PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست ساخت یک لوگو

cuauhtemoc
01-06-2007, 10:07
با سلام خدمت اساتید.
زمینه کاری من دوربین های مداربسته و خدمات این چنینیه.
می خواستم برای من یک لوگو طراحی کنید با طرح یک چشم گرافیکی سیاه و سفید که نوشته نیکا یا نیکان هم تو اون بکار رفته باشه.
اگر کمکم کنید ممنون میشم.

cuauhtemoc
07-06-2007, 10:33
کسی از اساتید نیست کمک کنه؟

cuauhtemoc
08-06-2007, 13:13
یک در دنیا صد در آخرت ببینید.
بابا کمک کنید.
من اگه بلد بودم درخواست نمیدادم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cuauhtemoc
09-06-2007, 11:54
یعنی یه نفر اهل فن پیدا نمیشه.

JUDYABBOT
17-06-2007, 14:52
سلام دوست عزیز
من خودم رو از اساتید نمیدونم اما مطمئنم که اهل فنش هستم الان که تاپیک تو رو میخوندم یه ایده جالبی برا
درخواستت به نظرم رسید سعی میکنم اونو برات درست کنم همونجور که خودت خواستی فقط یه چیزی مونده که به من خیلی کمک میکنه ( تو طراحی همین لوگو) و اونم اینه که کاری که انجام میدی آیا فقط فروش، نصب و راه‌اندازی اینگونه دوربینهاست یا کار طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی اونا رو هم انجام میدی؟
یه کمی بیشتر توضیح بدی بهتر میتونم کارت رو اجرا کنم
از قرار معلوم خیلی هم عجله داری! ببین دوست من اینگونه طرحها احتیاج به توضیحات کافی و بایست شمای درخواست کننده داره که چی میخوای؟ و تصمیم بگیر که دقیقاٌ نیکا باشه یا نیکان ( که توی طراحیش خیلی فرق میکنه) و اینکه لاتینش رو میخوای یا فارسیش که باز هم خیلی فرق داره
کارهای طراحی به ایده نیاز داره بعد بایداز اون ایده یه پیش طرح زده‌بشه وبعد از اون چند تا اتود زده بشه بعد از رسم اتود اونو با نرم افزارهای مربوطه دوباره طراحی کرد نقاط قوت اونا رو قویتر و نقاط ضعف اونا رو کمتر کرد و خیلی فاکتورهای دیگه ای که لازم هست تو این پروسه رعایت بشه که البته زمان زیادی میبره و هزینه نسبتاٌ زیادی داره
اینا رو گفتم. فکر نکنی خدای نکرده میخوام قضیه رو بزرگش کنم ( که هست) یا منت سرت بزارم( که به دیده منت) اینا رو گفتم که خیلی عجله نکنی چون در ساده ترین حالتش و در خوش بینانه ترین شرایط ده روز طول میکشه ( چون وحی منزل نیست که سه سوت نازل بشه و در ده دقیقه اونو پیاده بکنی ) که البته میشه اینکار رو کرد اما برای اینکه طرحی داشته باشی که مو لای درزش نره علمی باشه عملی باشه مفهوم داشته باشه و صد البته که با نظر و درخواست شما یکی باشه یا حداقل بتونه نظر شما رو جلب و ارضاء بکنه باید صبر کنی و از همه مهمتر اینکه پست‌های ملتمسانه دیگه‌ای نزنی. چرا که داد مدیرانمون درمیادو ....
امیدوارم بتونم طرح قابل قبولی برات درست کنم
منتظر میمونم تا توضیحات بیشترت رو بخونم
سر که نه در پای عزیزان بود بار گرانیست کشیدن بدوش

persian365
17-06-2007, 14:59
cuauhtemoc عیز در تایپیک زدن دقت کن .پست پشت سر هم ارسال نکن
موفق باشید

