PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به دادم برسيد

vosogh
30-05-2007, 20:20
سلام
بچه ها کمک. من n70 دارم . یه رم مشکل دار گذاشتم توی گوشیم الان هنگ میکنه و هیچ کاری نمیتونم انجام بدم. فقط باید باطریش رو در بیارم. دوباره چند لحظه بعد هنگ میکنه. چکار میتونم بکنم؟
راستي يه پنجره ي سبز امده بالاي گوشي با عنوان infected by comm... يه همچين چيزي.

@ MARYAM @
30-05-2007, 20:49
عزیز گوشیتون ویرووسی شده شما کد *#7370# رو بزن درست میشه

sms11
30-05-2007, 21:01
سلام
بچه ها کمک. من n70 دارم . یه رم مشکل دار گذاشتم توی گوشیم الان هنگ میکنه و هیچ کاری نمیتونم انجام بدم. فقط باید باطریش رو در بیارم. دوباره چند لحظه بعد هنگ میکنه. چکار میتونم بکنم؟
راستي يه پنجره ي سبز امده بالاي گوشي با عنوان infected by comm... يه همچين چيزي.

منم گوشیم دقیقا همینطوری شده بود.یعنی هر چند دقیقه به دقیقه ریستارت میشد.دو جا بردم و روی هم 30 هزار تومن خرج گذاشت رو دستم.ولی از همون جایی که خریدم بردم پیش طرف واسم درست کرد و 10 هزار تومن گرفت.گوشیت ویروس گرفته و باید ویروس کشی بشه.من از کسی که نمیشناختمش بلوتوث کردم و گوشیم اینجوری شد.از این به بعد فقط با کسایی که میشنامشون بلوتوث میکنم.به هر کسی که گیرت اومد نده گوشیتو درست کنهوچون یارو پول ازت میگیره و گوشیتم درست نمیکنه

vosogh
30-05-2007, 21:58
اقا با ريست درست نميشه.
مشکل هادتره
کمک

nima_949
31-05-2007, 00:19
بیرون نمیخواد ببری هم رمو فرمت کن و هم گوشیتو

Spak
31-05-2007, 11:47
آقایونی که گوشیشون مشکل داره باید برن داخل تایپیک کلوپ گوشی ها
ظاهرا اینجا داره با تایپیک کلوپ گوشی ها اشتباه گرفته میشه .:5:

vosogh
31-05-2007, 16:39
شما ببخشيد من دنباله انتي ويروس بودم به اينجا رسيد.
کسي ميدونه کد فلش کردن n70 چيه؟

morteza_m2n
04-06-2007, 16:03
سلام

تو گوشیت ویروس افتاده یه ویروس یاب خوب نصب کن حتمی درست میشه من خودم mkafeرو نصب کردم
بعضی فایلهایی که برات با بلوتوز فرستاده میشه وقتی باز میکنی نصب میشه و ویروس می افته

بیخودی گوشیتو فرمت نکنی یا ندی بیرون یه عا لمه پول ازت بگیرن

zyon
05-06-2007, 12:38
تا هردو رو فرمت نکنی فایده نداره
رمتو با کامپیوتر فرمت کن و گوشی رو با کدی که مریم خانوم برات نوشته