PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مترجم

sanam.b
03-06-2007, 00:22
با سلام دوباره
موقعیتی پیش آمده که من باید راهنمای یک زبان برنامه نویسی را ترجمه کنم (کار درسی)من یک نرم افزاری می خوام که صفحه یا اقلا بتونه یک خط رو ترجمه کنه چون کلمه به کلمه غیر قابل استفاده است.
با تشکر

WooKMaN
03-06-2007, 09:56
مترجم متني پارس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مترجم متني پديده

;)

Bl@sTeR
03-06-2007, 10:03
مترجم متني پارس

مترجم متني پديده

;)

عزيز دل اينايي كه گفتي به درد بخور نيست
من هر دوي اينا رو استفاده كردم اما آخرش مجبور شدم خودم ترجمه كنم چون يه چي تو مايه هاي فجيع ترجمه ميكنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين برنامه ها فقط ميتونن جملاتي مثل i am a student رو ترجمه كنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از من ميشنوي خودت ترجمه كن بره پي كارش
گول اين ووكي رو نخور[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
03-06-2007, 10:08
عزيز دل اينايي كه گفتي به درد بخور نيست
من هر دوي اينا رو استفاده كردم اما آخرش مجبور شدم خودم ترجمه كنم چون يه چي تو مايه هاي فجيع ترجمه ميكنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين برنامه ها فقط ميتونن جملاتي مثل i am a student رو ترجمه كنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از من ميشنوي خودت ترجمه كن بره پي كارش
گول اين ووكي رو نخور[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اي بابا ... تقصير من چيه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب ايشون نرم افزاري واسه ترجمه متن خواستن منم معرفي كردم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اينكه چقدر بدردبخور باشه ديگه به خودشون بستگي داره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما فقط انجام وظيفه ميكنيم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bl@sTeR
03-06-2007, 10:13
اي بابا ... تقصير من چيه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب ايشون نرم افزاري واسه ترجمه متن خواستن منم معرفي كردم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اينكه چقدر بدردبخور باشه ديگه به خودشون بستگي داره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما فقط انجام وظيفه ميكنيم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشي جناب سروان
مگه ما چي گفتيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم خواستم بيخودي دلش رو خوش نكنه واسه اين چيزا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاپيك translation هم متن هاي كوتاه موتاه رو ترجمه ميكنه غضي جان:21:

sanam.b
04-06-2007, 14:22
آخرش من باید چیکار کنم؟ من تا 6 تیر امتحان دارم از اون سر 11 و 12 آزمایشگاه فیزیک 14 هم امتحانش. خودم نمی تونم ترجمه ش کنم وقت ندارم .علاوه بر اون باید با اون برنامه نویسی هم بکنم
میشه شما بگید من چیکار کنم؟

WooKMaN
04-06-2007, 14:46
آخرش من باید چیکار کنم؟ من تا 6 تیر امتحان دارم از اون سر 11 و 12 آزمایشگاه فیزیک 14 هم امتحانش. خودم نمی تونم ترجمه ش کنم وقت ندارم .علاوه بر اون باید با اون برنامه نویسی هم بکنم
میشه شما بگید من چیکار کنم؟
اگه نميخوايد از نرم افزارهاي معرفي شده استفاده كنيد بهتره تو تاپيك زير مطرح كنيد ...

Translation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;)

mehdi_ok1
04-06-2007, 14:54
اگه نميخوايد از نرم افزارهاي معرفي شده استفاده كنيد بهتره تو تاپيك زير مطرح كنيد ...

Translation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;)

به نظر من بده دارالترجمه خیال خودت رو راحت کن

علت:

1) سروقت هر نرم افزاری رفتم درست ترجمه نکرده

2) این جایی که جناب سروان معرفی کرد شاید حالا حالا ها بهت جواب ندند (اگه حجم هم تازه کم باشه)