JUDYABBOT
17-06-2007, 14:59
سلام دوست عزیز
من خودم رو از اساتید نمیدونم اما مطمئنم که اهل فنش هستم الان که تاپیک تو رو میخوندم یه ایده جالبی برا
درخواستت به نظرم رسید سعی میکنم اونو برات درست کنم همونجور که خودت خواستی فقط یه چیزی مونده که به من خیلی کمک میکنه ( تو طراحی همین لوگو) و اونم اینه که کاری که انجام میدی آیا فقط فروش، نصب و راه‌اندازی اینگونه دوربینهاست یا کار طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی اونا رو هم انجام میدی؟
از قرار معلوم خیلی هم عجله داری! ببین دوست من اینگونه طرحها احتیاج به توضیحات کافی و بایست شمای درخواست کننده داره که چی میخوای؟
کارهای طراحی به ایده نیاز داره بعد بایداز اون ایده یه پیش طرح زده‌بشه وبعد از اون چند تا اتود زده بشه بعد از رسم اتود اونو با نرم افزارهای مربوطه دوباره طراحی کرد نقاط قوت اونا رو قویتر و نقاط ضعف اونا رو کمتر کرد و خیلی فاکتورهای دیگه ای که لازم هست تو این پروسه رعایت بشه که البته زمان زیادی میبره و هزینه نسبتاٌ زیادی داره
اینا رو گفتم. فکر نکنی خدای نکرده میخوام قضیه رو بزرگش کنم ( که هست) یا منت سرت بزارم( که به دیده منت) اینا رو گفتم که خیلی عجله نکنی چون در ساده ترین حالتش و در خوش بینانه ترین شرایط ده روز طول میکشه ( چون وحی منزل نیست که سه سوت نازل بشه و در ده دقیقه اونو پیاده بکنی ) که البته میشه اینکار رو کرد اما برای اینکه طرحی داشته باشی که مو لای درزش نره علمی باشه عملی باشه مفهوم داشته باشه و صد البته که با نظر و درخواست شما یکی باشه یا حداقل بتونه نظر شما رو جلب و ارضاء بکنه باید صبر کنی و از همه مهمتر اینکه پست‌های ملتمسانه دیگه‌ای نزنی. چرا که داد مدیرانمون درمیادو ....

قابل توجه مدیران محترم:
ببخشید که پست من 2 تاشد متاسفم سرعت اینترنت من خیلی کمه ( زیر افتضاحه)
برا همین بعضی وقتها پستی که میزنم گیر میکنه و فکر میکنم که ارسال نشده و الباقی هم .........
متاسفم خیلی کار دارم تا راه ‌بیفتم؟!!!!!!!!

cuauhtemoc
17-06-2007, 15:57
سلام دوست عزیز
از قرار معلوم خیلی هم عجله داری! ببین دوست من اینگونه طرحها احتیاج به توضیحات کافی و بایست شمای درخواست کننده داره که چی میخوای؟

قابل توجه مدیران محترم:
ببخشید که پست من 2 تاشد متاسفم سرعت اینترنت من خیلی کمه ( زیر افتضاحه)
برا همین بعضی وقتها پستی که میزنم گیر میکنه و فکر میکنم که ارسال نشده و الباقی هم .........
متاسفم خیلی کار دارم تا راه ‌بیفتم؟!!!!!!!!
سلام
من کارم فروش این دوربینهاست
هم نیکا و هم نیکان(نیکا زیر مجموعه نیکان است)
هم فارسی و هم انگلیسی
درخواست من اصلا حالت ملتمسانه نداره بلکه فقط در یک پست جمیع کاربران رو دعا کردم.
متشکرم

cuauhtemoc عیز در تایپیک زدن دقت کن .پست پشت سر هم ارسال نکن
موفق باشید
عزیز اگه یه نگاهی به تاریخ پستا بندازی جوابتو میگیری

JUDYABBOT
20-06-2007, 23:48
سلام دوست عزیز cuauhtemoc ( فریاد ) جان اگه اشتباه نکرده باشم!
یشه بگید این نیکا یا نیکان شما رو چجوری مینویسن؟ منظورم لاتینشه
NIKA یا NICKA
تکلیف اینو معلوم کن یه فکری براش دارم

cuauhtemoc
21-06-2007, 09:03
سلام
ممنون از وقتی که برای من گذاشتید
نیکا=nika
نیکان=nikan
یا علی

JUDYABBOT
22-06-2007, 15:58