که مشکلی نیست...
ntfs رو چی کار کنم؟
ممنون

pedram_ashena
04-06-2007, 03:09
مشکلی نداره.شما سی دی ایکس پی بذارید.مرحله انتخاب درایو برای نصب دکمه D بعد اینتر بعد ال
این کار را برای همه درایوها بکنید

ahsanx
04-06-2007, 04:54
دوست عزیز شما میتوانید از برنامه ای به نام پارتیشن مجیک استفاده کنید . با این برنامه به راحتی میتونی ntfs رو به fat 32 و برعکس تبدیل کنی .

در ضمن این برنامه بدون از بین رفتن اطلاعات روی هارد , برات تبدیل فرمت میکنه و همچنین میتونی پارتیشن بندی کنی و حتی اندازه هر درایو رو که

خواستی , کم و زیاد کنی یا درایو جدیدی بسازی , بدون از بین رفتن اطلاعات روی هارد . اینهم بگم که فرمت ntfs مزیتهایی برای ویندوز ایکس پی

داره مثلا سرعت بیشتر میشه . موفق باشی

Ehsani
04-06-2007, 10:47
دوست عزیز شما میتوانید از برنامه ای به نام پارتیشن مجیک استفاده کنید . با این برنامه به راحتی میتونی ntfs رو به fat 32 و برعکس تبدیل کنی .

در ضمن این برنامه بدون از بین رفتن اطلاعات روی هارد , برات تبدیل فرمت میکنه و همچنین میتونی پارتیشن بندی کنی و حتی اندازه هر درایو رو که

خواستی , کم و زیاد کنی یا درایو جدیدی بسازی , بدون از بین رفتن اطلاعات روی هارد . اینهم بگم که فرمت ntfs مزیتهایی برای ویندوز ایکس پی

داره مثلا سرعت بیشتر میشه . موفق باشی

پارتیشن مجیک بهترین گزینه است برای کاری که شما میخوایی انجام بدی..برنامه ای قوی با رابط کاربری آسان و امکانات فوق العاده !!!

soccer_18
04-06-2007, 13:59
از راهنمایی شما عزیزان متشکرم
فقط من نتونستم برنامه پارتیشن مجیک رو پیدا کنم...
اگر لینک بدید ممنون میشم

pedram_ashena
04-06-2007, 17:53
اگر کلا هاردتان را میخواهید فرمت کنید اسم هارد را بگویید تا برنامه مخصوصش را بدهم

SANR
04-06-2007, 21:27
نرم افزار نمی خواد شما سی دی بوت ایکس پی رو داخل درایو قرار بده و کل پارتیشن ها رو پاک کن اونوقت به نوعی اف دیسک کردی.بعدش همونجا هم می تونی دوباره پارتیشن کنی.