PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز ویستا

mehr20
03-06-2007, 20:06
من نمیتونم از امکانات زیر که ماله ویستا هستش استفاده کنم البته تو نسخه beta کار میکردند

گرفیک geforce 5200 128
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از زیباترین جلوه های گرافیکی جدید در نوار ابزارها و منوها

حتما تا به حال برای شما پیش آمده که تعداد زیادی پنجره در ویندور باز باشد و شما باید آنها را یک به یک چک کند تا پنجره مورد نیاز خود را پیدا کنید در این نسخه یک امکان بسیار فوق العاده نهانده شده است که فقط شما کافیست موس خود را در نوار ابزار بر روی آن نگه دارید تا بتوانید محتویات درون آن را ببینید همانند شکل زیر

کلید Alt+Tab را با هم فشار دهید تا بتوانید پنجره باز را با هم تعویض کنید در نسخه های قبلی ویندوز اشکالاتی زیادی در این قسمت بوده که کاملا بر طرف شده است در این نسخه کاملا بر
دکمه ُScroll موس را فشار دید تا پنجره ها به صورت سه بعدی بر روی همدیگر قرار بگیرند و یا دکمه ویندوز و تب را با هم بفشارید البته بیاد داشته باشید درایور کارت گرافیک شما حتما نصب باشد.نمای گرافیکی بسیار زیبای Aero

Jalal
03-06-2007, 20:33
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخونید بکارتون میاد

اگر ویندوز ویستا کارت گرفیک شما را عالی(high-end) شناخت از تم کامل (Aero Glass ) استفاده خواهد کرد.

Vahed
03-06-2007, 21:59
باید تم ویندوزتون رو (که به احتمال زیاد Aero basic هست) به Aero Glass تغییر بدین!

mehr20
04-06-2007, 17:51
نمیشه

Aero basic & windows Aero

همین دوتا رو داره

V A H I D
04-06-2007, 18:46
ویندوز رو روی سی دی گرفتید یا دی وی دی؟

mehr20
05-06-2007, 12:42
DVD

گرافیک 5200 geforce