PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منوی سایت نیروی انتظامی http://police.ir

ghaffar
01-06-2007, 16:26
چطور میتونم منویی شبیه منوی سایت نیروی انتظامی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای سایتم بسازم؟
میخواهم منویی باشد که حداقل دو تا زیر منو بتوان برای آن باز کرد و زود هم لود شود.:18:
میخواهم طرز استفاده از این منو در صفحات وب سایت, فایلهای جانبی آن, فایل محل نوشتن متنهای درون منوها و زیر منو و ... را یاد بگیرم, خلاصه راهنمایی کامل.:31: مثل بسیاری از سایت های خارجی که اسکریپتهای مختلف را ارائه می دهند و اجازه ی تغییر آن را هم به کاربر می دهند.(راستی این منو هم یک نمونه ی خارجی است که دستکاری شده است؟ یا اینکه برنامه نویس سایت آن را نوشته است؟)تا حدی آشنایی با ساخت صفحات وب دارم ولی میخواهم اگر اطلاعاتی و یا کمک و راهنمایی در این مورد وجود دارد دوباره کاری نکنم.

amir abbas
01-06-2007, 17:29
اون منو خیلی بی خود و بچه گانه هست
شما می تونی با استفاده از نرم افزار sothink dhtml menu قالب های به مراتب جذاب تری درست کنی
این لینک دانلودش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم شماره سریال برای رجیستر کردنش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم یه نمونه از کار هایی که با این نرم افزار میشه درست کرد

ghaffar
01-06-2007, 18:08
اون منو خیلی بی خود و بچه گانه هست
شما می تونی با استفاده از نرم افزار sothink dhtml menu قالب های به مراتب جذاب تری درست کنی
این لینک دانلودش

این هم شماره سریال برای رجیستر کردنش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم یه نمونه از کار هایی که با این نرم افزار میشه درست کرد

ممنون.دارم دانلود میکنم.حتما به کارم میخوره.

ghaffar
02-06-2007, 01:58
دانلود کردم بسیار جالب و مناسبه.باز هم ممنونم و یک سوال دارم:
در بعضی از منوها هنگامی که در منو حروف فارسی مینویسم در هنگام اجرا و مشاهده ی منو به جای حروف فارسی معادل یونیکد آن علامت # و اعداد نمایش داده می شود. آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود دارد؟یا اینکه باید با استفاده از نرم افزارهای فارسی نویسی آن را فارسی کرد؟

amir abbas
02-06-2007, 20:52
شما هر جی که میخوای توی منو ها بنویسی به شکل پینگلیش بنویس و فایل رو ذخیره کن. بعد با یه نرم افزار که یونی کد رو ساپورت می کنه (مثلا note pad ویندوز) فایلت رو باز کن و اون پینگلیش ها رو با معادل فارسی عوض کن و UTF-8 ذخیرش کن

ghaffar
07-06-2007, 04:42
شما هر جی که میخوای توی منو ها بنویسی به شکل پینگلیش بنویس و فایل رو ذخیره کن. بعد با یه نرم افزار که یونی کد رو ساپورت می کنه (مثلا note pad ویندوز) فایلت رو باز کن و اون پینگلیش ها رو با معادل فارسی عوض کن و UTF-8 ذخیرش کن
باز هم ممنون.خدا سایه ی شما رو سر ما بی سوادها کم نکنه :27:

Amir_Niknam
24-10-2007, 20:44
امير جان ميشه سريال رو توي يك فايل text بزاري به خاطر rtl بودن سايت به هم ريخته و نرم افزار قبول نمي كنه