PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديگه نگران روشن بودن بلوتوث نباشيد !

Sasan Info
02-06-2007, 12:41
امروزه ميبينيم كه روشهاي هك و فرستادن ويروس در موبايل ها از طريق بلوتوث شيوع پيدا كرده و كساني كه با بلوتوث سر كار دارن دچار مشكل ميشن:41:
اين روش براي روشن ماندن بلوتوث هنگام كار با اون و در دسترس نبودن آيدي شما در ليست بلوتوث ديگران ميشه.:5:
البته بيشتر شما اين روش رو بلديد ولي من كمتر كسي رو ديدم كه بدونه اين فناوري به چه درد ميخوره و بخواد ازش استفاده كنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين روش هايدن نام داره كه فكر كنم همتون بلد باشين
شما به بلوتوث خود مراجعه ميكنيد و shown to all رو hiddin ميكنيد!! خيلي آسون:46:

اما به چه دردي ميخوره ؟!:
مثلا شما از هندزفري بلوتوث استفاده ميكنيد و بلوتوث شما هميشه بايد روشن باشه
شما ميتوانيد بلوتوث خودتون رو به اين حالت در بياريد و از هندزفريتون به راحتي استفاده كنيد !!
در اين جا بلوتوث شما روشنه ولي كسي نميتونه سرچ كنه:21:
من خودم هم هميشه اين كار رو ميكنم

حتي شما ميتوانيد به اين صورت فايلي براي كسي بفرستين كه دوست ندارين اسمتون تو ليست كسي ديگه سرچ بشه (البته اين زياد كارايي نداره):13:

اللبته گوشي هاي سوني اريكسون يه مزيت در اين مورد داره كه وقتي ميخوان چيزي براي كسي بفرستند، اگه بلوتوث شون خاموش باشه خودش بصورت اتوماتيك روشن و هايد ميشه و وقتي تموم شد به حالت اول(خاموش) برمي گردونن :46:

موفق باشيد
:11:

Saman-tci
02-06-2007, 12:44
ساسان جان فکر نمیکنم کسی این روش رو بلد نباشه ولی بازم ممنونم ...

Sasan Info
02-06-2007, 12:51
ساسان جان فکر نمیکنم کسی این روش رو بلد نباشه ولی بازم ممنونم ...
خواهش ميكنم سامان جان قابلي نداشت:40:

خوب من يه توضيح مختصر دادم
اگه واقعا بلد نبودن براشون توضيح كامل ميدم:46:

deicide
02-06-2007, 13:45
Sasan Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان عالي بود مدتي بود که هک شدن از طريق بلوتوث ذهن منو مشغول کرده بود ولي با اين روش ديگه نگراني نيست. ممنون

Sasan Info
02-06-2007, 14:02
Sasan Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان عالي بود مدتي بود که هک شدن از طريق بلوتوث ذهن منو مشغول کرده بود ولي با اين روش ديگه نگراني نيست. ممنون
خواهش ميكنم ! قابلي نداشت:11:
امر ديگه اي بود در خدمتيم

choory
03-06-2007, 22:05
به نظر من كه خيلي مسخره بود چون اين روشا همه بلدند و در مورد ويروس هم كه خودش خود به خود وارد نميشه و بايد يس كني و اگه هم يس كردي اگه ديدي پسوندش هم sis هست نصب نميكني.در مورد هك هم تا كدي كه طرف مقابل زده نزني نميتونه هكت كنه اگه هم هركي كده را زد از ... خودشه!!
من كه به شخصه هميشه رو حالت شو تو آل هست و تا حالا هم مشكلي نداشتم.

Sasan Info
04-06-2007, 00:37
تو درست ميگي اين براي آسايش بيشتره
به هر حال كار بلوتوث خاموش رو ميكنه كه تو در عين حال داري ازش استفاده ميكني

shahab-asemani
07-06-2007, 10:23
ا

اين روش هايدن نام داره كه فكر كنم همتون بلد باشين

:11:

:20: :20: :20:

rafifar
07-06-2007, 10:30
سونی اریکسون که اصلا ویروس نمی گیره. این قضیه ی هک چیه؟یعنی چه جوری؟

Sasan Info
07-06-2007, 12:37
سونی اریکسون که اصلا ویروس نمی گیره. این قضیه ی هک چیه؟یعنی چه جوری؟
درسته سوني اريكسون ويروس نميگيره و اين مورد هم بيشتر در مورد نوكيا صدق ميكنه

و اما در مورد هك...
يه سري برنامه هستن كه با اون ميتونن وارد گوشي ها بشن و كنترل گوشي رو داشته باشن البته نه در اون حد
اين نرم افزار ها بيشتر رو گوشي هاي سوني اريكسون كار ميكنه مخصوصا w800 و w700 و k750 و...
البته اين نرم افزار رو هم بر اساس گوشي هاي سوني اريكسون درست كردند و هنوز نسخه به خصوصي نيومده كه بتونه نوكيا رو هك كنه چون سيستم هاي نوكيا تا حدي پيچيده هستش
البته با همين هم ميشه يه كارايي باهاش كرد ولي هك كردن نوكيا براي شما لذت بخش نيست چون زياد اثر نداره:46:

RAMBO-EYJEN 4
12-06-2007, 10:39
خیلی خوب بود عالی --------------------------------------------------------------------

RAMBO-EYJEN 4
12-06-2007, 10:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sasan Info
12-06-2007, 14:20
خیلی خوب بود عالی ---------------------------
خواهش ميكنم قابلي نداشت:11:

adamhesaby
13-06-2007, 16:52
واسه کسایی که از هندزفری بلوتوث استفاده میکنن کاربردی البته تقریبا همه بلدن ولی خوب اگه به یه نفر هم کمک کرده باشه خوبه
در کل مرسی

L O V A B
13-06-2007, 17:33
واقعا" متاسفم:13:

واقعا" این همه آدم بلد نبودن!!:41:

فقط ایرانیا اینجورین... یکم از ژاپنیا یاد بگیریم:19:

اصلا" یکی نیست بگه به تو چه ، تو خودت از همه بد تری!!!:27: