PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حل بدید ! AVI to DVD

Tornado2800
02-06-2007, 11:11
سلام دوستان
یه فیلم دارم AVI
هست
میخوام تبدیلش کنم به DVD !
روی دستگاه DVD کار کنه
راه حل بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohid100
02-06-2007, 12:44
intervideo windvd creator این کارو انجام میده

Tornado2800
02-06-2007, 14:55
سلام
مرسی از کمکت دوست عزیز
حجم برنامه خیلی زیاده
راه حل دیگه کسی سراغ داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

msalimi
03-06-2007, 18:38
Total Video Convertor يكي از بهترين گزينه هاست

Ehsani
04-06-2007, 10:29

منم یک پیشنهاد دارم از intervideo...برنامه intervideo dvd copy رو پیشنهاد میکنم...من از ورژن 4 استفاده میکنم...حرف نداره:20:

Tornado2800
04-06-2007, 10:40

سلام
والا من دانلودش کردم
ولی
اصلا چیزی در مورد کانورت کردن و این حرفها نداره

Tornado2800
04-06-2007, 11:23
منم یک پیشنهاد دارم از intervideo...برنامه intervideo dvd copy رو پیشنهاد میکنم...من از ورژن 4 استفاده میکنم...حرف نداره:20:

سلام دوست عزیز
من میخوام
AVI to DVD
تبدیل کنه
این برنامه ای که گفتید این کار رو انجام میده ؟

Ehsani
04-06-2007, 11:41
سلام دوست عزیز
من میخوام
AVI to DVD
تبدیل کنه
این برنامه ای که گفتید این کار رو انجام میده ؟

بله...من از ورژن 4 استفاده می کنم...فوق العاده هست...با امکانات خوب و کیفیت بالا و کاربری آسون..من با پنتیوم 4 و 1 گیگ رم یک فایل mpg رو در عرض کمتر از 15 دقیقه و با کیفیت عالی به دی وی دی تبدیل میکنم ! کیفیت رو بسیار عالی با تنظیمات پیش فرض خودش بالا میبره...کیفیت صدا رو هم به طرز بسیار بسیار عالی خوب میکنه...فقط یک مشکل داره..اونم اینه که چپتر ..چپتر نمیکنه...یعنی 1 فایل بهش بدی یک دی وی دی درست میکنه که یک چپتر داره...تنها اشکالش همینه..وگرنه باقی امکاناتش حرف نداره!!!

امکان تبدیل چندین دی وی دی به یک دی وی دی بدون دست خوردن منو اصلی هر کدوم از دی وی دی ها!

امکان تبدیل فایل های تصویری با فرمتهای avi..mpeg , ........ به دی وی دی ( مزیت : بالا بردن کیفیت صدا و تصویر با تنظیمات پیش فرض بدون نیاز به هیچگونه تنظیمی و با تنظیمات پیش فرض خود برنامه )

امکان تبدیل چپتر های انتخابی از یک دی وی دی ! به انواع فرمت : انواع 3gp ..وی سی دی و........... با بهترین کیفیت و در کمترین زمان و با صدا و زیرنویس انتخابی !

امکان جدا کردن چپتری خاص از یک دی وی دی و مرج کردن اون چپتر با چپتر های دی وی دی دیگه ای بدون دست خوردن زیر نویس و صدای هر کدوم از چپترهای اصلی !!!!!!!!!

و خیلی قابلیتهای دیگه با کیفیت بالا و کاربری بسیار بسیار آسون...

من که نزدیک به یک ساله دارم باهاش حال می کنم ! :40: