PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رها شدن از شر اي ميل هاي مزاحم

omid2004
10-08-2005, 14:12
با سلام خدمت دوستان زحمت كش سايت من مشكلي در رابطه با رها شدن از شر اي ميل هاي مزاحم داشتم لطفا راهنمايي كنيد كه جطور در ياهو من از شر اي ميل هاي مزاحم خلاص شوم كه روزانه شايد نزديك به پنجاه عدد اي ميل از سايتهاي مختلف در يافت ميكنم كه مرا گيج كرده از كمك شما ممنون هستم.

sa3er
11-08-2005, 10:21
سلام؛

بعد از ورود به ايميل خود از طريق:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به قسمت Mail Options (بالا سمت راست) رفته
سپس در صفحه مربوطه بر روی Spam Protection کلیک کنید
در این صفحه مطمئن شوید که:
SpamGuard is ON
می باشد در غیر این صورت بر روی Turn SpamGuard ON کلیک کنید.
اگر می خواهید کلیه نامه های که توسط SpamGuard هرزنامه تشخیص داده می شوند بدون معطلی حذف شوند دکمه رادیویی کنا ر:
Immediately delete these messages upon receipt.
را فعال کنید.

در قسمت پایین تر یعنی Mark Spam + Not Spam و زیر این توضیح:
When I mark a message as Spam, in addition to deleting the message:

اگر تیک کنار
Add the sender's email address to my blocked addresses list
را فعال کنید از این پس آدرس فرستنده کلیه ایمیهایی که توسط SpamGuard هرزنامه تشخیص داده شده اند به صورت اتوماتیک block خواهد شد وشما دیگر از آنها ایمیلی دریافت نخواهید کرد.

امکان داره نگران بشید برای این که مبادا ایمیهای دوستان شما نیز به صورت هرزنامه تشخیص داده شوند ولی جای نگرانی نیست. دوباره به قسمت Mail Options بروید و حالا بر روی filters کلیک کنید... حالا با کلیک بر روی دکمه Add آدرس ایمیل کلیه دوستان خود را می توانید جهت احتیاط اضافه کنید.

- در قسمت Filter Name یک نام دلخواه برای فیلتر
- در قسمت From header ادرس ایمیل دوست خود
- و در قسمت انتهایی پایین Then... از منوی کشویی گزینه Inbox را انتخاب کنید وبر روی دکمه Add Filter کلیک کنید. همین مراحل برای اضافه کردن آدرسهای بیشتر.

نکات دیگری را هم برای جلوگیری از هجوم هرزنامه ها به صندوق ایمیل خود باید رعایت کنید از قبیل: عدم افشای ایمیل خود در قسمتهای عمومی اینترنت... به سایتهای که از شما برای ارائه خدماتی آدرس ایمیل می خواهند به راحتی اعتماد نکنید و پس از تحقیق کامل این کار را انجام دهید... به هیچ وجه آدرس ایمیل خود را در forum ها message board ها و .... به صورت رایج آن قرار ندهید. در صورت نیاز می توانید دو آدرس ایمیل داشته باشید... یکی برای ثبت نام در سایتهای مختلف و دیگری که ایمیل private (خصوصی ) شما هست فقط برای ارتباط با محل کار، دوستان ، فامیل یا اعضای خانواده.

استفاده از الگوریتمهایی همانند مثالهای زیر نیز می تواند پیشنهاد خوبی باشد برای جلوگیری از به سرقت رفتن email شما توسط وب خزهای (web spider) اینترنت باشد:
your AT email DOT com
yourDELETHIS@email.com

امیدوارم مشکل شما حل شود.
وقت بخير.

omid2004
12-08-2005, 08:51
از راهنمايي شما ممنون هستم

omid2004
12-08-2005, 08:55
با سلام مجدد سوال ديگي كه داشتم آيا مشه لينكهاي دانلود يك سايت رو ليست كرد مثلا لينكهاي فايلهاي زيپ يك سايت رو آيا با نرم افزار خاصي اين كار انجام ميشه يا روش ديگري داره .

sa3er
12-08-2005, 10:34
سلام؛
اگر از مروگر IE استفاده می کنيد؛
برای اين کار نرافزارهای زيادی موجود هستند از جمله به نظر خود بنده بهترين آنها:

WebSnake

وقت بخير.

omid2004
12-08-2005, 15:52
با سلام دوست عزيز گويا نرم افزار WebSnake خريدني و ورژن آزمايشي نداره مشيه لطف كنيد و لينك دانلودشو بزارين من كه پيدا نكردم ممنون از شما.

sa3er
12-08-2005, 17:29
سلام؛
بله متاسفانه ظاهرا امکان download رو برداشتند... عذر می خوام متوجه نشدم... چون بنده اين رو پارسال گرفته بودم. ظاهرا سورس توسط شرکت ديگه ای خريداری شده و تغييراتی در عرضه آن ايجاد شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

احتمال هم داره اين اونی نباشه که بنده منظورم هست ولی فردا اگر خواستيد اون رو هم که خودم دارم برای شما upload خواهم کرد .

علاوه بر اين نرم فزارهای زياد ديگری هم هست مثل:

Web Data Extractor

و تعداد بيشتر در صورت مراجعه به:

اميدوارم مفيد واقع بشه.
وقت بخير.

omid2004
15-08-2005, 13:58
با سلام به شما مدير بخش وب و اينترنت لطف مي كني اشاره كني كه اين نرم افزار Web Data Extractor چه كاري انجام ميده ممنون ازلطف شما.

sa3er
15-08-2005, 22:52
سلام؛

با سلام به شما مدير بخش وب و اينترنت لطف مي كني اشاره كني كه اين نرم افزار Web Data Extractor چه كاري انجام ميده ممنون ازلطف شما.

با سلام مجدد سوال ديگي كه داشتم آيا مشه لينكهاي دانلود يك سايت رو ليست كرد مثلا لينكهاي فايلهاي زيپ يك سايت رو آيا با نرم افزار خاصي اين كار انجام ميشه يا روش ديگري داره .

با استفاده از نرم افزار فوق می توان لينکهای صفحات مورد نظر را ليست کرد.

شب خوش.