PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال : ایجاد موج با ابزار pen

lover_pc_games
01-06-2007, 01:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا کمک کنید ! من نمیتونم این موج رو با ابزار پن درست کنم !
یه چیزی مثل این درست میکنم اما وقتی میخوام سلکتش کنم یه چیزای اضافی هم باهاش سلکت میشه (چون واسه درست کردن موج مجبورم وسط خطی که قبلا رسم کردم با پن دوباره کلیک کنم و بکشم تا موج درست بشه)
در کل میخوام وقتی یه موج درست میکنم بعد از سلکت کردنش هم همون حالت موج انتخاب بشه ... بدون هیچ چیز اضافه ای ...
دقیقا مثل این عکس .

در نهایت قراره یه همچین چیزی درست بشه ...

ممنون میشم کمک کنید .

mahsoft
01-06-2007, 10:02
هیچ کدوم از تصاویر قابل رویت نیست

ariansa3
01-06-2007, 14:38
راستش من درست متوجه منظور شما نشدم اما برای اون قسمت که پرسیده بودی که " وقتی میخوام سلکتش کنم یه چیزای اضافی هم باهاش سلکت میشه " میتونی بعد از اینکه سلکت کردی یا یکی از ابزارهای سلکت این آیکونی که توشکل برات گذاشتم بزن یعد جاهای اضافش که سلکت شده رو دوباره انتخاب کن تا از حالت سلکت درآد

ariansa3
01-06-2007, 14:42
راستی برای ساختن اسن شکل اصلا به پن احتیاج نیست یک رکتنگل(مستطیل) بساز بعد با ابزار DIRECT SELECTION TOOL رو یکی از ااضلاع رکتنگل کلیک راست کن بعدش روی کلمه AddAnchor Point کلیک کن حالا اون نقطه رو بالا یا پایین ببر و شکل دلخواهتو بساز
موفق باشی

کاوه رسولی
01-06-2007, 14:54
جالب بود ممنون

Saeed kmss-D
01-06-2007, 16:32
منظورتون رو نفهميدم.
فقط اون قسمت كه گفتيد :

میخوام وقتی یه موج درست میکنم بعد از سلکت کردنش هم همون حالت موج انتخاب بشه

بايد بگم وقتي شما با ابزار pen يه منحني كشيديد حتما بايد بسته باشه. يعني دوسر يه هم وصل بشه.(ميتونيد تو خارج از صفحه اين دو سر رو به هم برسونيد )
بعدش روي اون راست كليك كنيد و گزينه Make Selection رو بزنيد همون حالت منحني باقي ميمونه.

lover_pc_games
01-06-2007, 19:39
منظورتون رو نفهميدم.
فقط اون قسمت كه گفتيد :

بايد بگم وقتي شما با ابزار pen يه منحني كشيديد حتما بايد بسته باشه. يعني دوسر يه هم وصل بشه.(ميتونيد تو خارج از صفحه اين دو سر رو به هم برسونيد )
بعدش روي اون راست كليك كنيد و گزينه Make Selection رو بزنيد همون حالت منحني باقي ميمونه.

ممنون ! از راهنمایی شما و بقیه دوستان ! :11: با روشی که شما نوشتی مشکل حل شد ...

ariansa3
01-06-2007, 23:38
با روشی که شما نوشتی مشکل حل شد
خدا رو شکر

Saeed kmss-D
02-06-2007, 11:10
ممنون ! از راهنمایی شما و بقیه دوستان ! با روشی که شما نوشتی مشکل حل شد ...

خواهش ميكنم.
خوشحال شدم.